Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 17:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

máš úplnou pravdu ... jen netuším proč upozorňuješ na válku barev (to je úplně jiná kapitola) .......vyjadřoval jsem pouze svůj názor a upozornil jsem na nedemokratická pravidla se kterými nesouhlasím a proto je já osobně nebudu podporovat (znám spoustu HDčkařů a normálně se s nima bavim-a oni se mnou) ovšem pravidlo že první HD, BUEL, INDIAN a pak teprv ostatní je pro mne diskriminující ......... aby to za pár let nevypadalo HD, BUEL, INDIAN, MOTO GUZZI, TRIUMPH, POTOM JAPONCI (ALE POUZE NAD 500), JAPONCI POD 500, A TI S TĚMA SIMSONAMA AŤ ZŮSTANOU ROVNOU DOMA BO SE DO PODĚBRAD ANI NEVEJDOU

právě HDčkaři a právě tímto pravidlem kastujou a právě proto je nebudu podporovat svojí přítomností / pokud mně neberou jako rovnocennýho partnera, tak se nemáme o čem bavit.

.......... a jak už jsem několikrát zmiňoval jde pouze o můj subjektivní názor a nikdo se s ním nemusí stotožňovat ..........


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 17:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jen pro úplnost dodávám mojí představu rovnocených pravidel ......... první členové pořádajích klubů ......... a pak už je to jedno (kdo v tom davu má HD a chce stát pod sochou tak může vstoupit jinak je to motorkář jako všichni ostatní)


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 17:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ano s takovým názorem se stotožňúji i já, ale na druhou stranu proč tam nejet- pokud se to účastníkům líbí- ale zavčas si obsaďte svou ulici.-Shadows for only- hi hi hi Laughing nice

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 18:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsou i týpci kteří to dokázali obejít vlasní akcí ...........
tak proč to nepojmout jako .........
nebo nevypravit vlastní akci ........


akce.JPG
 Komentář:
 Velikost:  58.97 kB
 Zobrazeno:  8250 krát

akce.JPG



  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 21:51  Předmět: Skvělý ! nebo nevypravit vlastní akci Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To mě tak mrzí, že jsem přič ani nevíš jak. No ať pojedete kamkoli jsem v duchu s Váma. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 23:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já taky jezdím dost často sám a když s někým vyjedu jsem ještě radši a na čem jede je mi docela fuk,zdravím každýho a když ani neodpoví myslím si svý a taky si svý budu vždy myslet.A asi jsem měl dost štěstí na lidi a srazy,za těch pár let co ponich jezdím jsem sice hodně slyšek o různých zkazkách o tom jak se různý partičky nesnáší ale svědkem jsem nikdy ničeho nebyl.Tak že jestli to všechno nejsou jen takový ty hecovací povídačky .Tak že párádní projížďky a nádherný počasí všem přeji. hell


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 07:29  Předmět: Jo jasně ! jestli to všechno nejsou jen takový ty hecovací povídačky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kluci tak všem přeji párádní projížďky a nádherný počasí a úsměv na rtech. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
milota.florian
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 08:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kluci, škoda, že jste asi nebyl nikdo z vás na srazu dědků.
To je sice pro většinu z vás diskriminace, protože to je od 50-ti výš a striktně se to dodržuje, ale nemá to chybu.
takže v sobotu v Poděbradech, jo a mimochodem, loni jsem jel s vétéčkem asi ve čtvrté řadě a ani nikdo nepíp, sice pár kolíků čumělo trochu zle, ale bylo ticho.


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 10:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdo kluci pojede v sobotu na sraz " Poděbrady" směrem od Žďáru nebo Havl. Brodu ? Přidal bych se cestou - Vilémov, Golčův Jeníkov.. drink


  
Lexani

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 10:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a zapoměl jsem, Vilémov zdraví Klokočov.. Very Happy


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 12:54  Předmět: Skvělý ! Vilémov zdraví Klokočov Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Klokočov zdraví Vilémov, tak hezkou jízdu všichni a já za pár hodin letím. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 14:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě by se taky víc líbilo, kdyby na našem srazu stály Shadowy na jednom placu, i když tam můžou ostatní.........


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 15:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v sobotu pojedu na 50 %, ještě nevim, ale případně si můžem dát srazík někde v Pardubicích. Můžou se tu vyjádřit i ostatní perníkáři Very Happy Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 15:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a Navi, vrať se nám celej Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 16:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já pojedu, chtěl bych teda vědět kde se sejdeme na startu, jestli v těch H.Počernicích na pumpě nebo někde separééé?


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 17:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hala bala přijeďte někam do Poček, zavolejte a někdo pro Vás dojede a odvede do naší garáže. (Šplechnerova/Řešetovská). Slejzaj se od 10h., pak dorazej poředatelé ze Šalamounky s kolonou (asi10,30), a tak na 11náctou je povel do tanku v tank/traktory natočit.
Při startu je moc velkej maglaz a musíme se držet pohromadě. Průjezd všech křižovatek je hlídanej (pořadatelem a někdy i policií). Kolona je spořádáná, v Kersku čůrací pauza, v Poděbradech HD v pravo ostatní kam se vejdou.
Všechno je hezký, ale letitá praxe zní: Poděbrady = prohlédnout motorky, pokecat se známejma a odjez za vlastním Cool
Takže v sobotu od 9,00h.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 duben, 2007 17:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jestli jede z východu někdo k Makovi, přidám se. jsem už jen na mobilu.


  
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 duben, 2007 11:04  Předmět:  Vyjížďka s HOG Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim pánové, já určitě na vyjižďku z Počernic jedu jelikož tam bydlim. Laughing S většinou názorů na HD party -HOG se značně shoduji. Jen letmý příklad z minulého Euro srazu na Faker See, kde jsme se po dluhé snaze najít flek upíchly vedle českých HD z Budějic .Po celou dobu se tvářili jako jediní pravověrní, tak sme je při tom nechali. Při odjezdu šesti "parťáku" si ten poslední nechal zámek na kotouči 1- plnej, rána jak z děla a frajer válející se pod Fattem, výfukem přiskříplou nohu a ječel jak postřelená svině . Ti "ostatní" v klidu odjíždějí a na rádoby parťáka se....... No koukali sme jak vyvoraný, přiskočili zvedly motorku , ošetřily značně pochroumanej kotník, věnovali mu naší mapu ( jelikož ti praví ji vozit do R akouska nemusej) a popřáli mu šťastnou cestu. Možná nám i poděkoval,ale přes helmu to asi nebylo slyšet Embarassed

Ale to sem trochu odbočil od tématu mad Přijede někdo na 11h do těch Počernic !??


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 duben, 2007 11:21  Předmět:  Re: Vyjížďka s HOG Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

John Deer napsal:
.....Při odjezdu šesti "parťáku" si ten poslední nechal zámek na kotouči 1- plnej, rána jak z děla a frajer válející se pod Fattem, výfukem přiskříplou nohu a ječel jak postřelená svině . Ti "ostatní" v klidu odjíždějí a na rádoby parťáka se.......

Moc pekny pribeh Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 duben, 2007 13:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj já do Počernic přijedu i se synem má sice VF 750 F ale u nás se to tak nebere že!!!!! Těším se a v sobotu v 10hodin naschle chopper


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr