Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Jedeš na 1. SHOC sraz v M.L. ?

ANO 100% jedu
72%
 72%  [ 24 ]
NE 100% nejedu
21%
 21%  [ 7 ]
50 / 50 ještě nevím
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 33


Autor Zpráva
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 14 duben, 2007 11:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já se nebojim ..... já jsem chytil tchoře !!! vztekle se válet


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 duben, 2007 21:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No paráda.. Už mám sbalíno a plnou..


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 duben, 2007 07:19  Předmět: Skvělý ! Colorádo vypadé dobře, krajina super, kultura dobrý Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá to moc dobře už se taky těším Good hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 květen, 2007 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můj batůžek se ptá kdo bere taky s sebou batůžky ..... závazně

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 06 květen, 2007 17:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

můj batůžek jede určitě a zdraví ostatní batůžky Laughing


  
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 květen, 2007 22:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můj piškot si bere vlastní letadlo,takže budem bez krosen Laughing Také zdraví nice


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 00:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No a já a moje budoucí bejvala děláme všechno pro to abych tam mohl jet sám-doufám že ji nezklamu a ani ona měmad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 06:57  Předmět: Hustýý kdo bere taky s sebou batůžky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jedu určitě bez batůžku Embarassed hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 07:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jedu na tuty, ženuška jede semnou Dancing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 09:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino napsal:
No a já a moje budoucí bejvala děláme všechno pro to abych tam mohl jet sám-doufám že ji nezklamu a ani ona měmad


tak ti dík, teď i ta moje nechce jet mad

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 09:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jí vysvětli že se může taky dostat do stavu "budoucí bejvalá" a hlavně jí vysvětli jak malej rozdíl už je mezi "budoucí bejvalá" a "bejvalá" vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet

nebo jí ukaž fotku Helči, ta jede stopro .... chopper


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 09:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lemmy napsal:
nebo jí ukaž fotku Helči, ta jede stopro .... chopper


to jsem zrovna nepochopil Smile a nebo pochopil blbě ?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 10:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no jako že tam nebude sama .........


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2007 14:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud ji někde neztratím, tak Hany jede ! Teda ještě to neví, ale nice zařídím to. Very Happy

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 19:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Znovu připomínám, že kdo jede ať se přihlásí SEM
Takhle to vypadá, že nás bude pět a půl

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2007 08:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak zatim to vypada, ze ja pojedu taky. Pilne trenuju, pres vikend jsem byl v Praze (jel jsem kolem Secske prehrady, skoda, ze jsem nevedel, ze tam bydli Navi), takze uz z te cesty nemam takovou obavu. Celkove uz mam neco pres 4000, takze uz jsem se naucil i radit a brzdit Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2007 17:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to jsem se dneska v práci pěkně nas...,protože mi napsali zrovna na tenhle termín službu a nikdo si to nechce vyměnit,takže budu muset tvrdnout v práci místo akce,to je totální pech Sad Sad Sad Brick wall Brick wall Brick wall


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2007 17:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Roberte já jsem taky o weekendech poblíž Seče, Vilémov u Golčova Jeníkova


  
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 květen, 2007 15:17  Předmět: Varování ! pozor pro všechny účastníky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

POZOR POZOR
ZMĚNA PROGRAMU NA 1 SRAZU SHOC BOHEMIA
Z DŮVODU MOTOCYKLOVÝCH ZÁVODŮ, KTERÉ PROBÍHAJÍ V SOBOTU VE STŘÍBŘE A KTERÝCH SE ÚČASTNÍ MECHANIK, KTERÝ NÁM MĚL DĚLAT MĚŘENÍ. SE TOTO MĚŘENÍ PŘESOUVÁ ZE SOBOTY NA NEDĚLI DOPOLEDNE, V SOBOTU MOŽNÁ PROHLÍDKA MAR. LÁZNÍ

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2007 16:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

teda tady je takovej radiovej klid ,že to vypadá jako kdyby všichni už vyjeli a byly na cestě song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr