Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Jedeš na 1. SHOC sraz v M.L. ?

ANO 100% jedu
72%
 72%  [ 24 ]
NE 100% nejedu
21%
 21%  [ 7 ]
50 / 50 ještě nevím
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 33


Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 29 leden, 2007 07:14  Předmět: Skvělý ! [B]umístit na Motorkáře - co nato LEMMY a je to tam[/B] Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 29 leden, 2007 11:47  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ok song Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 29 leden, 2007 12:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Beech a Lemmy je šikovní borci. Enjoy Very Happy Very Happy


ZDAR Grizzly


Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 14:54  Předmět:  přihlašte se ! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Žádám mad všechny členy, aby se přihlašovali na tuto akci i na stránkách motorkari.cz .





Nevypadá zrovna dobře, když tam jsou jen tři přihlášení účastníci. Mohlo by to případné nové zájemce odradit.
A ten co to tam dával ať přidá i naše logo.

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne út 06 březen, 2007 15:27, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 15:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

už je to v pořádku? Enjoy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 15:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

řekněme, že je to lepší Very Happy dík

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 15:33  Předmět:  1.sraz Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.

Tak som tam prihlásený. A čo tak šéf? Haló Beech a ty nič?

čaute v Prahe


hell Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 15:40  Předmět: Skvělý ! přihlášeno Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi taky Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 15:46  Předmět:  aha Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já pořád žiju v domnění, že by se ta listina tvořila na našem portálu

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 16:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je jasná věc ...... ale jde o to že to na motorkářích vypadá líp ... když je tam víc lidí (reklama)


  
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 17:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok sem tam Cool

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 19:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pááánové, mám průšvih...dneska jsem se dozvěděl, že máme v pátek 8.6 generálku a 9.6 preméru v divadle pláč ... zkoušel jsem to přehodit, ale nejde to mad mad mad mad mad mad . Bohužel, štve mě to, ale 1. SRAZ SHOC BOHEMIA mi prostě není přán Sad


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 21:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JOHNY, ABY? TO nebylo ´jak s MOT 2007. neber to osobně , ale jako Brňák jsem dal Všem, cestovatesky, bližším, přednost, na výzvu Petra jsem potvrdil co jsem přededslal. A tak jsem naplánoval a tak si užíju. Určitě , vúči tvojí angažovanosti , dochází k újmě, ale , až příjde na až, ( hlubokomyslné) určitě máme lowe ( no GAY) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 21:53  Předmět: Skvělý ! A tak jsem naplánoval a tak si užíju. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Grizzly. Tak už se těším až si v pátek pokecáme Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizzly, promin, asi jsem dneska nejakej natvrdlej - trosku jsem nepochopil tvuj prispevek mad . Moc rad se zucastnim kazde akce, ale bohuzel mam moc konicku a tak se to trosku tluce, no :-(. Vsem se moc omlouvam, urcite se pozname nekde jinde Cool Cool Cool Cool


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To : Johny , cítil se jsem provinile , když Jsi sděloval Makovi , že Nejsi nominován za prezentačního člena na MOT 2007, ale i já jsem stejně jako Navy předpokládal , Tvojí vázanost v Divade. , nezlob se, ale moje profese (práce) má za nutnost plánovéní. Dopřesním ,Všem, osobně (nic tajného)
Určitě máme stejnou krevní skupinu . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
To: Navi ,já taky, budu Ti volat,bez spojení není velení. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 22:24  Předmět: Skvělý ! bez spojení není velen Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zrovna jsem ze Simoxem na chatu. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 22:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já vim, blbe jsem se vyjádřil - já jsem to s tím nenominováním myslel spíš v žertu - je mi jasný, že když nekdo nenapíše, že může na sto pro, nemá cenu ho nominovat Very Happy . Taky v praci planuju - kazdej den a kazdou minutu, a taky se to dost casto zmeni z ty minuty na minutu druhou a pak je to vsechno jinak - znas to Very Happy . Tento sraz byl pro me urcite ten nej, na ktery jsem se tesil, ale kdyz nam rekli to datum premiery, nikdo z tech 30 lidi, co nas tam je s tim bohuzel nemohl hejbnout ani o hodinu Surprised ...proste se s tim neda nic delat- to jsem pak byl do konce zkousky pekne nas... , a vsichni kolem vedej, o co jsem v tu chvili prisel Sad . Snad se uvidime na Motocyklu,at ve ct. nebo v patek Very Happy.... Very Happy . Hezky drzte sluzby, at mate poradne vycisteny zuby az se na vsechny budete zubit a zadnou ostudu Very Happy Very Happy Very Happy ....jste fajn Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 22:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny , sleduj , na moto GP BRNO ( spravedlivá výhoda domécího prostředí),
Ti osobně zajistím něco na co si budeš pamatovat. Enjoy NO pivo

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 23:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ty jeden Grizzlyku! Takhle delat chute - to se nedela! Bohuzel ted to jeste rict nemuzu,jestli pojedu - mam bohuzel v lete i nekolik staveb najednou a ted to vypada ze muzu, pak se neco dva dny pred GP podela a pojedu mozna tak do Surprised Very Happy . Budu si to pamatovat Very Happy . Dik a dobrou Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr