Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Benny
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 21 květen, 2008 17:47  Předmět:  Oblečení, boty, prosím o tip Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Začínám. Pořídil jsem si VT600C. Uvítám od zkušených typy na oblečení, boty, přilbu. Předem dík, potřebuju se v tom nějak zorientovat.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 21 květen, 2008 20:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Oblečení stejně jako motorka, doplňky vyjadřuje určitý styl.

Doporučuji vše pořizovat pomaleji, nejdřív vše řádně zvážit a snažit se vytvářet jednotlivými částmi celek. Neuděláš nic špatně a zaručeně ušetříš, když nějakou dobu budeš okukovat ostatní a sbírat zkušenosti a hledat to co ti bude sedět a s čím budeš ztotožněn.

Jako i jinde zde platí, nevyplatí se kupovat levné věci a kolikrát méně znamená lépe apod.

Oblečení kupuj funkční a bezpečné. Nezapomeň že tě má chránit jak při případné nehodě ale i proti dešti, větru, zimě zrovna tak v horku a slunci

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 květen, 2008 00:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar Benny, tak, jak to popsal Petr to skutečně platí. Nemáš kam spěchat a při pořizování je třeba myslet na to, že si tyhle věci neřídíš na půl roku. Já mám dobrou zkušenost s kůží od Helda. K mání je v Yamamoto v Praze na Bráníku, můžeš na to mrknout i na Y-shopu. Není to sice nejlevnější, ale jak už zmínil Petr, nejsme tak bohatý abychom kupovali levný věci. Ať vybereš dobře. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 květen, 2008 01:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Boty jsem kupoval u Abtulip.com - Western a motoobuv Johnny Bulls vzor K 055 a velká spokojenost. musí to bejt bota co měl Terminátor. A kožené oblečení BIKERRS CROWN.com, zkus Nazraz, není to tak drahé welcome chopper M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 květen, 2008 09:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JÁ MÁM :
BOTY KMM (koně nejsou muj styl) 1900,- (armyshop)
KŮŽÁKY s bočním šněrováním (akce Polo,Louis,Gerike) 1700,-
BUNDA - dřív křivák 2000,- od kluka, co ho měl 3x na sobě,teď goratexová bunda- sportovnější - nebyly prachy - jinak doporučuju spíš kůži, při pádu se jentak neroztrhne - může Ti zachránit masíko- kůže zase když zmokne, tak sušíš půl dovolený... Wink

U křiváku je probkém, že neni moc ke krku, dost tam táhne...
U bot KMM - neni přišitej jazyk až nahoru, takže při jízdě v pěkným lijáčku tam po nějaké chvilce zateče...

RUKAVICE... kůže, vyztužené klouby... Louis 700,- ( u nás jednou tolik)
bezprsťáky... 350,- kdekoli u nás - je to trochu frajeřinka
(pozor na prstíky při pádu... jau, jau..., a klouby taky trpí jak sviňa)

PAK UŽ JE NA TOBĚ... i podle zdraví... termoprádlo, nákrčník, nákoleníky
ale ledviňák bych rozhodně nosila... nejen ledviny, ale i plotýnky Ti jednou poděkojou... Wink

TAK ŠTĚSTÍ NEJEN PŘI VÝBĚRU I KOUPI, ALE HLAVNĚ NA SILNICI... chopper


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kuboš750



Věk: 51
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 43


Motorka: Yamaha 1300 royal star Venture
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 květen, 2008 09:50  Předmět:  oblečení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím Tě Benny,kluci mají pravdu.Já jsem ten co chtěl ušetřit,nakonec jsem koupil kožené oblečení a hadrové mi tu leží mad . Rozdíl v ceně pár stovek. Nakoupil jsem u bikerscrown.com a jsem velmi spokojený.Tak šťastnou ruku při nákupu! Zdar a opatruj se.


Beran Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele kuboš750Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 květen, 2008 11:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mrkni se na tuhle přilbu, pokud se ti líbí, tak se mi zatím jeví pohodlná a kvalitní... integrovaná sluneční clona je taky paráda http://highriders.co.uk/Caberg-Downtown-Motorcycle-Crash-Helmet-pr-15.html


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Benny
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 květen, 2008 12:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky všem za tipy. Zejména pak těm, kteří byli konkrétní (Jiťa, atd..). U té hlemy bych se chtěl zeptat - někde jsem četl, že je ožehavé mít volnou bradu. Samozřejmě z důvodu pádu. Jaké jsou vaše zkušenosti? Integrálka na choppera mi ale moc neladí...


  
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 květen, 2008 14:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v integrálce jezdím rok a nijak nepatřičný mi to nepřipadá (svoji čelist mám ráda). teď mám objednanou shark evoline, má homologaci jako integrálka i jako otevřená přilba. myslím, že to je dobrý kompromis (odkaz neumím udělat, případně si ji vygoogluj Very Happy )


  
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 květen, 2008 14:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je o vkusu... samozřejmě je integrálka bezpečnější, ale osobně bych si ji na choppera nikdy nenasadil. Přijde mi to trochu jako jezdit v závodní kombinéze, která je taky mnohem bezpečnější než kožené šněrováky a křivák Smile

edit: přidávám odkaz na tu SHARK EVOLINE od dudulínka. Rozhodně je to zajimávý kompromis. Ale jak to u kompromisů bývá, bude to mít háčky. na první pohled je zřejmé, že bude díky mechanismu hlučnější, než klasické integrálky a jako otevřená má zase hrozně malé plexi...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 květen, 2008 14:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No integrálka fakt na choppera moc nejde... s otevřenou cítíš všechno líp, seš víc součástí přírody, máš větší rozhled, cítíš vítr v ksichtě, natož pak blembák, to Ti nádherně řvou laďáky do oušek... ale bezpečnost totálně na nule... Já když jedu s blembákem, tak se bojim pořádně vzít za plyn... ta otevřená bez brady je zlatá střední cesta... ALE URČITĚ AŤ MÁ PLEXI A ŠTÍTEK PROTI SLUNCI... Já mám AIROH, dá se pořídit už kolem 1800,-
Ale jestli chceš pro větší bezpečnost integrálku, tak nebudeš na choperu první ani poslední... Celkem platí, čím vyšší cena, tím lepší kvalita a bezpečnost (ale na chopperu, kor na šestce si myslím, že nemá cenu zas nějak brutálně utrácet)...Taky na dlouhé cesty je fajn, že Tě tak nebolí za krkem a kebule z průvanu... Já si jí asi pořídím na dovči... 800km za den... to chce pohodlí... Very Happy
Kup si určitě velikost, aby Ti pevně seděla na hlavě i bez zapnutých řemínků, když zameleš hlavou ze strany na stranu... Ona povolí a vytáhne se podle tvaru Tvojí hlavy... proto v budoucnosti nikdy nepučuj...aby Ti jí někdo nevytáhl a už ti nebude sedět... Wink


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 květen, 2008 13:00  Předmět:  Hadry Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To znam po koupi stroje k vánocům jsem to řešli přes zimu. Helmu jsem vybral tuto
http://www.bikerscrown.cz/produkt2931.html.
A jsem velmi spokojen. Hlavně to vnitřní protisluneční plexi je výborný. Nejvíc starostí jsem měl nakonec s koženými kalhotami. Nejsem nijak výjimečná postava 186 cm 90 kg, ale kalhoty jsem zkoušel asi 10 tery a furt jsem si nemohl vybrat. Bud široký přes stehna nebo velký přes pas a ty samý o číslo menší jsem zas nezapnul. Musíš je zkoušet a uvidíš . Ale co dobrý starosti ženský zkoušej hadry furt a ještě je to na rozdíl ode mne baví.
Přeju mnoho štěstí


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 květen, 2008 14:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Klasika je klasika, otevřená helma bez plexi a tmavý brýle.
Když hlas větru nezní mi v uších
a kapky deště jak ostré jehly nebodají do tváře,
tak...
můžu jezdit autem chopper


  
Benny
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 29 květen, 2008 12:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hoďte mi sem ještě nějaké tipy na přilby, můžete-li. Díky...


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 29 květen, 2008 13:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak ja mam treba tuhle


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 29 květen, 2008 13:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pripadne mrkni pro inspiraci a vyber www.louis.de


  
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 květen, 2008 15:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koženou bundu /parker/ jsem kupoval v Nuslích - prodejna přímo pod viaduktem - Křesomyslova ulice( cena 6.500,-Kč). Mnoho zdaru při výběru. Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Benny
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 červen, 2008 17:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jeden totálně laický dotaz - jaké používáte protektory? Okukoval jsem tuhle chrániče ramen, loktů, zad na takovém trikotu pod bundu. Za 4.5tis .-/Je to k něčemu?


  
Lexani

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 červen, 2008 18:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je tak na krosku... když protektory chceš, má je dnes skoro každá bunda kromě křiváku...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 22:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pokud chceš třeba boty,pevný kožený a stylový,koukni na boty od New Rock na www.nosferatu.cz maji asi největší výběr


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr