Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 červen, 2008 22:07  Předmět:  Proč se ztrácejí přízpěvky na těchto www.? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc by mě zajímalo proč se z těchto www stránek ztrácejí přízpěvky a celá témata?
Např.oznámení vyjížděk na ,,veřejných akcích"?
Proč se to ztratilo z portálu , ihned po zeřejnění na titulní straně ?

Rád bych odpověď ,nikoliv invektívy .

A doufám že se tento dotaz taky neztratí!!

Děkuji


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 25 červen, 2008 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepíno na přízpěvky se vykašli, horší je, že se z členské základny klubu ztrácejí rovní borci.


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 červen, 2008 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To mě vadí taky a říkám to stále a nahlas ,že rovní se ztrácejí z klubu i když o tom všichni mluví nikdo to neřekne se mnou nahlas.
Ale ty přízpěvky jsou pro všechny - veřejné akce - které pořádám nebo spolupořádám a stále se po prvním zobrazením bezestopy stratí!!
Dokonce už nemůžu do žádného jiného tématu nebo jiného přízpěvku ani odpovědět.Všude mi to píše ,,jen moderátoři"!!!! dokonce ani na ,,veřejné akce" Good
Teď už jen mám přístup k ,,Proč se ztrácejí přízpěvky na těchto www".Teda zatím. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 červen, 2008 07:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jsou věci.....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 červen, 2008 12:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino napsal:
To mě vadí taky a říkám to stále a nahlas ,že rovní se ztrácejí z klubu i když o tom všichni mluví nikdo to neřekne se mnou nahlas.
Ale ty přízpěvky jsou pro všechny - veřejné akce - které pořádám nebo spolupořádám a stále se po prvním zobrazením bezestopy stratí!!
Dokonce už nemůžu do žádného jiného tématu nebo jiného přízpěvku ani odpovědět.Všude mi to píše ,,jen moderátoři"!!!! dokonce ani na ,,veřejné akce" Good
Teď už jen mám přístup k ,,Proč se ztrácejí přízpěvky na těchto www".Teda zatím. song


- co se ti ztratilo a kam nevím
- pravidla přispívání a "práv" na portálu, jsou nastavena tak jak jsou a to že někam nemůže nečlen přispívat, vytvářet vlákna, číst některé části atd je v souladu s rozhodnutím klubu SHOC jehož portál je.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr