Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Kopa



Věk: 50
Založen: 03. 09. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT700C RC19
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 září, 2008 18:23  Předmět:  Kontakt Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hledám na Pardubicku dobrého opraváře na mého mazla.Nemá někdo kontakt?Mám shadov 700. Embarassed


Ryby Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele KopaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 září, 2008 19:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem byl spokojenej s
Route E11 Blešno. Ochotní a dá se s nima domluvit.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 17 září, 2008 20:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no,myslim ze s pardubickejma servisama mam za 10 let svoje skusenosti a jedinej servis,kam jezdim ted je dolamoto,stepanov u prelouce.bohuzel s primo pardubickejma servisama nemam dobry zkusenosti a svoji masinu bych tam vyckrat nedal.takze moje doporuceni je dolamoto


  
Lexani

Kopa



Věk: 50
Založen: 03. 09. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT700C RC19
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 17 září, 2008 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík za rady motorku mám teprve měsíc a tápu zatím i nad olejem jakej tam dát.


Ryby Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele KopaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 17 září, 2008 20:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v poho.treba olej a filtr delaj v dolamotu na pockani,tak jim tam muzes napoprve koukat pod ruce a priste uz muzes sam a budes vedet co tam dat


  
Tunel
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 17 září, 2008 21:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Klucí severočeský.....potřeboval bych zapojit světla, blinkry a kontrolky. Neumíte někdo?


  
HondaMCH

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 11 listopad, 2008 10:15  Předmět:  Vzduchový filtr Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemáte někdo kontakt na prodej levných vzduchových filtrů? (na VTX1300R)


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 11 listopad, 2008 11:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Mate,pisni na: AMTRADE Váš moto e-shop [AMTRADE@seznam.cz] protoze se obavam,ze na tyhle nase velkoobjemovy potvory je potreba orig.filtr,protoze je nikdo moc nedela.Na svoji jsem jim psal a maj v originale za 1300voci a nebo potom KN filtr za 2143voci,takze pocitam,ze to bude plus minus stejny i na tvoje VTX.


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 11 listopad, 2008 13:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido,je to tak jak píšeš. Je to všechno pěkně mastný. Zatím jediný co jsem našel je KN za 1900,- je to pratelný a vydrží prý 10 let, doporučeno pro laďáky.
Proto jsem hledal pomoc, jestli není něco levnějšího. Jak to tak vypadá asi moc velkej rozdíl v cenách nebude.


  
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 11 listopad, 2008 14:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mate,nevim co mas presne za rok,ale myslim ze by to melo byt cca.stejny filtr orig.za 1020Kc


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 11 listopad, 2008 16:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Fido, bylo to těsně vedle, ale za stejný peníze Enjoy


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 listopad, 2008 18:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hammer napsal:
Já jsem byl spokojenej s
Route E11 Blešno. Ochotní a dá se s nima domluvit.


Dobré stránky, už jsem mám objednáno pro sebe k Vánocům.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr