Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Doky
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 20 červenec, 2008 03:31  Předmět: Nápad Koupe motorky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar vsem tak jako vsichni koukam jsem se zamiloval do hondy shadow vt750dc. Puvodne jsem si chtel poridit VTX1300, ale vyhledem k tomu ze me je 38 a na motorce jsem nejezdil co jsem si udelal ridicak(21 let) a pred tim simson, tak volim radeji 750. Potreboval bych pleas poradit jestli je shadow vt750 zvladnutelna zacatecnikem a jestli se da na ni sehnat nejake sedlo kde prezije i spolujezdec. Jsem v soucastne dobe v USA,TX a tak si to tu chci trocu uzit kdyz se da tady jezdit celý rok. Dik za kazdou odezvu. hell Enjoy Help


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 červenec, 2008 09:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,

Myslím že u našeho typu motorky je lepší mít kardan Smile a kousek toho obsahu taky nezaškodí.
Jestli nebudeš kroutit složité horské zatáčky, nebo složitý městský provoz tak se tak se rozdílu váhy 750 1100 1300 neboj. 11ku jezdí i holky Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Doky
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 20 červenec, 2008 19:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dik za info, to vis mam docela obavy z VTX doprava v El Pasu je docela husta ale mimo je to nadhera, proverim si jeste rozdil ceny 750 a 1300 a pak se rozhodnu. Nevis nahodou o nejakem online manualu pro shadow? Udrzba atd... Doufam teda ze k nove masine neco dostanu ale po 6 mesicich v americe neverim nicemu.... Very Happy


  
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 červenec, 2008 19:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky bych se na začátek 750 nebál....já jsem jí taky měl jako moji první motorku. A klidně kup hned 1100 Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Doky
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 20 červenec, 2008 20:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok, zitra to hned pujdu checknout a uvidim posilam fotky je to tezke rozhodovani, boli z toho hlavicka (nebo ze by to bylo z te vcerejsi Tequila party). To vis obavy mam ja totiz ani nevim jak se na motorce radi rychlosti a muj nejsilnejsi stroj v poslednich 20 letech bylo kolo znacky superior............. Very Happy Cool


P1030028.jpg
 Komentář:
nevim podrobnosti musim zjistit
 Velikost:  207.82 kB
 Zobrazeno:  6263 krát

P1030028.jpg

P1030020.jpg
 Komentář:
r.v. 2006, 300 mil
 Velikost:  223.28 kB
 Zobrazeno:  6263 krát

P1030020.jpg

P1030019.jpg
 Komentář:
r.v. 2007, 1440 mil
 Velikost:  215.92 kB
 Zobrazeno:  6263 krát

P1030019.jpg



  
Doky
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 03 srpen, 2008 01:50  Předmět:  Konečně jsem se rozhoupal…… Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem dnes konečně vybral dvě Shadow a příští sobotu jednu z nich mažu koupit jenom se nevím rozhodnout, jestli s řetězem nebo s kardanem. Myslím, že s kardanem by byla určitě lepší ta s kardanem, ale je modra. Přikládám fotky tak když tak přiložte nějaké chytré slovo…………..
Dík a čus…. Enjoy chopper


  
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 srpen, 2008 08:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kardan! Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 srpen, 2008 12:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jednou za rok zkontrolovat olej a jinak kardan motorku přežije, řetěz mažeš, šteluješ, špiní a za dvacet tisic ho i s kolama vyhodíš. Kardan je věčnej Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Doky
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 03 srpen, 2008 16:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ja se pokusim nejak ukecat rodinku, ze modra je dobra, ale nevim, nevim.................bude to asi problem. Kazdopadne ja bych radeji kardan take. boj


  
Lexani

Capt.Spalding
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 03 srpen, 2008 18:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doky napsal:
Tak ja se pokusim nejak ukecat rodinku, ze modra je dobra, ale nevim, nevim.................bude to asi problem. Kazdopadne ja bych radeji kardan take. boj


Kup si modrou, s kardanem, a ušetření peníze za kupování řetezu a mazání řetezu si jí přelakuj, to je to nejmenší ne?Smile song


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr