Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 listopad, 2007 18:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Žena říká mužovi:
"Alkohol podražil." Muž se zamyslí a říká:
"No,nedá se nic dělat,budeme muset méně jíst!"


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 listopad, 2007 08:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Manžel sleduje fotbal. Žena ho vyruší :
"Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho nesvítí."
"Teď? Vypadá to snad, že bych měl na čele napsáno - elektrikář?"
"A co dveře u ledničky? Nedovírají."
"Cože? Mám tam napsáno - pracovník Calexu?"
"A co alespoň opravit schody? Celé se hýbou, můžem se na nich zranit."
"Jsem snad tesař s nápisem - OBI? Mám toho dost. Jdu do hospody, tam bude klid."
Po 2 hodinách v něm začne hlodat svědomí a odchází. Vrací se domů :
schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice - je opravená.
Přistoupí k ženě: "Teda, jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno udělala?"
"Já ne, seděla jsem bezradně venku a brečela. Okolo šel jeden kořen a ptal se,proč brečím. Tak mu to povídám a on řekl,že to vše udělá, ale že se s ním buď vyspím anebo mu upeču buchty."
"A jaké jsi upekla?"
"Mám snad na čele napsáno Dr.Oetker?"


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 listopad, 2007 13:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Reportér z nejmenované televize přijede do malé české vesnice, kde žije podle statistiky nejstarší občan v republice. Udělá rozhovor a na konci se staříka zeptá, jestli si pamatuje nejhezčí zážitek ve svém životě.
"No, to bylo tehdy, když se ztratila předsedovi sedmnáctiletá dcera. To ji tři dny hledali všichni chlapi z vesnice a když jsme ji našli tak jsme od radosti tři dny chlastali a tři dny jsme ji všichni šukali."
"No tak tohle ven nemůže!" říká si reportér. "No tak staříku to je hezký, tak mi povězte jestli se pamatujete na váš druhý nejkrásnější zážitek."
"A jo. To bylo tehdy, když se ztratila z družstva kráva.. To ji hledali tři dny všichni chlapi z vesnice. No a když jsme ji našli tak jsme od radosti tři dny chlastali a tři dny jsme ji šukali."
Reportér málem omdlel, ale nějak se přeci jen vzpamatoval. "No dědo, když tohle byly nejhezčí zážitky, tak jsem zvědav jaký byl váš nejhorší zážitek?"
"No, to bylo tehdy, když jsem se ztratil já .........


  
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 listopad, 2007 16:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jdou dva policajti lesem a najednou koukají, před nimi ženská. Prostě sexy kus, minisukýnka, přiléhavé tričko, podprsenka žádná a snaží se opravit kolo. Když je ženská zmerčí, tak hned na ně: "Pánové, neumíte někdo opravit kolo? Já tomu vůbec nerozumím". Jeden policajt na to: "Jo já se v tom vyznám, opravím vám to."
Druhý tomu prvnímu: "Tak opravuj, já pomalu půjdu a počkám tě za lesem".
No chlap čeká na kámoše na kraji lesa 10 minut, 20 minut - kámoš furt nikde. Asi popůlhodině chlap kouká - jeho kámoš jede z lesa na kole té ženské. Tož se ho ptá:"Ty vole, tys tu ženskou zabil a sebral jsi jí to kolo nebo co?"
Policajt odvětí: "Ale ne. Já jsem jí to perfektně spravil a ona byla tak šťastná, že si sundala kalhotky a říká mi - vemte si co chcete. No tak jsem si vzal to kolo"
Na to ten druhý: "No to jsi udělal moc dobře, protože v těch kalhotkách bys vypadal jak debil!"


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2007 10:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U manželů doma zazvoní telefon. "Jestli je to pro mě , tak nejsem doma," říká chlapík , a tak aparát zvedne manželka. "Prosím...jo , manžel je doma...." " Vždyť jsem ti říkal , abys mě zapřela,"vyčítá jí manžel , když to položí. " No jo miláčku , ale tohle nebylo pro tebe...."


  
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2007 14:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vzhledem ke stoupajícím cenám brambor a uhlí budu za zlobení a podobné delikty letos dávat rovnou přes držku.

Mikuláš.


  
HondaMCH

dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 30 listopad, 2007 14:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PŘIJDE ÚŘEDNIK Z BERŇÁKU DO SYNAGOGY ZA RABÍNEM A ŘÍKÁ: MÁM U VÁS UDĚLAT FINANČNÍ KONTROLU! TAKŽE, CO DĚLÁTE SE ZBYTKY SVÍČEK?
RABIN: POSBÍRÁME JE A POŠLEME ZPÁTKY DO TOVÁRNY NA VÝROBU SVÍČEK. ONI NÁM PAK ČAS OD ČASU POŠLOU JEDNU BEDNU
SVÍČEK ZDARMA.
BERŇÁK: TO BYSTE ALE MĚLI Z TOHO DARU PLATIT DANĚ! A CO
DĚLATE S DROBKY OD ROZDÁVANÉHO CHLEBA PRO CHUDÉ?
RABIN: POSBÍRAME JE, POŠLEME ZPĚT DO PEKÁRNY. ONI NÁM ČAS
OD ČASU POŠLOU KRABICI CHLEBA ZDARMA.
BERŇÁK: TO BYSTE ALE MĚLI ZASE Z TOHOTO DARU PLATIT DANĚ! A
CO DĚLÁTE S PŘEDKOŽKAMI Z OBŘÍZEK?
RABIN: POSBÍRÁME JE A POŠLEME NA FINANČNI ÚŘAD A ONI NÁM PAK ČAS OD ČASU POŠLOU ZPÁTKY TAKOVÉHO ČU****, JAKO JSTE VY!


  
Makinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 02 prosinec, 2007 22:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good


  
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 09:02  Předmět:  somálský kameňák Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přijede Mikuláš do Somálska a ptá se dětí:
- proč jste všichni tak hubení?
Děti odpoví: -protože nepapáme...
Mikuláš nato: -no, kdo nepapá, nedostane dárky!


  
HondaMCH

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 11:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sejdou se zvířátka v lese a král zvířat lev začne mluvit:
,, Zítra se jede na výlet!!!!"
Malá žabička po něm opakuje:,, Zítra se jede na výlet!!"
Lev zase začne:,,Vemte si pláštěnky a svačinu!!!"
Žabička zase opakuje:,,Vemte si pláštěnky a svačinu!!!"
Lev říká:,, Ta zelená potvora s náma nejede!!!"
Žabička:,, Chudák krokodýl, tak se těšil!


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 prosinec, 2007 14:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Príde Japonec do obchodu v Malackách a pýta sa:
"Hong tong ving ping lang sang hong coca cola?"
A predavačka mu odpovedá:
"Dva litre v plastickej fľaši čeho"


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 11:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sedí chlapík na baru a všimne si na polici sklenice od okurek plné stokorun.
“To je taková soutěž. Dáte stovku a když splníte tři úkoly je sklenice vaše."
Vysvětluje barman.
Ale co - zkusíme to, pomyslí si už podnapilý chlap a dá barmanovi stovku.
"No tak zaprvé musíte vypít pul litru tequily na ex. Zadruhé máme na dvorku vzteklého pitbulla s bolavým zubem - ten mu musíte vytrhnout a zatřetí, nad námi bydlí osmdesátiletá bába, která ještě nikdy neměla chlapa a tu musíte vopíchat. Upozorňuji vás, že se ještě nikdo nedostal dál než přes prví úkol, takže hodně štěstí."
Chlap bez mrknutí oka vypije tequilu a vožralej se vypotácí na dvorek.
Odtud se chvíli ozývají zvuky zápasu a potom strašné vytí.
Po nějaké době do baru vpadne chlapík uválený, otrhaný, vítězně se rozhlédne po přítomných a zahlásí:
"Tak a kde je ta bába s tím bolavým zubem....??


  
Lexani

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 11:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chyba




Naposledy upravil mat dne st 05 prosinec, 2007 13:18, celkově upraveno 1 krát
  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 11:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chyba




Naposledy upravil mat dne st 05 prosinec, 2007 13:19, celkově upraveno 1 krát
  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 11:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chyba




Naposledy upravil mat dne st 05 prosinec, 2007 13:19, celkově upraveno 1 krát
  
Lexani

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 11:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chyba




Naposledy upravil mat dne st 05 prosinec, 2007 13:20, celkově upraveno 1 krát
  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 11:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chyba




Naposledy upravil mat dne st 05 prosinec, 2007 13:18, celkově upraveno 1 krát
  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 11:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chyba




Naposledy upravil mat dne st 05 prosinec, 2007 13:17, celkově upraveno 1 krát
  
HondaMCH

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 11:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pani učitelka dává dětem hádanku.
“Děti, řekněte mi zvířátko, k jehož názvu, když přidáme písmeno "D", vznikne nám část těla“.
Nikdo z dětí se nehlásí, tak pani učitelka říká:
“Ale, děti, vždyť je to "laň“! A když přidáme "d", vnikne nám dlaň“.
V tom se ze zadu ozve Pepíček:
“Sem si mohl myslet, že to nebude "kuna".


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 11:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chyba




Naposledy upravil mat dne st 05 prosinec, 2007 13:20, celkově upraveno 1 krát
  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr