Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 06:42  Předmět:  Dovoz dílů z USA Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Můžete mi někdo poradit, nebo předat zkušenosti z objednáváním dílů z USA. Chci si kupovat řemenovou sadu. Jak a kde se dá objednat? Kolik zaplatim za dopravu atd.. Kde ji namontovat vím - bude to v Blešně

Díky


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 07:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S tíhle ti jistě poradí Fido, taky to kupoval...
Pokud budeš něco kupovat, dej v předstihu vědět, třeba se najde někdo kdo by si v tom shopu taky něco koupil a ušetříš na poštovnym...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 07:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,je to tak,ja uz s remen jezdim hell Kupoval jsem tady ,pro dovoz asi nejlip pouzit www.zasilkovasluzba.com (fungujou bezvadne i Mira potvrdi).Montaz jsem nechaval delat v Blesne,ale sada je komplet,takze by to zvadl i clovek sam Very Happy


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 07:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Neco o fungovani zasilkove sluzby najdes tady (moje prvni zkusenost):
link


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 11:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdybys tady něco kupoval, tak bych možná do toho šel s tebou, shánim tyhle laufy...

http://www.scootworks.com/swcart/shop/pu/vh_baggers.jpg


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 11:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ještě bych nějakého zdatného angličtináře požádal o překlad:

V19403 Vance & Hines Dual Baggers for Ace Tourer- These Classics are the originals from Vance & Hines. Oversized mufflers, removable baffles. Increased throttle response and performance with superb fit and finish. 220 degree full coverage, full length headpipe heat shields virtually eliminating bluing head pipes. That means new looking, show quality pipes for many years to come. - $474.00

Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 12:34  Předmět:  ahoj Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Martine.
Koukám že máme stejný problém - s překladem z AJ taky na tom nejsem zrovna nejlíp. Do tý sady jdu na 100% už mám založenou adresu atd. tak dej vědět co přesně a potom to objednáme. Zatím Čus


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 13:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido, co tě stálo poštovný a nějaký to clo jestli jsi to platil?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 13:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mel jsem 3baliky z poza velke louze,z toho jeden osobni dovoz,ale ani jednou jsem neplatil zadny clo ani dph hell Very Happy tady mas primo kalkulacku,kde ti to spocte naklady za zarizeni nakupu,plus postovny


  
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 13:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hmmm je tam spousta věcí ktery nedokážu určit...
třeba váha laufů
cena dopravy po USA
cena za pojištění

Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 14:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jeste jeden odkaz na cenu postovneho dle vahy zasilky tady


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červen, 2008 14:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Hammer

Koupil bys mi tam ty laufy? jen nevim jak se pak podělíme o poštovný... Je to ze stejnýho shopu...

odkaz zde...
http://www.scootworks.com/shop.cgi/page=cart.htm/recalculate=1/SID=1192878734.28997

Vance & Hines V19403 Bagger Exhaust System, VT1100 Ace Tourer


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 08 červenec, 2008 20:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau muzu se zeptat jkolik jste daly za postovny ?


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 08 červenec, 2008 21:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vsechno je odvisle od vahy prepravovaneho zbozi.cenik prepravy do cr najdes na konci tohohle odkazu


  
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 09 červenec, 2008 22:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky ale ja bych spis potreboval vedet na kolik napriklad vyjdou ty ladaky a jestli se plati clo atd.


  
Lexani

jackol



Věk: 49
Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 15


Motorka: VT750C
blank.gif
PříspěvekZaslal: st 09 červenec, 2008 23:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
ještě bych nějakého zdatného angličtináře požádal o překlad:

V19403 Vance & Hines Dual Baggers for Ace Tourer- These Classics are the originals from Vance & Hines. Oversized mufflers, removable baffles. Increased throttle response and performance with superb fit and finish. 220 degree full coverage, full length headpipe heat shields virtually eliminating bluing head pipes. That means new looking, show quality pipes for many years to come. - $474.00

Embarassed


Ahoj, jsem tady nový. Tak se pokusím být alespoň trochu užitečný. Níže nalezneš překlad tvýho textu, který jsem přeložil jen tak od stolu. Omlouvám se, ale neznám správnou terminologii co se týká výfuků a některý věci mi tam ani moc nedávají smysl (např. 220 stupňů - mohlo by tam být i stupňovité..nevím). Ale Vám to snad trochu napoví. Honza


Kozoroh Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele jackolZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
jackol



Věk: 49
Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 15


Motorka: VT750C
blank.gif
PříspěvekZaslal: st 09 červenec, 2008 23:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
ještě bych nějakého zdatného angličtináře požádal o překlad:

V19403 Vance & Hines Dual Baggers for Ace Tourer- These Classics are the originals from Vance & Hines. Oversized mufflers, removable baffles. Increased throttle response and performance with superb fit and finish. 220 degree full coverage, full length headpipe heat shields virtually eliminating bluing head pipes. That means new looking, show quality pipes for many years to come. - $474.00

Embarassed


Ahoj, jsem tady nový. Tak se pokusím být alespoň trochu užitečný. Níže nalezneš překlad tvýho textu, který jsem přeložil jen tak od stolu. Omlouvám se, ale neznám správnou terminologii co se týká výfuků a některý věci mi tam ani moc nedávají smysl (např. 220 stupňů - mohlo by tam být i stupňovité..nevím). Ale Vám to snad trochu napoví. Honza

"Dvojité výfuky V19403 Vance & Hines pro model Ace Tourer- jedná se o klasické originální výfuky od firmy Vance & Hines. Abnormálně veliké tlumiče, vyjímatelné tlumící přepážky. Zvýšená odezva motoru na polohu klapky a jeho výkon, doplněné dokonalým vzhledem a povrchovou úpravou. 220 stupňové plné pokrytí, tepelné kryty po celé délce předního dílu výfukového potrubí potenciálně eliminují „modření“ výfukového potrubí. To znamená nový vzhled, který poukazuje na kvalitní výfukové potrubí na mnoho let. - $474.00"


Kozoroh Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele jackolZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
jackol



Věk: 49
Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 15


Motorka: VT750C
blank.gif
PříspěvekZaslal: st 09 červenec, 2008 23:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jackol napsal:
Martin_s napsal:
ještě bych nějakého zdatného angličtináře požádal o překlad:

V19403 Vance & Hines Dual Baggers for Ace Tourer- These Classics are the originals from Vance & Hines. Oversized mufflers, removable baffles. Increased throttle response and performance with superb fit and finish. 220 degree full coverage, full length headpipe heat shields virtually eliminating bluing head pipes. That means new looking, show quality pipes for many years to come. - $474.00

Embarassed


Ahoj, jsem tady nový. Tak se pokusím být alespoň trochu užitečný. Níže nalezneš překlad tvýho textu, který jsem přeložil jen tak od stolu. Omlouvám se, ale neznám správnou terminologii co se týká výfuků a některý věci mi tam ani moc nedávají smysl (např. 220 stupňů - mohlo by tam být i stupňovité..nevím). Ale Vám to snad trochu napoví. Honza

"Dvojité výfuky V19403 Vance & Hines pro model Ace Tourer- jedná se o klasické originální výfuky od firmy Vance & Hines. Abnormálně veliké tlumiče, vyjímatelné tlumící přepážky. Zvýšená odezva motoru na polohu klapky a jeho výkon, doplněné dokonalým vzhledem a povrchovou úpravou. 220 stupňové plné pokrytí, tepelné kryty po celé délce předního dílu výfukového potrubí potenciálně eliminují „modření“ výfukového potrubí. To znamená nový vzhled, který poukazuje na kvalitní výfukové potrubí na mnoho let. - $474.00"


Ještě k tomu "220 degree full coverage": myslím, že to znamená, že ty tepelné kryty pokrývají ten výfuk po obvodu 220°, tedy zřejmě s nějakým přesahem. Snad jsem pomohl, H.


Kozoroh Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele jackolZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červenec, 2008 08:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevim co to znamená, ale těšim se na ně jak malej kluk Enjoy Jen doufam, že mi budou pasovat....


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červenec, 2008 08:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Jackol: Až to tu bude a budem vědět co to všechno stálo, tak dáme určitě vědět, zatim je to asi ve hvězdách, nicméně ty laufy tady stojej 20 000,- tak 475$, takže myslim, že to za to stat bude Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr