Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 21:09  Předmět:  VT750C Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Včera jsem si rozšířil řidičák a koupil svoji první mašinku, tak za týden vyjedu, splnil jsem si jeden sen.¨

Chtěl by jsem ji doplnit o opěrku a plexi, poradíte kde ji sehnat, co v pardubicích v Hondě, nebo jen na objednávku ?


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

výtej mezi Stíny, Pardubáci se ti ozvou a zaručeně poradí Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 21:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky, potřebuje koupit nějaké hadry a přilbu, čakám na ten řidičák a rád by jsem někam již o víkendu vyjel.
ještě jenou dík.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hlavně nekupuj unáhleně Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 22:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo četl jsem si vaše forum, něco chci a mám přestavu, asi kožený i když handerný na tohle počasí by vyhovali víc, chci vše na koupit v Chlumci nějakou přestavu mám, tak uvidím, přilbu určitě musím koupit a boty se mi tam taky líbili, na webu.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.bikerscrown.cz/produkt1921.html kalhoty

http://www.bikerscrown.cz/produkt1910.html bunda

http://www.bikerscrown.cz/produkt2943.html boty

http://www.bikerscrown.cz/detail.php?cil=2931 přilba


co ty nyto Petře.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co tahle opěrka ?

http://www.eshop-moto.cz/detail/vt750-shadow-operka-s-nosicem-rv2004-6/

Mad


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 22:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co tahle opěrka ?

http://www.eshop-moto.cz/detail/vt750-shadow-operka-s-nosicem-rv2004-6/

Mad


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 22:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vše celkem OK, jen zvaž ty boty

já je koupil taky a leží ve skříni mám je jako hodobóžový. Dost kloužou.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 22:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo uvažoval jsem nad Canadami, no nevím, ted jsem našel jěšte něco v Chrudimi, tak si udělám zítra výlet, přítelkyně je v lázních v Bohdanči tak uvidím ak to půjde.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 22:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja mam ty same boty a jsou super,sice delsi dobu trva nez se vyslapnou jo a pouzivam je i na bezne noseni a kalhoty mam rifle s chranici a bundu firma 4sr neco jako ve filmu HD a marbolo men.Jinak te preju hodne km na stinu vt JS chopper


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 22:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji ti Jaroslave, uvidím jak to budu vše stíhat, ale sny se mají plnit, tak začínám myslet víc na sebe.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 červenec, 2008 22:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://shop.4sr.cz/katalog/moto-bundy/black-37.html

tohle nevypadá špatně, tak se stavím i v Pardubkách


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červenec, 2008 08:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Polo, kůžáky "šněrováky" jsou klasa, bunda vypadá dobře, boty nemůžu soudit... já mám KMM, teď budu kupovat STEEL, koně prostě nejsou muj styl ( ale asi do nich za deště nenateče - to mě kolem jazyka jo...)
Akorát u helmy bych určitě vybírala se štítkem... Vypadá to daleko líp, ale hlavně je to praktický( při jízdě proti slunci je to fajn...)


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 červenec, 2008 10:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kanady jsou kanady. Jsou to jediný boty, který mi ještě nepromokly.


  
HondaMCH

jackol



Věk: 49
Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 15


Motorka: VT750C
blank.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červenec, 2008 10:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar Palo,

mám ted taky nový stroj Shadow VT750C a přesně tuhle opěrku tam mám, přijeď se na ní podívat, jsem taky od Hlinska :-)
Ahoj , Honza


Palo napsal:
co tahle opěrka ?

http://www.eshop-moto.cz/detail/vt750-shadow-operka-s-nosicem-rv2004-6/

Mad


Kozoroh Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele jackolZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červenec, 2008 11:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já po dlouhém váhání jsem nakonec koupil boty u www.abtulip.com , ty co máš vyhlídnuty jsem vracel, kvůli nártu jsem se do nich nedostal. Mám moto obuv vzor 055 dají se na boku rozepnout a dobrý. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 červenec, 2008 18:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

s přilbou jezdím od jara a je bezvadná, proti slunci je tam to zatahovací tmavé plexi Wink


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Palo



Věk: 54
Založen: 10. 07. 2008
Příspěvky: 39


Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 červenec, 2008 00:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji všem za odpověd.

Nakonec je vše je jinak boty jsem koupil koně Johny Bulls mají gumennou podrážku tak snad ok, v SUZUKI v Pardubicích, stáli po slevě 2 100 Kč mají ještě velikosti 42 a 47.

Šněrováky (klasika) jsem nakonec nekoupil, jsem postavička do Džezu, tak jsem koupil klasiku v Chlumci Nazran i rukavičky k tomu.

Přilby v matním provedenýjsem tam koupil i batužku mému, která tam koupila kanady.

Nakonec bundičky jsme objednali v Pardubicích v Chlumci byla realita jiná, neměla zimní vložku a moc se mi nelíbila, tak budou dvě stejné a to :

http://shop.4sr.cz/katalog/moto-bundy/black-37.html

Překvapila mě reakce v Hondě v Pardubicích, originál opěrka s nosičem cca 11 000 Kč, preventívka po 12 tis.km cca 6 tis. a výběr žádnej.

Honzo, určitě se ozvu, bydlím střídavě v Herálci a v Hlinsku předělávam byt, je to nějaké rozlítané, snad koncem příštího týdne to bude jinak.
Zítra se jedu podívat do moto na nádraží, volali mi, že nějakou opěrku taky sehnali tak se na ni podívám, ted stále jezdím jenom s plechovkou a na nett se dotanu takhle pozdě.

Jěšte jednou dík všem.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele PaloZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 červenec, 2008 17:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na rukavice z Chlumce pozor, pouštěj a to i po dvou letech, Míra může potvrdit. Sad


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr