Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 červen, 2008 20:21  Předmět:  Jak na to... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já vím, je to trochu blbý dotaz, ale nechci hned neco zničit, když mám svoji Shadow VT 600 teprve druhý den. Jak se dá sundat dvousedadlo? Je to rok výroby 1999. nenašel jsem tam nic, co by k tomu bylo.
A když už mi bude někdo radit, tak jak zjistím, kolik je vody v chladiči?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 červen, 2008 20:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdárek,
u šestek je to porád stejné,
vemeš imbus,a mezi sedačkou řidiče a spolujezdcem jsou ze spoda z obou stran šrouby,vyšroubuj je,pak sedačku ve prostředku mírně nadzvedni a zatlač na špičku sedačky řidiče dokud ji nevyhákneš.Až uspěješ,zatlač na vrcholu stoupání sedačky řidiče a tlkem do zadu vyhákni sedlo spolujezce.obrázek se šrouby najdeš zde
http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh=4020&vcc=Motorcycles&year=1999&mfg=Honda&modelsearch_x=&curl=&section=177045


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 červen, 2008 20:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale ja mám sedlo řidiče a spolujezdce spojené. Vlastně to je jedno sedlo. To je tak složité???


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 červen, 2008 21:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Samozřejmě,to je u šestek stejné...máme je spojené všichni.
jak jsem psal,musíš ji veprostředku nadzvednout.
Nic složitého,až ji budeš sundavat po sté.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Sam



Věk: 59
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 600 C PC 21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 červen, 2008 11:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Možná už tam nemáš imbus,já tam měl klasické šrouby. Lepší je imbus nebo šrouby na křížák,aby se neničila sedačka.


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele SamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 červen, 2008 12:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nic to nechce, jen hrát lehce.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 červen, 2008 14:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je fakt super popis. Teď jedu koupit kožený potah na nádrž a pak to hned prubnu. ........ Tak je to opravdu jak píšete. Ale nední to zrovna moc domyšlené. Díky


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 červen, 2008 21:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sedlo je už jasné, ale musím říct, že to moc domyšlené není. A taky mi chybí nějaký prostor na naředí a žárovky. Co ale nevím a s čím bych potřeboval poradit, je kde je kontrolka vody v chladiči? Nic takového jsem nenašel i když jsem sundal poční pravý kryt kde je uzávěr.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 červen, 2008 08:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Před zadním kolem na pravé straně, je vyrovnávací nádržka na chladivo, na ní je označen stav hladiny, klekneš na zem , narovnáš motorku, a koukáš, nemusíš orvat boční kryt, je to fakt až dole, aspoň Ti to vezme ambice na offroad vložky. Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 červen, 2008 08:25  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Áha. Jo, je to tam. Tak musím trošku dolejt. Díky.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 červenec, 2008 10:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A ještě bych prosil o další radu. Chci vyměnit olej v motoru ale nemůžu najít výpustní šroub. Kam ho pan Honda asi dal? Běžně je zespodu motoru. A jaký olej by jste mi doporučili? Motor má najeto 16 000 km. Díky


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 01 červenec, 2008 12:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se podívej dolu znovu, třeba teď budeš mít větší štěstí a najdeš ho. Enjoy


  
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 červenec, 2008 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mat napsal:
Tak se podívej dolu znovu, třeba teď budeš mít větší štěstí a najdeš ho. Enjoy

Jo, a víš že jo? Ale je ze strany a já ho hledal zespodu.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 01 červenec, 2008 12:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

olej dej 10W40 Motul,zrovna v nedeli jsem to menil Lookinoj na jeho masine.kupoval jsem to v Praze na Braniku Yacomi-3l oleje + filtr za 850Kc komplet (do 600 patri 2,2l proto 3litry Very Happy )


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 říjen, 2008 08:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dal jsem motku do servisu kde mi budou dávat vzduchový filtr zn. KN ale tvrdí mi, že Honda má dva filtry na vzduch. Tak nevím jestli nekecají. Jeden stojí 1800,- tak by mne to docela zajímalo.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 08 říjen, 2008 09:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to kecaj


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 říjen, 2008 10:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak díky. Dojdu tam dnes na ně!


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr