Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
risose



Věk: 43
Založen: 12. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Senica

Motorka: honda shadow vt600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 leden, 2009 22:43  Předmět:  ochranna buzirka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravim kolegov.Potrebujem poradit ako sa odborne vola ta ochranna buzirka na plexi ..ci uz cierna alebo priesvitna a potom taka nalepovacia chromova lasta co sa lepi aj na blatniky a tak.A ak viete kde by som to zohnal budem velmi vdacny.dik Riso


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele risoseZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 leden, 2009 08:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lemovka na plexi

například TADY

Exclamation jsou různé tloušťky plexi Exclamation

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 leden, 2009 17:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já koupill TOTO a mám to kolem celé motorky :-)

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 leden, 2009 20:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chromovanou, samolepící lištu jsem zakoupil v metráži v prodejně tuningu aut, prověř tuningáře ve Svém okolí.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 leden, 2009 21:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

... a jeden metr stojí 25,- Kč. Taky to prodávají u nás (':-


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
risose



Věk: 43
Založen: 12. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Senica

Motorka: honda shadow vt600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 10 leden, 2009 14:10  Předmět:  paska Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diky moc vsetkym za radu Laughing


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele risoseZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 13 leden, 2009 14:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ak chces iba na plexi mal by som mat v garazi nepouzite.ked tak sa ozvi a dohodneme sa Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 26 leden, 2009 19:05  Předmět: Hehehe ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

FOXXX napsal:
Já koupill TOTO a mám to kolem celé motorky :-)

Ahoj Foxxi.Je ta lemovka samolepící nebo se jenom nasazuje.Vypadá dobře,chtěl bych jí objednat.Díky za odpověď. Razz


Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 leden, 2009 07:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, je samolepící.... Na průřezu vypadá trochu jako podkova a uprostřed je lepidlo. A je toho dost na nádrž, blatníky i kapsy pod sedlem

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 leden, 2009 11:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Foxxy a dá se to koupit někde tady a ještě drží to? Já co jsem koupil tady tak to nebylo nic moc Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 27 leden, 2009 11:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

FOXXX napsal:
Ahoj, je samolepící.... Na průřezu vypadá trochu jako podkova a uprostřed je lepidlo. A je toho dost na nádrž, blatníky i kapsy pod sedlem

Díky,budu objednávat!


Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
risose



Věk: 43
Založen: 12. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Senica

Motorka: honda shadow vt600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 27 leden, 2009 13:17  Předmět:  buzirka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A pocul som ze je dobre to najprv nahriat teplovzdusnou pistolou a potom to nasadit a bude to dobre drzat...


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele risoseZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 27 leden, 2009 16:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

barat napsal:
ak chces iba na plexi mal by som mat v garazi nepouzite.ked tak sa ozvi a dohodneme sa Enjoy


To barat:
Jak to myslíš s tím, že "...mat je v garáži nepoužitej"? Shocked
vztekle se válet Enjoy


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 leden, 2009 18:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Foxxy a dá se to koupit někde tady a ještě drží to? Já co jsem koupil tady tak to nebylo nic moc Sad M.P.

jestli tady nevím.... drží to ale jako přibité, vlastně přilepené :-)

ještě před tím jsem koupil podobnou na e-bay - bylo to to samé ale jen krátké na nádrž a možná maličko tenší. Někde jsem taky našel radu, že se to má nahřívat, tak jsem nahříval a lepil. Výsledek byl takový, že jsem musel koupit tohle. :-) Možná jsem nahříval moc, každopádně tohle jsem lepil za pěkného počasí bez nahřívání a drží.

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 leden, 2009 00:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj mate
...mat jako mat..niekedy aj "moja mat povedali"... Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr