Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 září, 2008 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsem rád že ti to funguje

ocenil bych nejen já kdyby jsi udělal návod jak "instalovat alarm na VT600" Smile

Petr

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 září, 2008 22:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo, jo. Zítra to sem dám. Ještě jednou díky.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 16:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak jsem to zapojil:
Jako nejvhodnější místo pro umístění alarmu jsem zvolil prostor pod sedlem, kde se dá alarm pomocí oboustranné lepící pásky přilepit přímo na plochu kostry. Siréna je za levým kastlíkem v malém plastovém kastlíčku určeného k neznámému účelu (opět přilepena). Pod tímto kastlíčkem jsou v plastové spojce 3 dráty, které vedou ke klíči (stálé napětí, napětí sepnuté a ventilátor). Z drátu stálého napětí (červený) jsem vyvedl další drát který vede na relé a zároveň na červený drát alarmu (přes pojistku). Ze stejné spojky od klíče jsem napojil na červeno-černý oranžový drát z alarmu. Šedý vede na relé proti červenému. Od startéru jsem se za krytem na pravé straně pod řidítkama napojil na drát, z kterého jsem vyvedl drát a spojil s modrým drátem alarmu. Růžový drát se nezapojuje. Černý jsem přichytil na šroubek na kostře pod pravým kastlíkem. Tenký bílý a červený vede na sirénu, modrý drát s označením A je anténa a je volně za kastlíkem na levé straně. Žluté dráty jsou zapojená na blikače (u mne jsou na řidítkách), jinak jsou dráty za levým krytem pod řidítkama. Viz. obr. 1 a 2
Alarm se po zmáčknutí tlačítka "zamčeno" zapne. Po zmáčknutí "otevřeno" vypne a dva krát zmáčknout blesk nastartuje motorku. Po zmáčknutí tlačítka "otevřeno" se motor vypne. Fotky nepřidávám, je to vše už poschovávané. Použil jsem rychlospojky a pro jistotu obalil izolačkou.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr