Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Monkeyr
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 22 listopad, 2008 19:47  Předmět:  Zvýšení řídítek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
chci si zvýšit řídítka výměnou nástavců. Líbí se mi tyhle:
http://highway-hawk.yshop.cz/nastavce-riditek-passion-pull-back-2225mm-m10+dp130753/
Když jsem ale odmontovala ty origo, zjišťuji, že šroub se závitem který prochází brejlema je napevno naražen na těch nástavcích, takže nevím jak ty nové budu montovat. Nebo se ten šroub prodává s těmi nástavci ? Taky nevím jestli vzít M10 nebo M12.
Poradíte chlapi holce ?
Jestli někdo neví, jak ty origo vypadají, tady je foto
Image


  
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 listopad, 2008 20:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

"Have no fear" děvče,klidně se na to zeptej v tom obchodě,ale dle mě na 100 procent to je tak,že k těmhle nástavcům dostaněš v balení šrouby s podložkama a pérovkama. Šroub protáhneš dírou v brýlých a nástavec na něj našroubuješ a následně dotáneš. To v pohodě zvládneš i kdyby jsi nebyla šikula. Jsem teď kámošovi montoval řídítka od Highway hawk s pevnýma nástavcema a bylo to přesně to samý. song song song


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 listopad, 2008 20:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.forbikers.cz/index.php?Montazni_sada_nastavcu_riditek_15cm_pro_Honda_VT600&detail=2131 Už pár dní o tom taky uvažuju a mám pocit, že ještě potřebuješ tohle... Ale zkušenost s tím nemám.

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: so 22 listopad, 2008 21:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taťka napsal:
http://www.forbikers.cz/index.php?Montazni_sada_nastavcu_riditek_15cm_pro_Honda_VT600&detail=2131 Už pár dní o tom taky uvažuju a mám pocit, že ještě potřebuješ tohle... Ale zkušenost s tím nemám.


No právě, potřebuji to, nebo ne ? A ty typy nástavců navíc mají v provedení M10 nebo M12 to bude asi ten vnitřní závit, ale na tom dílu co říká Taťka uveden závit není a kdyby k tomu nástavci byly i šrouby, tak by na tom závitu nezáleželo, ne ?
Chtěla bych to objednat z netu, tak sháním info tady na fóru.


  
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 listopad, 2008 21:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hmmmm to vidím prvně,nejlepší bude asi zavolat tam,či se tam stavit a zjistit co vše balení obsahuje a přinejhorším vzít i ty nástavce. Jistota je kulomet mad mad mad


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 23 listopad, 2008 01:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj mám dotaz jestli by jsi pak prodala ty origo a popřípadě za kolik?


  
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 listopad, 2008 08:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já to vyřešil koupí položky č.7 v Parts Depotu. Cena je 1 727 Kč za jeden kus. Je to sice dražší, za to je to v otiginálním designu. Jen pozor, řidítka se Ti nejenom zvýší, ale v tomto případě díky prohnutí představců i přiblíží směrem k Tobě. To pomohlo mým zádům.

Dále nesmíš zapomenout, že se může stát, že Ti nebude stačit délka bovdenů a budeš muset koupit nové delší. Mě to naštěstí vyšlo, ale již jsem tam neměl originální, ale opletené. Ty prodávají také v Yshopu i v prodloužených velikostech.

To víš, jak se do něčeho pustíš, už se to nabaluje jedno na druhé, ještě to chce tohle, tamhle to a tamto ... .


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 listopad, 2008 12:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Průměr závitu je odvislý od závitu představci, tedy doufám, že asi jsou použitelný na VT600 oba, ale je to z mé strany jen teorie. Taky bych rád slyšel praktickou zkušenost...

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkeyr
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 23 listopad, 2008 14:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Já to vyřešil koupí položky č.7 v Parts Depotu. Cena je 1 727 Kč za jeden kus. Je to sice dražší, za to je to v otiginálním designu. Jen pozor, řidítka se Ti nejenom zvýší, ale v tomto případě díky prohnutí představců i přiblíží směrem k Tobě. To pomohlo mým zádům.

Dále nesmíš zapomenout, že se může stát, že Ti nebude stačit délka bovdenů a budeš muset koupit nové delší. Mě to naštěstí vyšlo, ale již jsem tam neměl originální, ale opletené. Ty prodávají také v Yshopu i v prodloužených velikostech.

To víš, jak se do něčeho pustíš, už se to nabaluje jedno na druhé, ještě to chce tohle, tamhle to a tamto ... .


To jsou ty, co má můj chlap na Spiritovi, ty jsou dlouhé 15 cm a na tuto délku mi nevystačí kabely do jejichž výměny se pouštět nebudu. Na to nemám. Já můžu mít nástavce max 10 cm ale i to by mi stačilo, tak fakt je nikdo neměnil za nějaké univerzální ?

Networ: klidně ti je pak střelím jestli to zmáknu.




Naposledy upravil Monkeyr dne ne 23 listopad, 2008 18:05, celkově upraveno 1 krát
  
HondaMCH

Monkeyr
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 23 listopad, 2008 18:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podle tohoto odkazu
http://www.cruisercustomizing.com/detail.cfm?model_ID=1&Category_ID=62&manufacturer_ID=292&product_ID=16587&related=short
a ještě tady
http://www.bigbikeparts.com/Inventory/Navision/B1121255PZ8?catalogNo=
budu potřebovat asi jen šroub M12 x 55mm.
Tak až to dám dohromady (po vánocích) tak dám vědět jak se mi to podařilo. A samozřejmě pořád vítám vaše názory a zkušenosti.


  
Standa



Věk: 62
Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Plzeň


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 prosinec, 2008 14:00  Předmět:  nástavce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...ahoj,svou Hondu jsem už prodal,měl jsem ji 13 let !! Je to prosté : změříš šuplerou díry v brejlích a podle toho objednáváš ,co si tak pamatuju jsou tam 12 mm a pak průměr řídítek (někdy jsou 22,5 mm ) a je to. Šrouby by měli být v balení. A jestli ne tak ti stačí je koupit v železářství ,popřípadě si můžeš objednat nerezový na: www.akros.cz i se zavřenýma matkama a podložkama. A nevyhazovat peníze oknem.Jinak ty originál by měli jít vytočit , čau Standa.


Štír Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele StandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 prosinec, 2008 14:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jak pise standa - najlepsie je zmerat.ale k tastavcom su aj tie srouby,ak nie daju sa dokupit.davaj vsak pozor na ine veci:
1.priemer riditek-ak mas 22 resp.25 bolo by dobre aby aj nove boli take iste a to koli ovladacom...
2.kable a lanka-podla vsetkeho ich budes muset predlzovat...
to su asi zakladne a velmi dolezite veci ktore si musis dat dokopy este pred tym ako zacnes menit Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 prosinec, 2008 22:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukni SEM jen tak pro inspiraci....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Monkeyr
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 28 prosinec, 2008 23:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mám namontováno. Ty nástavce se prodávají i se šrouby a podložkou, která přijde mezi nástavce a brejle. Ale radši jsem koupila šrouby delší, v těch nástavcí je asi 1 cm rezerva. Po vymontování těch origo zůstavají v brejlích velké díry, které jsou vyplněny gumovým kroužkem, ten je třeba použít. Kabely vyšli tak akorát.
Výsledek je na foto. No zatím to nemám otestováno v provozu, ale po sednutí na moto je úplně jiný posez, daleko pohodlnější.
Image


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 30 prosinec, 2008 20:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To se Ti podle fotek povedlo Good

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 prosinec, 2008 22:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá to moc pěkně, asi do toho půjdu taky. Dík za prošlapání cesty... Smile

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 prosinec, 2008 22:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to opravdu pěkné, nevím jestli je k mání něco podobného na VT 1100, když jedu delší trasu tak když slezu z motorky mám pocit že mám v zádech vidle Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkeyr
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 30 prosinec, 2008 22:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za pochvalu, taky se mi to líbí. Možná ve skutečnosti to i vypadá líp jak na fotce.
Pro Miloše: Ty nástavce jsou univerzál a dají se koupit jak s M10 závitem tak i M12. Na řídítka menšího průměru než 25mm jsou v sadě redukce, takže myslím, že i na tvou 1100 by to šlo. Koupila jsem na yshop.cz


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 prosinec, 2008 23:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo ale je jich tam na mě nejak moc Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkeyr
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 31 prosinec, 2008 19:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ty moje jsou tady
http://highway-hawk.yshop.cz/nastavce-riditek-passion-pull-back-2225mm-m10+dp130753/


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr