Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 15 září, 2008 22:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super rada, nedoporučuji! neb hrozí kolize Evil or Very Mad


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 září, 2008 22:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
Já o víkendu nasadil laďáky a všechno drnčení je pryč hell
Ale ješte teď blbě slyšim Laughing


Jaké jsi tam dal laďáky? Mám taky objednané z y-shopu a nechci aby to byl jenom rámus. Chci ale slišet motor když jedu.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 září, 2008 07:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

od V&H, ale ten kraval je zpusoben absenci tlumičů, který ještě mám pod postelí mad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 16 září, 2008 11:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Neboj, uslyšíš Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
RaZZoR



Věk: 40
Založen: 15. 04. 2009
Příspěvky: 11



blank.gif
PříspěvekZaslal: st 15 duben, 2009 19:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim, celé sem to tu pročetl, a pod první příspěvek se můžu podepsat. Drnčí a drnčí. Mám vt600, r.v. 93. Ale navíc mi teď začalo moto nějak moc vibrovat, i při 60km/h cítim, jak vibrujou stupačky a při 90km/h po půlhodinové jízdě mě potom docela brní ruce. Neví někdo co to může způsobovat? Objevilo se to před pár dny. Zhruba v té době sem měnil olej a filtr.


Panna Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele RaZZoRZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 duben, 2009 19:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

možná je to i tvůj případ: po dlouhém stání se udělají plošky na pneu a někdy motorka při určité rychlosti vibruje i do stupaček, řídítek atd

pomůže jezdit a přehustit pneu

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

RaZZoR



Věk: 40
Založen: 15. 04. 2009
Příspěvky: 11



blank.gif
PříspěvekZaslal: st 15 duben, 2009 19:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je fakt, že motorka stála cca 4 měsíce ve stodole přikrytá. Ale letos sem najel, tipuju, tak 500km a potom se teprve vibrace objevily. Ale dík za radu, vyzkouším.


Panna Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele RaZZoRZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 duben, 2009 21:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

500km na plošky by muselo zaručeně stačit. Myslím že víc než 50km nevydrží

asi to bude něco jiného

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 18 duben, 2009 09:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Týša napsal:
Hehe, to jsem na tom stejně... ozývá se to odněkud zepředu,jen při určitých otáčkách a taky jsem na to ještě nepřišel,ačkoli všechny šrouby jsem už poutahoval mad Možná je o někde pod nádrží nebo kastlíkama.... Very Happy

Pokud máte dodatečně namontované třeba hodiny Smile tak mě tam pochrastívaly ty hodinky vložené do dural držáku Cool .Lehce se chvělo sklíčko v uřčitých ot. a fakt mi trvalo než jsem to odhalil Embarassed


  
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 duben, 2009 16:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak ten kryt chladiče mně taky drnčel, tak jsem to vyřešil tak, že jsem ho podlepil pěnovýma gumama, pak už slyšet nebyl ( ale svině si drnčel neslyšně dál, protože mi před 2 dny upadl) . Kvůili takový kravině mám nyní rozebranou motku, neb držák na chladiči- chladič taky, je z AL, a tak to nešlo zavařit na motce a musel jsem ho vymontovat- poučení zní: Co se klepe na gumách- vydrží, Co je pevně přišroubované - múže se uklepat Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RaZZoR



Věk: 40
Založen: 15. 04. 2009
Příspěvky: 11



blank.gif
PříspěvekZaslal: po 20 duben, 2009 08:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po namontování laďáků Dragon se dá říct, že veškerý drnčení je pryč Very Happy


Panna Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele RaZZoRZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr