Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
RoadRide
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 23 srpen, 2008 19:49  Předmět:  Vyjížďka neděle 24.8. navečer... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau, jsem tu na fóru novej...
Nicméně nejel by se někdo třeba zítra projet..?? Nebaví mě jezdit samotnýho... Cool


  
bosster
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 24 srpen, 2008 13:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau, škoda, musím do práce, jinak bych vyjel, ale ono asi stejně bude pršet Sad


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 25 srpen, 2008 08:30  Předmět:  Re: Vyjížďka neděle 24.8. navečer... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

RoadRide napsal:
Čau, jsem tu na fóru novej...
Nicméně nejel by se někdo třeba zítra projet..?? Nebaví mě jezdit samotnýho... Cool


Ahoj, je třeba se ozvat trochu dřív mad , já bych býval jel, ale přes víkend nejsem na netu tak že jsem se o tom dozvěděl až dnes. Škoda


  
HondaMCH

RoadRide
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 25 srpen, 2008 09:08  Předmět:  Re: Vyjížďka neděle 24.8. navečer... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mat napsal:
RoadRide napsal:
Čau, jsem tu na fóru novej...
Nicméně nejel by se někdo třeba zítra projet..?? Nebaví mě jezdit samotnýho... Cool


Ahoj, je třeba se ozvat trochu dřív mad , já bych býval jel, ale přes víkend nejsem na netu tak že jsem se o tom dozvěděl až dnes. Škoda


Ahoj, njn, to byl takovej momentalni napad... Nicmene nic nebrani se domluvit na jindy - zda se, ze slunko to jeste nevzdava... Parkuju u prehrady...


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 25 srpen, 2008 09:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Určitě se domluvíme, sice tento víkend to neklapne, ale do prvního sněhu máme ještě času dost. Enjoy


  
RoadRide
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 25 srpen, 2008 09:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mat napsal:
Určitě se domluvíme, sice tento víkend to neklapne, ale do prvního sněhu máme ještě času dost. Enjoy


Nac se nechat omezovat snehem... Dame retezy.... Cool


  
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr