Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Monkeyr
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 08 červen, 2008 12:57  Předmět:  Větrák se točí po zastavení - je to OK ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,

teď co je tak hodně teplo, tak se mi stává, že po ujetí i jen 50 km a zastavení se ještě asi 10 s točí větrák na chladiči, či co to je. Prostě to chvíli hučí. Chladící kapaliny je dost. Myslíte, že je to v pořádku ? Minulé léto jsem motku ještě neměla, tak nevím, jestli je to normální.
Díky.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 červen, 2008 13:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je naprosto normální.M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 červen, 2008 13:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jen je divný, že vůbec zapne. Mně zapnul jen jednou a to bylo dost přes třicet a ještě Matylda blafala delší dobu na místě. Za jízdy mi nezapnul nikdy. Ale nechci nějak strašit, když zapne, znamená že chladí a to je podstatný...

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 červen, 2008 13:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čauky , mě to taky někdy chladí i po zastavení - je to normoš Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 červen, 2008 16:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

VT 1100C3 úplně normální, teda pokud to je se zapnutým klíčkem

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 07:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

při velkým teple, při zastavení, (vypnutí motoru) tím že "voda" přestane cirkulovat, dojde v chladiči k navýšení teploty a čidlo nechá běžt větrák k dochlazení, takže je to normální jev. song

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 09:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po 50km v mimo městským provozu by neměl spínat Very Happy (Náporové chlazení to obstará).Pokud sepne ve městě je to norma.Jinak běžné je po 3letech měnit chladící kapalinu,tak aby měla díky uchlazení stálý bod varu(stářím se mění a rychleji se tzv.vaří. Shame on you


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 17:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taťka napsal:
Jen je divný, že vůbec zapne. Mně zapnul jen jednou a to bylo dost přes třicet a ještě Matylda blafala delší dobu na místě. Za jízdy mi nezapnul nikdy. Ale nechci nějak strašit, když zapne, znamená že chladí a to je podstatný...


No já pořád řeším ten můj větrák. Vlastně jsem ho viděl točit jenom jednou a to když jsme testovali, jestli je vúbec funkční. Je mi to ale divné, že se nesepne, když u Suzuki Maraudra běží hodně často.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 17:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A ještě bych potřeboval vědět, jestli je kontrolka teploty vody funkční. Při zapnutém klíčku svítí jenom kontrolka stojanu a oleje.

Umí tady někdo německy? Nemám ponětí o co tam jde:


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 20:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mi to nedalo a šel jsem se podívat na Hančinu šestikuli, protože na mojí sedmpade se po zapnutí klíčku kontrolka vody na pár sekunnd rozsvítí a pak zhasne. A ono nic. Asi zůstává zhasnutá. Think


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 21:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky, hned se cítím líp. Začla se mnou jezdit manželka (což jsem rád) a nerad bych to někde přehřál. V neděli jedeme do Pekelnejch dolů, tak aby to nebyla pekelná jízda. Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 15:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak u 1100c se na budíku rozsvítí při zap. klíčku na 1s.a zhasne Confused to asi jako ověření funkčnosti.


  
HondaMCH

milhaus285



Věk: 51
Založen: 13. 08. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

Motorka: vt 600 totální přestavba
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 srpen, 2009 10:15  Předmět:  rada Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pozor na zacpané mřížky chladiče,koupil jsem před dvěma lety motorku a ventilátor pořád spínal,zjistil jsem že nějaký embrio v minulosti čistilo chladič tlakovou vapkou a poohýbalo všechny žebra,taže vzduch nemohl proudit chladičem,chvilku mi trvalo než sem na to došel,protože je tam okrasna mřižka chladiče NIKDY NEČISTI CHLADIČ TLAKOVOU VAPKOU!!!!!!!!!!!! stravil jsem na tom celou sobotu než sem to malim sroubovačkem spravil,ted spíná jen výjmečne


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele milhaus285Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 srpen, 2009 17:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

O tý vapce by někteří (třeba já) mohli vyprávět Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 srpen, 2009 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám u auta v chladiči díru 10cm x 30cm jak jinak než vapkou

auto tři roky staré

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

milhaus285



Věk: 51
Založen: 13. 08. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

Motorka: vt 600 totální přestavba
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 srpen, 2009 11:08  Předmět:  odpověd Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chladič se čistí běžným tlakem z hadice nejlépe teplou vodou a pokud to jen trochu jde tak z vnitřní strany (proti proudení vzduchu),odmontovat mřížku a propláchnout,jednou jeden muj kolega čistil chladič a nákladním renoltu tlakovou vapkou tak poctive,že zarovnal všechny mřížky a trvalo mu týden než je srovnal,živým se 18 let jako autmechanik,takže podobných příhod znám spoustu,kamarádum spravuju ve volném času i motorky,takže pokud máte někdo nějaký dotaz,rád vám poradím,(ted mi další kámoš dovez zbořenou GSX 1400,o zábavu postarané)i svoji šestistovku jsem si také sám přestavěl k nepoznání


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele milhaus285Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr