Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
spider
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 16 září, 2008 20:11  Předmět:  sedlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sorry Honda shadow VT600 díky


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 září, 2008 19:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevíte jestli se dá sehnat pouze sedlo pro řidiče na r.v. 1999? Uchycení by mělo být snad stejné. A kolik tak asi může stát??? Nebo, že by ho měl někdo na prodej Very Happy ???


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 14:07  Předmět:  sedlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím,že se ani neprodává. Uchycení je pod spolujezdcem a v předu. A tak by ti tam solo nedrželo. Musel bys naradit tandem třeba nerez. nosičem a vše propojit . Nebo vymyslet uchycení na rám pod blatníkem a díry po spolujezdci zavařit Plastem.tady máš foto


honda3.bmp
 Komentář:
 Velikost:  900.05 kB
 Zobrazeno:  9395 krát

honda3.bmp



Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 14:15  Předmět:  sedlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ještě jedna fotka


8a07_27.jpg
 Komentář:
 Velikost:  34.95 kB
 Zobrazeno:  9393 krát

8a07_27.jpg



Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 září, 2008 15:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To vypadá fakt dobře. Zatím jsem jenom uvažoval, ale teď to chci!!!


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 září, 2008 06:48  Předmět:  sedlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já to mám ještě trochu jinak. Blatník mi jde i s kolem. / fotky v galerii/


Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 září, 2008 07:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mám na zimu asi dost práce.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 15 leden, 2009 13:38  Předmět:  Re: sedlo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Standa napsal:
Myslím,že se ani neprodává. Uchycení je pod spolujezdcem a v předu. A tak by ti tam solo nedrželo. Musel bys naradit tandem třeba nerez. nosičem a vše propojit . Nebo vymyslet uchycení na rám pod blatníkem a díry po spolujezdci zavařit Plastem.tady máš foto



jůů naše Rozárka :-)


Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 únor, 2009 14:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové,
pro všechny co sháníte nový kabát na sedla dávám níže jednu inspiraci.
Už jsem jej předal na zhotovení nového outfitu
http://www.ddtuning.cz/MOTOSEDLA.html?
song


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 duben, 2009 23:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapi,
před časem jsem dělal reklamu na ddtuning ohledně sedel.
Jak se říká - nejde vše hned. Minulou zimu jsem dělal opěrku a nosič zadní bagáže :-) Tuto zimu jsem si naordinoval nový háv sedla.
Zhodnotíte mi to někdo? Enjoy
Zdraví
Martin_k


Sedlo Shadow.JPG
 Komentář:
 Velikost:  37.48 kB
 Zobrazeno:  8837 krát

Sedlo Shadow.JPG



Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 duben, 2009 00:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teda, pochlubit se umíš. A máš tak s čím. Vážně moc dobrá práce. Good Good Good


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Fiti



Věk: 46
Založen: 17. 03. 2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Motorka: Honda VT 750 DC
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 duben, 2009 16:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkný Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele FitiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: út 14 duben, 2009 00:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song
Táááák již jsem jej tam nahodil a musím říci že pěkně sedne.
Jedná se skutečně pouze o nový kabát... Jsou to kluci šikovní.
Nééž jsem ale udělal šablonu na ten prodlouženej bok tak jsem si pěkne zobl. není to jednoduchý. Zbytek ti šikulkové již zmákli.
Dík za pochvalu. Mašinu nafotím až s přepracovanými brašnami.
a pak už jen Enjoy a drink


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Anonymní








PříspěvekZaslal: čt 28 květen, 2009 00:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapi,
tak mám sedlo nahozené a ještě několik upravených doplňků - třásně.
mrkněte
sem http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=2684
ale je to vlastně vidět v nejnovějších foto.
Líbí? song


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 květen, 2009 06:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hezké Good
kolikpat to sedlo vyšlo

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 květen, 2009 18:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
sedlo je origo. Je pouze nově potažené a došité ty bočnice. Dohromady jsem se vešel s potažením sedla, vsazením třásní do pásu na nádrž, zatřásněním kufrů a vsazením stejné struktury materiálu do bočnice brašny jako jsou boky sedla plus malé úpravy uchycení brašen do 6 tis Kč. Pro letošek vystaráno příští rok udělám něco s odkládači na nohy moje a mé drahé polovičky nice
Martin_k
PS líbí? to jsem rád drink


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr