Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
HERI
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 26 srpen, 2008 02:26  Předmět:  PRODEJ Honda VT 600 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodám Hondu VT Shadow 600, r.v. 1996, najeto 14.500 km, pneu ok, opěrka, plexi GIVI, předkopy, rolka, výfuky orig., nové náplně, orig. lak, výborný stav. STK - ANO.

CENA: 85.000,00 Kč
Kraj: Vysočina
Město: Jihlava
Telefon: 602 303 747

SLEVA PRO MILOVNÍKY SHADOW !!!


3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  84.77 kB
 Zobrazeno:  6132 krát

3.jpg

1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  84.99 kB
 Zobrazeno:  6132 krát

1.jpg





Naposledy upravil HERI dne čt 28 srpen, 2008 10:28, celkově upraveno 1 krát
  
HERI
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 27 srpen, 2008 10:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PŘIDAL JSEM AKTUÁLNÍ FOTO.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 srpen, 2008 08:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

copak koukáš po silnější motce hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

HERI
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 30 srpen, 2008 00:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...koukám, koukám, ale to je tak vše co můžu momentálně dělat než se koukat....

Budu se brzy prohánět po ulicích s jiným strojem - chopper = KOČÁREK.

Very Happy


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 srpen, 2008 14:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ááá tak to gratuluji. Já už mám odvozeno a to 2 x. song song


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HERI
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 22:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

petr.ccc napsal:
Ááá tak to gratuluji. Já už mám odvozeno a to 2 x. song song


koukám že jsi z Vysočiny, snad do srazu Shadow motku ještě neprodám, tak by jsme případně mohli jet nějak společně, jestli teda pojedeš. Nevíš, je nás tady z Vysočiny víc?

Já-Jihlava


  
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 leden, 2009 19:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nějak jsem si nevšiml dotazu. Co vím a co jsem se tady ptal, tak asi nikdo z Vysočiny. Jihlavu znám dobře, bydlel jsem tam několik let.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr