Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 leden, 2007 13:27  Předmět:  Manual na VT 1100 C2 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nemate manual k teto motorce. Mam ji teprv 3 dny a dostal jsem k tomu manual, ktery je v italstine a spanelstine Smile Nebo se da pouzit nejaky, co je v sekci ke stazeni? Mam v tom trochu chaos, moc nechapu rodily mezi sc18 a sc32, C2 a C3 a tak, tak kdyby mi nekdo trochu poradil, byl bych moc rad.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 leden, 2007 21:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

C3 C2 se používá k označení jména modelu např VT 1100 C2
SC18 SC39 je označení typu motoru resp rámu

včechny Hondy


manuál na C2 bohužel nemám, možná ti pomůže někdo C2 vlastní

koukejte navalit ten manuál !! mad

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 leden, 2007 14:33  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čau Wiki, nyní je na www.ebay.de manuál pro c2 za 19,90 euro- zkus to ,normálně chodí přez 30 euro, když si ho chceš okopírovat a dáš za stránku 1,50 kč, tak tě vyleze taky na 800,kč -ani nemrkneš

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 leden, 2007 15:42  Předmět:  manuál Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Beech.

Na ten manuál sa pýtal Robert zo Zlína nie ja, ale nevadí možno sa mu tá inf. hodí.
Ja mám manuál čo som tu kúpil v jednom motoshope a je to Haynes 2313
a sú tam modely Honda Shadow VT1100 1985 - 1998
Vo vnútri to ešte delia na:
Honda VT1100C Shadow. 1099 cc. /1985 through 1990, 1992 trough 1996/
Honda VT1100C2 Shadow ACE. 1099 cc. /1995 through 1998/
Honda VT1100C Shadow Spirit. 1099 cc. /1997 and 1998/
Honda VT1100T Shadow 1100 ACE Tourer. 1099 cc./ 1997 and 1998/
Je tam toho celkom dosť a stál ma 900,- Kč a je v angličtine.
Potom som ešte telefonicky v Honde v Prahe zohnal niečo ako stručný návod k jazde a údržbe. Pár základných údajov na malom formáte a špirálovej väzbe. Chceli po mne typ mota a rok výroby a objem motoru a poslali mi to domov na dobierku asi za 150,- Kč /presne si nepamätám.
Obidve môžem poskytnúť a keby som mal skener, už by to bolo na nete. Ak vieš o niekom kto by to urobil, požičiam. Shocked
Ak sa nič nestane a budem mať už zajtra opravené auto, tak sa v nedeľu uvidíme. song song song

zatiaľ čau Cool

hell Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 leden, 2007 15:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fakt? Ja tam vidim jenom HONDA VT1100 VT1100C2 ACE SHADOW SHOP MANUAL 1995-1999 za US $24.97 Ale to nevadi, spis je problem, ze neumim ani slovo nemecky a na EBay jsem nikdy nebyl.

Nenasel by se tu nekdo, kdo odtamtud nakupuje? Ja bych ten manual zaplatil, naskenoval a hodil sem na stranky, kdyby se to nekomu podarilo koupit Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 leden, 2007 15:50  Předmět:  Re: manuál Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj wiki

No to vis, ze se mi to info hodi Smile Ja skener mam a rad bych to naskenoval a hodil sem na stranky, zvlast kdyz je v tom manualu tolik modelu. Jestli by jsi mi ho teda pujcil.... Ale jak bys mi ho dorucil? Postou?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 leden, 2007 15:56  Předmět:  manuál Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Robert.

Práve som pozeral na www.motorbook.cz a majú tam ten manuál čo mám ja a teraz vo výpredaji za 800,- Kč.
Pozri sa či ti vyhovuje.

Wiki


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 leden, 2007 16:10  Předmět:  manuál Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojky, ešte raz. Good

Aj na www.techBooks.cz nájdeš manuály a majú tam ten môj a dva iné od iných vydavateľov a aj na iné ročníky. Shocked
Snáď som ti trocha pomohol. Confused

Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 leden, 2007 17:22  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ČAU ROBERTI, WIKI, --JÁ SE TI OMLOUVÁM, JÁ TAM VIDĚL ROBERT A TAK JSEM TO PSAL NĚJAK AUTOMATICKY NA TEBE
NA EBAY ZADEJ 250069578762 - PAK HLEDAT A JSEŠ TAM- NÁZEV REPARATURANLEITUNG BLA BLA BLA Laughing

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 20:13  Předmět:  Re: manuál Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Parada, diky moc, ty stranky jsou pekne. Urcite si vyberu Smile Sice jsem chtel pro zacatek neco jednodussiho - puvodne jsem mel na mysli ten manual, co se dodava k motorce tady tento Manual
ale ty stranky jsou fakt dobre i pro jine znacky.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 23:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je jasné, že čerstvý majitel chce mít hned všechno... chvilku vydrž nekupuj
zaručeně se najde někdo kdo ti ho okopčí

ta knížka k motorce vypadá jako ta na ebay
mj. zas tak moc v ní informaci není
dej mi čas já ti jí snad najdu, někde to musím mít

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 13 leden, 2007 00:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To mas pravdu, jsem trochu hrrr.... Dam na tvoji radu, chvili pockam a nasbiram nejake zkusenosti. Chtel jsem nekde zacit a tak by mi ten maly manualek zatim stacil, akorat ze italsky a spanelsky mi to moc nejde....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 13 leden, 2007 11:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem našel nějakou tu příručku a nahrál do Stahuj není to asi ta co potřebuješ, ale nejspíš bude stačit.

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne ne 14 leden, 2007 11:37, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 leden, 2007 10:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je presne ta prirucka, co mam doma v italstine. Presne tohle jsem pro zacatek chtel, dik moc Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Vladimír Hubka



Věk: 57
Založen: 29. 12. 2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Pelhřimov

Motorka: Honda VTX 1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 leden, 2008 22:32  Předmět:  Manual na VT 1100 C2 » Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdo chce návod v GB (zdarma), klidně si napiště.
S pozdravem


Rak Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele Vladimír HubkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Franta



Věk: 47
Založen: 13. 04. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Beroun

Motorka: VT1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 květen, 2010 05:28  Předmět:  MANUAL Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

KOUPIL JSEM SI HO JE V ANGLICTINE,POKUSIM SE NEJDULEZITEJSI VECI PRELOUSKAT A NASKENOVAT.

_________________
Franta "alias FRANK"

Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr