Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bosster
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 19 říjen, 2008 20:56  Předmět:  Impregnace kůže Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny, chtěl bych poprosit o radu, jakým způsobem naimpregnovat koženou bundu. Mám koupený sprej a potřeboval bych vědět, zda kůži nastříkat a nechat vsáknout, nebo nastříkat a hadrem rozetírat a vtírat do kůže, díky.


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 říjen, 2008 21:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vepřový krupon na kostičky, zalít vodou a trochu mléka- POZOR NESOLIT- VYŠKVAŘIT + PŘECEDIT bundu natřít, nechat nasáknout a přeleštit
+ úprava skoro nepromok
- tvojí bundu mají rádi všichni psi v dalekém i blízkém okolí Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 20 říjen, 2008 07:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nastříkej to a nech vsáknout. Lepší jak sprej jsou speciální pasty kterýma se kůže natírá.


  
HondaMCH

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 říjen, 2008 10:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Možná nejsem in..., ale modrá indulona mi na křivák vždycky stačila... Vydržel všechno a i po 5 hodinové jízdě v dešti se tak akorát nasákl, ale hadry pod ním byly v suchu... Enjoy


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 prosinec, 2008 15:41  Předmět:  re Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám od fa. Held nějakej krém ... snad to bude ok. pak dám impregnaci


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 prosinec, 2008 16:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Používám ELASKON, ja na kožený bundy, boty, manželka na koženou sedačku no prostě na všechno co je kožený. Koupeno v obyč. drogerii cena okolo padesáti korun a hlavně, vsákne se, leskne se, a nesmrdí. Nepromokavost jsem nezkoušel ale je dosti mastný, tak snad by to mohlo taky něco vydržet. Na motorce jsem ještě nezmokl a do baráku mi taky neprší. Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Radovan



Věk: 60
Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 83
Bydliště: Středočeský kraj

Motorka: VT1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 31 prosinec, 2008 15:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Používám německej RANCHO. Patlám s tím boty, bundu, kalhoty a nemám problém. Je to krém, který nanesu molitanovou houbičkou a nechám vsáknout. Kůže je potom jako nová a opravdu neprosákne. Enjoy


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele RadovanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 19:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Potřeboval bych poradit. Zazimoval jsem asi 3 měsíce novou bundu tím, že jsem ji natřel nějakým přípravkem na kúži, co mi prodali a né zrovna levně. Nevím už název, ale bylo to v tubě a na konci s molitanovou houbičkou (něco jako je na leštiči bot). Bylo to bílé. Když jsem bundu natřel, zdálo se být vše OK, než se na bundu dostala voda. Ta bílá impregnace vystoupila a zůstalo to vidět. Nemůžu se toho zbavit. Podle rady jsem bundu nastříkal silikonovým olejem, ale nepomohlo to. Na bundě jsou vidět bílé mapy. Už nevím co mám dělat.


P1020087.JPG
 Komentář:
 Velikost:  120.7 kB
 Zobrazeno:  10982 krát

P1020087.JPG



Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 20:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já používám Nano spray new,koupíš u Bati-super věc,dá se použít na klži i textil-100% nepromokne.Měl jsem ty samý potíže s kůží na textilní bundě a kalhotách po Elaskonu,po tom spreji bez vady.Je,ale otázka cos tam napatlal,jestli Ti to kůži taky neodbarvilo.Pak už jenom fixa?!Je podstatné novou kůži vždy před použitím naipregnovat!!!

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Před už několika lety se něco podobného stalo manželce na kožený bundě ale ne na motorku a vím že s toho byla nešťastná a vím že to z toho dostala až jarovou vodou, vlastně ten šmejd smyla. ale to nebylo v takovým rozsahu jako to máš ty. Shocked Poptat se ještě někoho kdo z kůží dělá, sedláři a podobně Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 20:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím, že barva zůstala, jenom vystoupila ta impregnace a nejde to odstranit. A ještě jsem přes to nastříkal nějaký Aquastop od MBW. Nepomohlo by otřít to benzínovým čističem?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Před už několika lety se něco podobného stalo manželce na kožený bundě ale ne na motorku a vím že s toho byla nešťastná a vím že to z toho dostala až jarovou vodou, vlastně ten šmejd smyla. ale to nebylo v takovým rozsahu jako to máš ty. Shocked Poptat se ještě někoho kdo z kůží dělá, sedláři a podobně Sad M.P.


S tou vodou jsem to udělal taky a vystoupilo to ještě víc. Sedlář řekl silikonový olej. A nic.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 20:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Benzín bych na kůži nedával,zkus to tím nano sprejem,nanočástice vytvoří na kůži jemný film,který je odolný vůči zevním vlivům,takže obalí i ten povlak z impregnace,kterou jsi tam dal,spojí se s ním a může to vypadat lépe.Stojí asi 230.-Kč vystačí na 2 bundy a kalhoty,ev.to nastřikej opakovaně.Jen kdybys to použil a nepomohlo to tak mě nekamenuj... Embarassed

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je Petře docela smutek. Ještě za Komačů mě spadla stará kožená bunda do vyjetýho oleje tak jsem ji musel namatlat celou. Z hnědý byla skoro černá, smrděla jak rafinérie ale za nějakej čas dobrý. Vzpomínám že ještě dobu sloužila Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 22:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za rady. Zítra se to pokusím reklamovat, pak sehnat ten nano sprej a podám hlášení. Jsem z toho ale nešťasntý,teď když je teplo, tak nemám v čem jezdit.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 22:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bílé mapy mohou být soli které oleje nerozpouštění vyzkoušej to na kousku vyčistit vodou a pak znovu ošetřit /ale něčím jiným/

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 duben, 2009 22:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to nepomohlo. Ani jarová voda a ani čistá voda. Daj jsem na to i včelí vosk s jojobou a lanolinem. Pak ještě další olej aquastop. Taky nic.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 duben, 2009 08:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mi to v servisu vzali na reklamaci. Uvidím jak to dopadne. Nazran se vyrábí v Pakistanu, tak to bylo asi nějaké staré zvíře. mad


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 duben, 2009 09:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Možná byla bunda vyrobena z posvátný munifikovaný krávy. béé M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: so 04 duben, 2009 10:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo,jenže měsíc budeš bez bundy,než vyřídí tu reklamaci.Ale hlavně,že to vzali.Pokuď můžu radit,už na to nepatlej nějáký hnusoty,nebo dopadnš stejně i s druhou,zdar já už vyrážím větru vstříc.... Very Happy

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr