Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2012 13:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ty poslední dva mě tedy dostaly. Dobrý, to nevymyslíš Good J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Luboš



Věk: 62
Založen: 21. 02. 2010
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Motorka: Harley-Davidson Heritage Softail Classic
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2012 15:10  Předmět:  ještě jeden - sice krátkej, ale dobrej :-D Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Staří manželé u moře.
Ona se ptá manžela:
"Miláčku, co si mám vzít na pláž,
abych ty ostatní co nejvíce zaujala?"
Manžel pootočí hlavu a říká:
"Zkus lyže!"


Váhy Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LubošZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 březen, 2012 07:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky regulacím EU je cena vajec vyšší, než cena 9mm munice.
Ekonomika vítězí, řešení se nabízí samo!
Jen si nejsem jist, jestli je správné zařazení tohoto příspěvku na vlákno "vtípky".
Mad


vejce.jpg
 Komentář:
 Velikost:  15.41 kB
 Zobrazeno:  11787 krát

vejce.jpg


_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2012 08:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle není vtip, ale realita.
Při převodu vozu mi osoba, od které jsem vůz zakoupil poslala tuto plnomoc. To ale není vše. Jelikož se mi z pochopitelných důvodů nezdála vyhotovil jsem jinou, kde jsem uvedl, že mne doyčná osoba zplnomocňuje ke všem úkonům potřebným k převodu vozidla. Na Magistrátě mi úředník zdělil, že moje plná moc mi je k ničemu, jelikož tam není uvedeno konkrétně odhlášení vozidla. Jelikož jsem se s tímto papírem nal doslova přes celou republiku, ukázal jsem mu celý zoufalý ještě tuto plnomoc a vše bylo v pořádku.
Brick wall


PLNOMOC.jpg
 Komentář:
 Velikost:  77.46 kB
 Zobrazeno:  11726 krát

PLNOMOC.jpg


_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2012 10:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

p. Pane, co jsi kupoval za votidlo???? Good Good To jsi kupoval od cikánů????? Very Happy Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2012 12:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je hodně smutá historie s hodně smutným koncem.
To už nepatří do vtípků. Pak ti někdy Fando povyprávím.
Sad

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 19 březen, 2012 16:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co je Nanosekunda


NANOSEKUNDA.jpg
 Komentář:
 Velikost:  48.57 kB
 Zobrazeno:  11662 krát

NANOSEKUNDA.jpg


_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 duben, 2012 16:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doktor se skupinou mediků jde na vizitu. Vejdou do pokoje, tam pacient onanuje pod peřinou. Doktor taktně vyvede mediky a povídá jim: "To je tady obvyklý problém - přetlak semene, holt si pacient musí občas takhle ulevit."
Vejdou do druhého pokoje, tam pacient ruce za hlavou, krásná sestřička mu poskytuje orální sex. Doktor ke studentům: "Stejný problém, jiná pojištovna..."

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 duben, 2012 20:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přijde Cikánka na sociální úřad pro dávky a úřednice jí říká, že # dávky ještě nejsou. # Cikánka : " A to ako prečo ? Bielym sa už nechce robiť ? "

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 červen, 2012 00:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

.


strejda Libor.JPG
 Komentář:
 Velikost:  96.42 kB
 Zobrazeno:  11256 krát

strejda Libor.JPG


_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2012 15:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Šach-Mat
Image

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 červenec, 2012 23:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkný.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 červenec, 2012 00:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.youtube.com/watch?v=L_WLyAHPmSg&feature=player_embedded
Těžkej motorkář.
Nejdeme k němu do gangu?
Dáme pár piv a večer jsme zpátky.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lála



Věk: 55
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Klecany

Motorka: VT 750 C
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 18 prosinec, 2012 00:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a jeden vánoční

Santa Claus začínal mít pocit, že nestíhá. Čtyři jeho elfové byli nastydlí a tři, co zůstali zdraví, nestačili vyrábět hračky. Navíc paní Santa Clausová oznámila, že přijede na návštevu maminka, což Santu ještě víc napružilo. Zašel se tedy podívat do stáje, co dělají losové, a zjistil, že tři jsou březí a zrovna rodí a dva přeskočili plot a jsou bůh ví kde. Další stres. Začal aspoň nakládat saně,
jenže jedna ližina praskla, pytel hraček spadnul a hračky se vysypaly. Naštvaný Santa se vrátil domů, aby si nalil šálek cideru a do něho zazdil panáka rumu. Když ale otevřel ledničku, zjistil, že jeden z elfů někam uklidil rum a není co pít. Jak byl naštvaný, Santa upustil šálek a ten se rozprsknul po podlaze v kuchyni na tisíc kusů. Šel tedy pro smeták, ale ukázalo se, že myši ožraly jeho chlupatou část… V téhle chvíli u dveří zadrnčel zvonek a vzteklý Santa šel otevřít. Na prahu stál malý andělíček s velkým vánočním stromečkem. Andělíček vesele zvolal: „Šťastné a veselé, Santo! To je dneska hezky, že? Mám pro tebe krásný stromeček. Kam chceš, abych ho postavil?“ … a tak vznikla hezká tradice andělíčka napíchnutého na špičku vánočního stromečku.


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele LálaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr