Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
tomm
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 11 červenec, 2008 18:09  Předmět:  vt 600
11. 07. 2008
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim vespolek, soused si koupil VT 600, r.v.2003,najeto 9tis. a chce po mě abych mu na to mrknul. předpokládám výměnu oleje, filtrů, svíček, množství oleje v diferáku...). Otázka je na co jsem zapomněl a na co všechno se mám připravit (mám jen endura, tohle je pro mě novinka). Předem děkuji za odpovědi.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 červenec, 2008 18:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2003 - koukni ještě na baterku bude mít už nakročeno do kopru, aby ho to někde nenechalo

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 červenec, 2008 18:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diferák vynech, má řetěz. Možná ještě chladící kapalinu, nádržka je pod motorem.

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 červenec, 2008 20:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nechci bejt rejpavej ale rok 2003 je blbost protože se VT600C přestal vyrábět v prosinci 1999. To asi bude uvedení do provozu, ale 3 roky po ukončení výroby je to divný. Ale určitě to bude dobrý kus


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr D



Věk: 52
Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 44
Bydliště: Otrokovice

Motorka: Honda VT 600 C, Honda VTX 1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 červenec, 2008 22:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

VT600C se nepřestala vyrábět v r.1999, sám mám jednu z r.2002


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Petr DZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červenec, 2008 08:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A víš to určitě? Já ji mám dovezenou z D a tam mi taky říkali že je to rok 2001
Win však říká něco jiného. A originál servis Honda tvrdí stále totéž. Max 2000. Tak nevim. Ve Win je to tak že poslední 6 čísel je výrobní číslo před tím je písmeno já mam M a ještě přd tím mam X což má být rok 1999. Koukni schválně jaké tam máš písmenko. Zdravim


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červenec, 2008 11:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na www.tipmoto.com jsou Hondy - vt 600 až do roku 2004. což může byt i rok uvedení do provozu tak nevím jestli se spletli o čtyři roky???? Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr D



Věk: 52
Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 44
Bydliště: Otrokovice

Motorka: Honda VT 600 C, Honda VTX 1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červenec, 2008 12:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Určitě,je koupená v Čr,oskenuju ti klidně TP,vyrobená i prodaná v r.2002...


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Petr DZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červenec, 2008 12:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

VT 600 se vyrábějí pořád. Dle regionu prodeje se liší obchodní názvy

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červenec, 2008 13:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teda ruku bych za to do ohně nedala, ale VT600 se už opravdu nevyrábí, ale rozhodně ne od roku 2000, vim, že když se o tom dost mluvilo, že jí přestali vyrábět, tak já Heduš už měla (04-05???)


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červenec, 2008 15:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v USA se stále prodává pod označením Honda Shadow VLX 600cc
má provedení i Honda Shadow VLX 600cc Deluxe

ZDE

je to co se tady prodávalo pod označením VT600C

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červenec, 2008 17:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Michal Medvěd napsal:
Nechci bejt rejpavej ale rok 2003 je blbost protože se VT600C přestal vyrábět v prosinci 1999. To asi bude uvedení do provozu, ale 3 roky po ukončení výroby je to divný. Ale určitě to bude dobrý kus


Já mám 02 modelový rok (dle VINu) "99".

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 červenec, 2008 22:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kamos ma take vt 600 rok 2003 koupeno v nemecku od prvniho majitele.Kdyz na to shanel origo operku a dalsi dily tak mu v servisu Honda rekli ze podle vinka to je rok 1999.Tak to nechal prelustrovat aby to nebyla nejaka corka a vse je v pohode.Ten rok 2003 je uvedeni do provozu.Divny je ze 4 roky to nekde stalo na prodejne nez se to prodalo ale asi to tak bude. mad


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 08:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Možná že blbě chápu ale jak píše Mako rozumím tomu tak že model rok 1999 není rok výroby, vyrobena může být třeba 2003 ale model 99.Já mám VT1100 C2 SC 32 a ta je model 96 ale rok výroby 98. Je to tak i v původním TP z Rajchu. Tak je to i s autama, některý model se vyrábí třeba pět let. Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 08:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Konečně rozumný vysvětlení.. Good Good Good


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 09:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

IMHO ve VIN je skutečný rok výroby a né nějaký "modelový" rok

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 19:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Muj nazor je ze je smerodatny vinko nez modelovej rok


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr