Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 18:09  Předmět:  Hefty Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak si příjdu jak úplný pitomec, nemůžu přijít na to jak sundat hefty z řidítek mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 18:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Milo,pokud nejsou lepeny,tak me se osvedcil hrnec s horkou vodou.zni to divne a na motorce se docela blbe provadi,ale pokud riditka povolis v predstavci,tak prece jenom s nima muzes trochu manipulovat,aby jsi je dokazal ponorit.pak pres hadr stahnout kroutivym pohybem.takhle jsem sundaval hefty na vdove,kdyz jsem daval sirsi riditka a vse se zdarilo.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 19:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No nazdar, tak to jsem zvědavaj jesti se mi to povede Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 19:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

měl jsem hefty přilepený a osvědčil se tenký dlouhý šroubovák a vazelina. Hodně namaštěný šroubovák dostat pod gumu a za stálého přidávání maziva postupně heft odlepovat. Bacha ať to nepropíchneš

až budeš lepit vsteřiňákem nový hefty buď hodně rychlej ani nestačíš dotlačit do konce a už to nejde dál Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to jsem sám na sebe zvědavej Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 22:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mohu ti nafotit jak drží chromový konec, nebo ti šel dobře dolu ?


co dáváš za nové hefty? jestli máš podobné jako já co mají gumu skrz kov tak se vyplatí předem slepit dohromady

Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 22:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem to ještě nezoušel,chtěl jsem původě zkrátit řidítka kvůli dvírkům z každé strany asi o dva centimetry a popřípadě dát nový hefty a představce ale zatím nic koupenýho nemám, radši bych šel do kšeftu s dílem v ruce. To jen na vysvětlenou, zítra se o to pokusím Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 23:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

brzo ráno ti to nafotím, když bude pánbůh doma

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 23:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jeste kdyz jsem mnel silnicni zmrzlinu tam tam jsem dal pod hefty konec ofukovaci pistole napojenou na komprezor a kdyz tam vlitl vzduch tak se nafoukli a sli pekne sundat i kdyz byli prilepeny-ty rukojete byli gumove


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 leden, 2009 23:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jo, zatím DÍKY Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 leden, 2009 11:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zadní je spojkový a je zde vidět osazení, které musíš překonat a gumu neroztrhnout. Když spojkový heft bude hodně přilepený začni z vnitřní strany posuň si "domeček" u spojky.
snad ti to usnadní


hefty.JPG
 Komentář:
 Velikost:  140.91 kB
 Zobrazeno:  11233 krát

hefty.JPG


_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 leden, 2009 14:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Operace se zdařila, vše šlo dobře, teď jen vybrat ty správný hefty a představce. Díky za instrukce Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 leden, 2009 15:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

při výběru popřípadě hlídej průměr heftu, ty "líbivější" mohou být o trochu tlustější a pak krátkoprstí mají problém Smile

když už jsi v tom, je nasnadě namontovat další vymoženosti jako, vyhřívání heftů, zámek na přilbu, "jako-tempomat" atd

delší představce chci letos do sezóny taky montnout, půjdu do klasiky...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 leden, 2009 18:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tak, vyhřívaný jsou fajn Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 leden, 2009 18:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jezdím pouze při teplotách 15 stupňů a výše anóó M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 leden, 2009 00:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo,ty vůbec jezdíš?


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 leden, 2009 02:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jezdím a jezdím ale když je teplo a neprší. Jinak jsem prolezl co jsem mohl ale něco co by se mi opravdu libilo jsem nenašel a nebo není skladem a podle obrázku nerad něco kupuju. Má někdo typ kde hledat? Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 leden, 2009 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkouknout na internetu Yshop a pak zajet do kameňáku. Tuhle jsem tu zahlédl takovou zajímavost. Je to sice trošku něco jiného, štelovací nástavce. Jo je to tady.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 leden, 2009 20:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

T Sad aky jsem na ně koukal ale nejsou skladem a známe Yshop Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 leden, 2009 01:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem Yshop dneska navštívil ale to co by se mi líbilo stejně nemají a ani se netají tím že zboží bude až na začátku sezony a objednat to tak nejdřív za měsíc. Sad Tak nevím, snad něco vymyslím Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr