Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Benny
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 01 srpen, 2008 00:21  Předmět:  Má někdo tip na dobrou bundu? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sháním stále nějakou fešáckou koženou bundu, a nedaří se mi sehnat nic co by se mi líbilo. Nevíte někdo o něčem (v Praze a okolí)?


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 01 srpen, 2008 13:35  Předmět:  Re: Má někdo tip na dobrou bundu? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj tady je celkem dobrej výběr,,,,,
http://www.bikerscrown.cz/kontakty.php

a pokud nechces super novou,,,tak je vyhlášenej sekáč v humpolci na hlavní třídě...uplně vzadu mají kožený hadry na motorku pro choppery a pro silnice,,...
Ja osobně tam mám odtamtud super bundu-koženou křïváka za 350,-a manžel za 650,- a jsou ve velmi dobrém stavu,ale záleží na vkusu,,,,,


101_1134.jpg
 Komentář:
 Velikost:  160.53 kB
 Zobrazeno:  7690 krát

101_1134.jpg



  
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 srpen, 2008 13:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, kupoval jsem si bundu-parkera, v obchodě Křesomyslova-ale je to pod viaduktem první kšeft, před divadlem Fidlovačka v Nuslích. Po slevě stála 5.900,-Kč.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 srpen, 2008 17:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můžu doporučit Yshop nebo Brixton.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 srpen, 2008 21:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky doporučuju Yshop - výrobce Held - vyšší cena ale velmi dobrá kvalita a pěkně propracovaný kousky. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 02 srpen, 2008 00:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ANONYME! Ale která třída je v Humpolci ta hlavní? Já mám zálusk na nějekou letní bundu nebo vestu ale zrovna novou na těch pár dní v roce zas nemusím. Byla by tedy k mání adresa??? Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

kLÁRKA
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 06 srpen, 2008 09:27  Předmět:  Humpolec mapa Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak je to ulice Kamaritova,,,,Je to taková Kom.stavba,,,je tam nonstop bar a nad nim po schodech je sekáč,,,no nevim jestli tam budou mít vesty...
ale já tam 23.8 jedu na závody,,,tak se tam stejnak budu stavovat,tak to tam omrknu a kdyžtak se zeptám jestli je dostávají a popřípadě kdy dostávají nové zboží......
Aby si tam pak nejel zbytečně,,,, mad

LINK


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 srpen, 2008 11:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky, možná budu mít okolo cestu tak uvidím.M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Benny
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 06 srpen, 2008 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pratele, diky vsem za tipy, a zejmena Jerrymu za tip na Brixton. Uz jsem si tam vybral a koupil krivak, jeste jsem dostal 20% slevu, takze uplna spokojenost.


  
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 srpen, 2008 23:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem se dnes v Humpolci stavil, sekáč našel a dokonce v koutě objevil i několik vest. Za 250 Kč stylově jetou, no nekupte to!!!! Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: út 12 srpen, 2008 10:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A KOUPIL NEBO NEKOUPIL????


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 srpen, 2008 14:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No koupil, sice v ní vypadám jak Bavorskej myslivec ale dobrý Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Klarka
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 13 srpen, 2008 09:15  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
No koupil, sice v ní vypadám jak Bavorskej myslivec ale dobrý Embarassed M.P.



hahaha tak to je super aspoň,že si tam nejel zbytečně,,taky se tam ted jedu juknout na náký kalhoty,,,,,třeba v nich budu taky vypadat jak bavorak,hahahha Laughing Shocked


  
HERI
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 18 srpen, 2008 15:14  Předmět:  HALVARSSONS Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já jsem si před měsícem koupil kož. bundu od Halvarssons, super špice matroš, ohromná spokojenost. song

http://www.halvarssons.cz/sort/thunder_classic.php


  
Benny
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 20 srpen, 2008 15:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok, vypada fajnove. Jen mi prijde draha. V Brixtonu maji podobnou, sice z kravy a ne z kozy, ale jen za 3300 a jeste -20% sleva. Jinak ale ok.


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr