Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Denisa
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 24 listopad, 2008 21:55  Předmět:  Padací rámy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte! Všechny vás zdravím a zároveň prosím zda někdo nemáte nákres padacích rámů na Hondu Vt 600 s rozměry.Mam možnost si je nechat udělat,ale musim sehnat nákres.Předem díkuji. Embarassed


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 listopad, 2008 23:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rád bych Ti pomohl, ale dost bych se divil, kdyby si sehnal nákres. Podívej se do mojí galerie na fotky padáků. Můžu ti to změřit, ale ... neručím za to, když to nebude pasovat.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 listopad, 2008 23:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Deniso.
Já jsem měl stejný nápad jako Ty, nechat si padací rám vyrobyt, ale po zjištění ceny materiálu a práce jsem si ho radši objednal na WWW.miramoto.cz pod značkou Fehling 7350 Honda VT 600 Shadow.
Přeji Ti aby jsi nikdy neupadla a motorka se neodřela ahoj Honza. Cool


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Denisa
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 25 listopad, 2008 18:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře jestli se pokusíte udělat nákres s rozměry,budu ráda.Děkuji předem.


  
Denisa
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 25 listopad, 2008 18:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte Honzo! Budu to mít zdarma,akorát jsem dostala příkaz sehnat nákres s rozměry.Tak snad budu mít štěstí.Jinak moc děkuji a snad se mi nepovede spadnout.Spíš nesmí povést spadnout.Jezdím moc ráda.Už aby bylo počasí Laughing .Tak vám přeji ať najezdíte příští rok spousty a spousty km.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 listopad, 2008 22:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojda a co tohle. hell
http://motobazar.miramoto.cz/motorky/moto-shop/motoshop/0/fehling-fehling-7350-honda-vt-600-shadow/8301/


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 listopad, 2008 23:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nic proti ničemu nemám, ale co se týká doplňků na motorku určitě tovární výroba. DOMOROBO je občas k vidění a spíš vzbuzuje úsměv než obdiv Shocked No a když už výkres tak jedině od někoho půjčit origo a pokusit se vytvořit Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Denisa
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 26 listopad, 2008 09:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mam kamaráde ,je moc šikovný.Udělal si pěkné padáky i na svou Volusii.Tak by právě udělal padáky i mně.Přesto vám děkuji za ochotu a radu. Smile


  
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 listopad, 2008 11:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Nic proti ničemu nemám, ale co se týká doplňků na motorku určitě tovární výroba. DOMOROBO je občas k vidění a spíš vzbuzuje úsměv než obdiv Shocked No a když už výkres tak jedině od někoho půjčit origo a pokusit se vytvořit Embarassed M.P.


Taky musím nesouhlasit, kolikrát je tovární výroba taky dost k úsměvu... (např. origo padáky na M 1800 R, který v zatáčce vezme asfalt za spodek a následně si rozbiješ držku a ještě Ti ty padáky vorvou kryt chladiče a hlavu...)
Taky mám kámoše a dělá celkem pěkný kousky... Wink
Na jaře se předvede s nosičem, co bude kopírovat tvar krytu blatníku, co má M1800R míslo zadní sedačky, tak uvidíme, jak to dopadne... Enjoy


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Denisa
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 26 listopad, 2008 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jíťo také s váma souhlasím.Myslím že né každý je nemehlo. Jsou i ti šikovní a právě takového jednoho šikovného znám.Jen mi chybí ten nákres s rozměrama.A tady u nás nikoho kdo má Hondu vt 600 neznam,že by mi je pujčil.


  
risose



Věk: 43
Založen: 12. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Senica

Motorka: honda shadow vt600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 26 listopad, 2008 21:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a nemozes mu ju zaviest nech ti to spravi na mieste? Ja som svoju hondu zaviezol k jednemu znamemu a bude mi robit padaky,predkopy,drziaky na kufre atd a na jaro si ju hotovu zoberem.


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele risoseZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Denisa
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 26 listopad, 2008 22:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemam jak jí tam dopravit. A na tom sněhu Shocked To nevadí ,já jsem si jen myslela že když vás milovníků Hondy Shadow je tu tolik,tak že mezi vama bude aspoň nějaká zručná duše,která ten nákres třeba bude mít.


  
Lexani

networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 26 listopad, 2008 22:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj záleží na tom jaký padáky chceš myslim tip .... a nakresli to neni problém Very Happy a z jakého města jsi?


  
Jast



Věk: 79
Založen: 20. 08. 2008
Příspěvky: 226
Bydliště: Uhříněves Vačkářova 569

Motorka: Honda VT 600 C PC21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 listopad, 2008 22:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Deniso.
Díky za přání, já Ti samozřejmě přejí to samé nebo i mnohem více.
Stále sháníš nákres, já myslím,že by to musel být technický výkres v několika řezech s přesností 0,2 mm, nebo výrobu podle vzoru. Tvůj kámoš je asi šikulka a určitě se mu to povede. Já bych to neuměl nakreslit ani vyrobit.
Ahoj Honza.


Beran  Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JastZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Denisa
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 28 listopad, 2008 10:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte Honzo! Moc moc děkuji.Věřim že si ty jízdy užijem.Ano stále sháním. No uvidíme jestli něco seženu.Pujčila bych si padáky,ale nikoho tu neznam,kdo by měl Hondu Shadow vt 600.A známí co maj mašiny,tak maj choppery,ale jiné značky.No uvidíme zda budu mít štěstí.


  
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 listopad, 2008 13:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Deniso z jakého si města?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Denisa
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 listopad, 2008 18:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsem z Mariánských Lázní .


  
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 prosinec, 2008 18:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak odsud je Sam,jenže smolík....ten padáky nemá....chce se válet po zemi originál Laughing


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
HondaMCH

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 02 prosinec, 2008 12:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale copato, Sláveček se nám vyhajal? Enjoy


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 prosinec, 2008 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sam čeká na ježiška hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr