Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 16 září, 2008 15:42  Předmět:  Alarm s dálkovým startem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupil jsem alarm s možností dálkového startu. Vím, že je to zbytečné, ale proč ne? Jenom to nechci dávat do servisu a chci si to zapojit sám. Potřeboval bych ale pár rad. Zapojení na blinkry nebude snad tak těžké, ale kam zapojit ty drátky ke startu?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 září, 2008 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojda spoj se s moderátorem
http://www.shoc.cz/profile.php?mode=viewprofile&u=3
mě to montovali v servisu hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 září, 2008 15:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám toho zrovna moc, ale když zavoláš a trefíš se že budu mít čas tak ti poradím...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 září, 2008 20:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pořád na tom pracuji a snad se mi to hlavně díky pomoci administrátora Petra povede. Už to vypadalo, že nastartuji přes ovladač, ale odešla mi pojistka na start. Asi potřebuji to relátko. Jenom nevím, kam zapojit růžový a oranžový drát. Má to být ke klíči od zapalování. Později se sem pokusím dát plánek pro instalaci. Alarm jsem koupil na Aukru a je dobrý. Je to druhý alarm z aukce a první nebyl celý zapojen (ale kdo by kradl Yuki Vistu Very Happy ).

Ještě stránka na alarm:

http://www.aukro.cz/item436373870_motoalarm_alarm_s_do_dalkovy_start_jen_699_kc.html

Dodávám schéma. Hlavně pro Petra, kdyby se na to chtěl podívat.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 10:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To: Petr Ještě jeden dotaz. To relátko mám dár na RED drátek? Takže k relátku půjde napájení a z relátka do alarmu?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 16:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

relé zapojíš mezi šedý a červený drátek. Rozpojovací kontakty relé pak zapojíš tam co jsou nakreslené nůžky, tj. na motocyklu například za "chcípák"

růžový nezapojovat

přikládám návod který je podobný tvému zařízení, raději si to odkontroluj

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 18:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak teď jsem z toho úplně vedle. Po mém zapojení (ještě před tímto návodem) alarm funguje. Nastartuji přes ovladač pouze když je zapnutý klíček. Bez zapnutí klíčku to točí starterem a nic. Při vypnutí motoru ovladačem,odejde 10Wpojistka. Už jsem upálil asi 3. Od oranžového chcípaku na řidítách mám dovedený drátek na šedivý. Prikládám návod co je na relé, tak mne to zklamalo, že tam není jenom vstup a výstup. Teď nevím kam co dát. A díky za rady. Do servisu to umí dát každý a stejně jsem se tam dneska na to ptal a nevěděli nic.




Naposledy upravil petr.ccc dne pá 19 září, 2008 08:20, celkově upraveno 1 krát
Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 22:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zítra tj. v pátek zavolej.... poradím

to že odejde pojistka po vypnutí ovladačem je asi tím že máš někam zapojený růžový nebo špatně šedivý vodič Smile

růžový nezapojovat
šedivý na relé 85
+ 12V na 86

87a 30 použít na rozpojení obvodu


mj. to zapojení relé není schematicky správné a tak si nejsem jist 87a nebo 87

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 22:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo-jo. Šedivý Embarassed .


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 22:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Exclamation šedivý "ukostřuje" při vypnutí nebo poplachu, proto to relé

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na tom relé je celkem 5 vývodů, nebo jak se tomu říká.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 září, 2008 23:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v pátek zavolej....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 září, 2008 09:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě přikládám nákres jak to asi myslím. jenom přesně nevím co s oranžovým drátkem a jak dostat na červený napájení.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 září, 2008 09:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

červený je zapojen na stálých +12V tj přímo přes pojistku na baterku

tu 96 dej raději na oranžový, je to jistější aby náhodou relé nežralo proud

oranžový půjde zároveň i na "vypínaných" +12V tj za klíčkem, najdeš to i na řídítkách, viz předcházející rozhovor


žlutý máš nakreslený že jsou spojený, to není pravda !

jinak je to ok
když si nebudeš vědět rady zavolej

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 září, 2008 10:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak červený je jasný. Oranžový na je snad jasný za vypínaných +12 za klíčem. Oranžový na 86 a šedý na 85? Žluté jsou už zapojené dobře. Není to ale žádná sranda, co?

Díky.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 září, 2008 12:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě přidávám elektroinstalaci.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 září, 2008 19:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Další věc je, že když hledám na Hondě drát podle barvy, tak ho vždy najdu. Alarm funguje, ale nastartuji jenom se zapnutým klíčem. Vyskoušel jsem všechny možnosti ale nějak na to nemůžu přijít. Tak to nechám jak to je. Stejně se dálkový start asi nepoužívá. Díky za rady a trpělivost. Jednou na nějakém srazu se na to kouknem.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 22 září, 2008 15:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nemas tam neaky priami kontak na toho predajcu?dik Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 září, 2008 17:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Napiš mu přes Aukro. E-mail s kontaktem jsem už vymazal.
http://www.aukro.cz/item437747821_autoalarm_alarm_s_imobilizerem_a_exkluzivnim_do.html


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 září, 2008 12:40  Předmět:  PODĚKOVÁNÍ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TÍMTO BYCH RÁD PODĚKOVAL PETROVI (ADMINISTRÁTOR), KTERÝ MI POMÁHAL SE ZAPOJENÍM ALARMU.
Jsem rád, že jsou na světě pořád lidi, jako Petr (a další) který mi vždy ochotně i přes mou neznalost elektřiny pomohl. Výsledkem toho je již funkční alarm a to včetně startu (bez klíče) a vypínání.

Petře dííííííííííííííííííííky a jednou Ti to snad oplatím. Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr