Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 květen, 2008 22:24  Předmět:  Prodam shadow vt 500c r.v.1986 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodam vt 500c r.v. 1986,puvodni origo stav,nepolozena !!! jezdi a funguje absolutne bez problemu,je to dovoz z nemecka v roce 1998 celkove 2 majitel,nove obe pneu,olej,svicky,baterka 1 rok stara,najeto 64000tkm,origo barva tmave modra met,jezdeno moji manzelkou (chce novejsi a hlavne lehci asi virago 535) cena 40000kc


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 květen, 2008 18:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Před nedávnem vyměnila žena Virago 535 za VT 600 a je velmi spokojená.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 květen, 2008 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak dneska dopoledne jsme prodali nase male vt 500. Svalne pisu male protoze ja mam vetsi vt 750. Manzelka to brala v pohode ale ja jsem skoro ronil slzu - byla to moje prvni velka motorka a co jsme spolu zazili 2x slovensko,2x italii,1x chorvatsko a u nas hromadu km. Nikde mne nenechala ve stichu ani jsem nikdy nepichl kolo. Ale co zivot jde dal a tak preju novemu majiteli spoustu pohodovejch km a aby mu slouzila tak jako mne cus vt 500 chopper


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr