Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Kopa



Věk: 50
Založen: 03. 09. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT700C RC19
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 leden, 2009 08:08  Předmět:  jaký olej Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jaký olej kdo lejete do motoru já mám starší model z 86 a ještě jsem ho nemněnil. Help


Ryby Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele KopaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 leden, 2009 11:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jakýkoliv polosyntetický olej 10W-40 od nějaké slušné značky Motul Castrol atd. Syntetika nemá cenu, je to jen vyhazování peněz a někdy i klouže spojka. myslím že ve slušným kšeftě pochodíš. Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 leden, 2009 13:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tak jak píše Míla:
Polosyntetiku jakoukoliv kvalitní značku, viskozitu a dobu výměny dle údajů Hondy. 10W-40 by mělo být na naše podmínky dostatečný.

Motocyklový motorový 4T olej na mokrou spojku Exclamation

pozn: pozor na některá značení syntetický - polo syntetický - plně syntetický resp minerální nebo jak některý výrobci mlží.


Já osobně "vyhazuji peníze" a kupuju plně syntetický Repsol, spojka neklouže Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

kody



Věk: 49
Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Olomouc

Motorka: Honda Shadow Spirit 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 leden, 2009 14:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No na tom oleji neco bude ja kdyz mel prvniho choppera byl to suzuki savage 650 a ten manik co mi jej prodal tam take lil plnou syntetiku a nechapal jsem proc ponevadz ta spojka klouzala jak blazen tak jsem to vypustil dal tam 10w40 a byl klid takze od te doby do masin nic jineho neleju Smile


Štír Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele kodyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 leden, 2009 16:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Motul 5100 Ester, 10W50(v létě tolik netrpí) Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 leden, 2009 01:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vůbec bych se nebál hustšího minerálu. Motor je pak míň hlučnej.

http://www.olejshop.cz/xVP-castrol-actevo-gp-4t-20w-50-%2820w50%29-1-litr

Mam taky 86´ a letos jsem tam nalil polosynt.
http://www.oleje.cz/eshop/seznam_prod.php?p=39I53I54I&kat=80202
Ale asi se vrátim k mineralu.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Kopa



Věk: 50
Založen: 03. 09. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT700C RC19
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 leden, 2009 07:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík za rady já tam chtěl dát něco z parama mám to k výrobci kousek a dobé ceny.


Ryby Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele KopaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 leden, 2009 09:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pozor, je potřeba aby to byl olej do motocyklu a ne do auta Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kopa



Věk: 50
Založen: 03. 09. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT700C RC19
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 leden, 2009 16:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je podstatné vědět už mohl být malér dík.Ještě jeden dotaz kolik se tam vejde toho oleje do motoru a kolik do kardanu


Ryby Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele KopaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 leden, 2009 18:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

motor dle druhu moto 3-3,6 litru - záleží jestli měníš i filtr, nebo ne a jestli ho dokážeš celý vylít - POZOR do kardanu patří úplně jiný druh oleje- olej pro hypoidní soukolí v množství cca 0,1- 0,15 litru- stačí 2x za sezonu kontrolovat Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kopa



Věk: 50
Založen: 03. 09. 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT700C RC19
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 leden, 2009 21:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík za rady filtr dám určitě jimý


Ryby Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele KopaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr