Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Slipak
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 12:42  Předmět:  Poďakovanie všetkým Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte ,ďakujem Vám všetkým aj za Pinďa Haf haf haf

všetko už bolo povedané chopper song

súhlasím s Rastym33 a teším sa dovidenia Very Happy


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 13:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tombolu nachystejte ale tak, abysme tentokrat všechno odvezli my Laughing
chopper


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 15:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc jsem se těšil a povedlo se. Akce skvělá díky všem, kteří se snažili o doubrou náladu, dlouho budem vzpomínat song a těšit se na další takovou akci song song ještě jednou bylo to skvělé!!!


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Eddie



Věk: 45
Založen: 23. 09. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Libochovany

Motorka: Shadow VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 21:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Skvělá akce, už se těším na další chopper supr Enjoy Mr. Green
K pozdravu sa pripájá celá rodina... song


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele EddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rantud
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 09 červen, 2008 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemam ksicht, ja vim, vsechno napravim. Hodil jsem sem par fotek z mobilu, jsou videni pod albumem, uzivatel Rantud.
Jinak jsem dojel naprosto suchej, nepadla mi ani kapka, bylo to fajn. Jsem rad, ze jsem pozdnal pohodovy lidicky.
Ervin


  
Cvrček



Věk: 60
Založen: 11. 09. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Osík

Motorka: VT 600 CD
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červen, 2008 23:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S dovolením taky přispěju svoji troškou do mlýna.Nojo,ale já jsem ve mlýně vlastně vůbec nebyl!! mad
Přijel jsem pouze na vyjížďku,tak bych do toho asi neměl moc remcat. Nejsem žádný "srazový motorkář", nebaví mě to "už okoukaný" soutěžení motorkářů,kde je každý biker s přibývajícím počtem piv, víc a víc silnější.Já buď jezdím,nebo chlastám.
Přijel jsem tedy na vyjížďku,která měla původně být cca150km. Vím,že nakonec zklamalo počasí,ale nejvíc mě zklamali účastníci vyjížďky kteří vyjeli s prázdnou nádrží.Ta zastávka u benzinky v Dačicích měla být až po těch 150km, zhruba polovina shadowkářů asi zapoměla na základní věc,že když chci jet druhý den na vyjížďku,tak musím přijet na sraz s plnou! Chválím Slávka,Lemyho a všechny okolo, měli to ti kluci jihočeský dobře zorganizovaný a na všech křižovatkách v pohodě zajišťovali hladký průjezd kolony. Čus Cvrček.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele CvrčekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červen, 2008 09:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sad Sad Sad Sad Je pěkný číst že to bylo super co dodat smutně koukák a čtu že to nemělo chybu sem stoho docela otrávenej když se člověk na něco těší a pak se to nezdaří tak snad někdy jindy Sad Sad Sad


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 červen, 2008 22:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2 ti co točily video: nemáte někdo sestříhané videa dal bych to youtube. Max 10min jedno video

dík


_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne po 08 září, 2008 18:30, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 16 červen, 2008 23:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Napiš Jarinovi, už by něco mít mohl Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 červen, 2008 03:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vše bylo řečeno zustáva jenom Good nice hell Enjoy tak zas někdy příště přátelé Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr