Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 18:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

přátelé ..... pořád jsem na vážkách jestli jet a když jsem teď kouknul na HOG do programu a několik formulací, tak se mi tam fakt moc nechce .......
.... / jsem hrdej Hondař a moc se mi nechce někde dělat HD-čkařům ocásek ........


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak je to tam stále mad .
A právě jako hrdej Hondař pojedu! Ukážu spolu se zbytkem světa jakou motorku by chtěl i sám Sonny supr

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a jako hrdej hondař se budeš řídit instrukcema HDčkařů a krčit se někde bokem ne ???!!! A co takhle jako hrdý hondaři udělat svojí akci a jet se někam projet .... a udělat si třeba svojí tradici mad mad mad


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 21:24  Předmět: Jo jasně ! jsem hrdej Hondař a moc se mi nechce někde dělat HD-čkařům o Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdybych moch tak jedu , máš úplnou pravdu a všichni to víme bude to jako poslední roky - dělat HD-čkařům ocásek ) no těch ocásku bude víc než tisícovka Embarassed hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 08:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na každém setkání, srazu a všem ostatním se stejně řídíš podle něčích instrukcí, to už je tak zorganizováno.

Já stejně jedu chopper pár ufňukanejch HD mě nemůže rozhodit.
Jen malej pejsánek musí štěkat aby bylo vědět, že je na světě a ostatní ho nezašlápli! hehehe
Adios song Cool

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 08:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Mako: jenže na většině srazech jsou ty instrukce nestraný .............. kdyby měli zvýhodněný členy HOG tak ani nepípnu, ........... ale ta jejich formulace se mi nelíbí ......... mám svojí hrdost (na druhou stranu je většina akcí nestranejch, tak nevim proč lézt HOGu do zadku) ...........
To Navi: že pojede tisíc lidí někam ještě neznamená že já tam musim taky (povinný 1. máje už jsou za námi)

pojedu se projet, ale do Poděbrad to asi nebude


  
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 08:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lemmy přijeď v neděli (8.4.)do Brna, můžeš se sklouznot s náma Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 10:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jde mi o to ce je v tom červenym rámečku ......... členy pořadatelskech klubů beru v pohodě - maj VIP právo (a bez nějakech pravidel to nejde)............. , ale tuhle větu beru jako diskriminační a proto do toho nejdu a tím spíš jsem pro vlastní akci - (pozor je to pouze můj subjektivní názor)


hlavnifotka.jpg
 Komentář:
 Velikost:  126.43 kB
 Zobrazeno:  7357 krát

hlavnifotka.jpg



  
milota.florian
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 12:57  Předmět: Jo jasně ! Poděbrady Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jedu taky, přidám se v Pečkách


  
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 13:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

1. sobota jsou Velikonoce- makám a nikam nejedu pláč pláč pláč

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
milota.florian
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 14:24  Předmět: Jupííí ! Poděbrady Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, doposud jsem jezdil sám bez "smečky", ale nikdy jsem "prasečkářům" ocas nedělal. Minulý rok jsem byl v Poděbradech taky a parkoval jsem mezi "zbytkem" a byla daleko lepší prča než na druhý straně mezi nablejskanejma frajerama.
Když odjeli do Prahy, my jeli v zábavě dál a navečer se rozprchli.
Nemělo to chybu.
Když je dobrá nezamindrákovaná parta tak je to OK.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 14:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jde o to že ta nezamindrákovaná parta se může bavit úplně jinde a po svym .............. z jedný strany mluvíš o tom že se budeš bavit s lidičkama který jsou v pohodě někde vzadu a ne "s nablejskanejma frajerama" ale na druhou stranu už svojí účastí zvišuješ prestiž jejich akce ..... to je trochu protiklad ne???? přece nebudu podporovat někoho s kým nesouhlasím!!!!! proto bych byl nejradši proto vytvořit vlastní tradici za SHOC, kde by se motorkáři brali jako motorkáři!!!!

patnáctiletej klučina na simsonu s přivázanym spacákem a ruksáčkem na zádech může bejt srdcem víc motorkář než kdejakej trouba s americkou motorkou


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 14:40  Předmět: Skvělý ! Když je dobrá nezamindrákovaná parta tak je to OK. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A votom to je. Good Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 14:42  Předmět: Skvělý ! srdcem víc motorkář než kdejakej trouba s americkou motorkou Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nato se nedá jinak reagovat než Good hell Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
milota.florian
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 15:04  Předmět: Hehehe ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, pokud to bereš takto, tak máš pravdu.
Jak jsem dřív napsal, brázdil jsem kraj jako vlk samotář a nikdy jsem se na to takhle nedíval.
Když jsem zastavil a vytáhnul banjo a snažil se bavit všechny bez rozdílu "vyznání", za hoďku jim bylo většinou jedno za jakou stáj jezdí.
Že HD nemusím, je fakt, ale na druhou stranu je tam taky dost dobrejch a ochotnejch kolíků kteří byli ochotni pomoci a poradit.
S tím klučinou, beru na 100 %. Také jsem se s tím několikrát setkal, nastavovali jsme předstih a odtrh na silnici, doku mu to nejelo alespoň 50. A potom ta radost v očích...
No, měj se.
Koupil jsem ve vesničce Chedrbí (za Čáslaví směr Tábor) chalupu s velkým pozemkem a plánuji tam místo pro kolegy motorkáře, místo na občerstvení, country home a co já vím.
Třeba se tam zrodí tradice co???????????
Čauky a hezký velikonoce............


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 15:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je slovo do pranice ....... tak připrav dřevo na oheň mi si vezmem buřty a můžem zakládat tradici ......... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


  
milota.florian
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 15:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Neboj, soused s lesem je Svarschwarcemberg.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 15:27  Předmět: Skvělý ! Třeba se tam zrodí tradice co??????????? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

slovo do pranice co nato ostatní hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 15:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to je v pohodě .... to je moc hodnej pán ........ brácha má od něj každej rok zadarmo vánoční stromek a ani ho nezná ............ jenom si ho musí sám uříznout a nesmí ho nikdo chytit Very Happy Very Happy Very Happy vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Začínáme malinko kastovat jako někteří. (Masečín=porvou se barvy a to každoročně, Kuňka=někteří jedinci vyhrožujou Klubu Pekelných Dolů atd.atd.....) To nemám rád! Pro mě normální kluk na otlučený motorce je kolikrát větší motorkář než nafoukanec ve značkových hadrech a s jediným tématem na rtu. Všelijaké to kastování toliko..............
Vždy je to o lidech a jen lidi vytváří dusno.
Nechtěl jsem do žádného klubu, nechtěl jsem se podřizovat tomu, že něco musím (někam jet, něco dělat jen pro to že to chtějí a dělají ostatní).
Já chci zatáčet tam kam se chce mě, chci aby motorka vypadala tak jak Já chci, dokonce nechci vypadat ani jako (pravý?????) motorkář:viz velký Paul z Orange County Choppers = neustále naštvaný, průdící atd..!!)

Přečtěte si pořádně mojí úvodní zprávu: Pořádá.............(tudíž udává pravidla. Já je můžu jen respektovat nebo na ně prdět.
Cool

Takže jedu, jako každým rokem chopper a nášivka na bundě nic nezmění.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr