Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 21:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo něco podobného slíchávám občas taky

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pojede někdo do Čechtic kouknout se na Jawa sraz??? Teď v sobotu.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HERI
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 23:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

drnčení jsem měl v loni, při určitejch otáčkách a nebo třeba na žel.přejezdu, souhlas s Taťkou, taky vypadají ty gumy pod nádrží v cajku, použil jsem oboustranou lepící pásku (takovou nějakou měkčí) a nalepi ji na nádrž ze spodu co nejblíže k řídítkám (v místě kde se nádž dotýká rámu,jestli si pamatuju tak dvě vrstvy) a pořádně jsem dotáhl nádrž šroubem u sedla a je klídek..........


  
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 03 září, 2008 23:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako, víš na co jsem přišel? Když jedeš hodně rychle nebo úplně pomalu tak to nedrnčí song song


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 září, 2008 13:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně jak píše Heri, jen jsem tam na ten lem nádrže, co je schovanej pod plastovým krytem nalepil rozříznutou hadičku a vzadu pod gumu jsem dal plastovou podložku, aby se nádrž přitáhla větší silou (nebo by se dal ubrousit ten distanční váleček) A je pokoj při všech otáčkách...

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Qwerty
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 04 září, 2008 15:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dám pětku na to , že máte vyčochtané gumy, které na rámu drží nádrž. Znám jednoho šeďáka-šesťáka červené barvy, který takhle drnčí a drnčí a drnčí.. Jsou to docela na "dvě věci gumy" které se nějakým zázrakem vymyčkají a pak na nich nádrž poskakuje a protože je velká a většïnou plná tak se vibrace docela dobře přenáší. Nic jiného tam není co by mohlo drnčet když je vše doteženo jak má být.


Monkey - nejde mi přihlášení, proto odtud


  
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 září, 2008 19:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Táááááááááák jsem dneska zase zapomněl.
Týšo, Já jedu kochám se, pak se divím a říkám si:"Co to tady hučí (rachtá)? Jo ahá Niagára!". Asi také začnu diagnostikovat kafe pauza .
Nebo nebudu do vyřešení rachtání koukat dopředu. Páč, když se koukám do leva nebo na tu druhou stranu Arrow , tak nic neslyším. Jen když čumím dopředu.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 09:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

petr.ccc napsal:
Nádrž jsem měl dole a gumy jsou jako nové. Přijde mi to jako kdyby něco bylo ve válcích. Což je blbost. Není někdo poblíž Pelhřimova??? Pro společné vyjíždky?


A čepy si seřizoval? To drnčení z nádrže... klasika... Ale jestli píšeš, že gumy jsou v cajku a že Ti to přijde, že to jde z válců... Tak to by mohli bejt čepy... ale neni to drnčení, ale spíš cvakání... Já seřídila u kámoše z Hondy čepy a nobleska... Very Happy


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 12:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To může být skoro cokoli. Chytne to určitý kmitočet vybrací a je to. Zkoušet, hledat, zkoušet, hledat, .......


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 13:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mě pravidelně drnčí levý přídavný světlo Embarassed


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 05 září, 2008 21:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jak se seřizují čepy? nechal bych si je(j) taky seřídit...


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 07 září, 2008 08:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak o tom tady píšete, tak mě včera cestou do Trhovek na V.H. začalo taky něco drnčet, tak okolo 80 km/h, nebo když zavřu plyn, až na to příjdu tak dám vědět, asi se podepsala D1 a průjezd po ní 130 km/h. Sad Jo čepy????, Jíťo, namáš na mysli VENTYLY ?

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 07 září, 2008 08:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Copak VENtily, ale aby to nebyly nakonec TAMtily..... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 07 září, 2008 10:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jak to tady čtu, tak si říkám, že na tom vlastně ani nezáleží. Ono asi každému trochu klepe Very Happy . Ale hlavně, že to jede. Na dovolené jsem si pronajal VT600 a nefungovalo naprosto nic. Musel jsem to i roztlačovat, ale jelo to pořád.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Mauser



Věk: 55
Založen: 04. 05. 2007
Příspěvky: 112
Bydliště: Starý Plzenec

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 07 září, 2008 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vloni mi cinkal starej řetěz, byl už vytahán. Výměna sady to vyřešila. Pak ještě drnčely víčka nádrže, to spravilo pár ran kladivem Very Happy . Jo a taky drnčí stínítka na světlech a to jsem ještě neřešil. Možná je zahodím. Napadlo někoho z vás, že by mohlo rámus dělat nářadí? Cool


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele MauserZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 září, 2008 08:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem to odhalil. Na klaksonu jsem měl okrasný kryt a ten drnčel.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 září, 2008 09:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já o víkendu nasadil laďáky a všechno drnčení je pryč hell
Ale ješte teď blbě slyšim Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 15 září, 2008 10:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem na to už přišel.... tedy na hlavního viníka - drnčí okrasný kryt na chladiči mad, v zimě mu dám co proto já ti dám!


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 15 září, 2008 22:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak taky si přidám Enjoy .Honil jsem honil co mi to cinká a jen při určitých ot. chopper .Nebudete věřit och za min.jízdy z Orliku jsem ohmatal za jízdy při 90ce viz.drnkot celej předek (jednoruká komedie)a až skoro před domovem bylo odhalení úděs .Hodinky na řídítkách,resp.jejich uložení v pouzdře Enjoy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 září, 2008 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

drnčení je svin*, no alespoň se naučíš osahat motorku od předu až po zadek při 90km/h

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr