Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 22:40  Předmět:  Poslední přípravy na Motocykl 2009 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je necelý měsíc do výstavy.

A tak bych se chtěl zeptat,kdo vůbec má letos na starost výstavu a jak je zajištěná příprava klubu ohledně vybavení ,propagace a zda není potřeba s něčím pomoct?
song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 únor, 2009 23:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepíno předběhl jsi mne a to jen proto, že mi klekl počítač.
Nikde se nic neděje a je ticho po pěšině. Místo na výstavišti zajistil Monkey s Makem a měli bychom být na stejném místě jako každý rok vedle Hondy. Já jsem zajistil uveřejnění našich dvou akcí v kalendáři ČMN, který bude zdarma rozdáván na výstavě a Lála přislíbil stojany na letáčky od Hondy MCH. Ale co do toho dáme to nikdo neví. Jinak kde nic tu nic ticho po pěšině, nikdo nic nenabízí, nikoho nic nenapadá.
Chtělo by to zase nějakou zajímavost která by stánek oživila, jako byla třeba loňská Taťkova houpací VT600.
Taky by to chtělo nějakou to motku na vystavení. Dva stoly, židličky, muziku a tekuté občerstvení.
Také by mě zajímalo kde je klubový prapor, který asi opět vyvěsíme nad stánek.
Jinak předpokládám, že navážení věcí a příprava stánku proběhne v odpoledních-večerních hodinách 10.3.
Oficiální stránky Motocyklu 2009.
Chtěl jsem sem dát pro ilustraci a lepší představivost plánek z minulého ročníku, ale bohužel mi nejde připojit obrázek ani o velikosti 27,0 kB.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přesný název datum a místo konání obou klubových srazů byl definitivně dohodnut s kapitány příslušných krajů až tento týden telefonicky.
Pro případné výrobce letáků uvádím:
26.6 - 28.6.2009 V. oficiální sraz SHOC Lamberk, místo konání: Lamberk - Březník
11.9 - 13.9.2009 VI. oficiálni sraz SHOC Bouřňák, místo konání: Bouřňák v Krušných horách


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 únor, 2009 06:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ten sloup je konický, sužuje se od shora dolu, což je nepříjemné pro připevňování čehokoli.


Motocykl 20xx.jpg
 Komentář:
 Velikost:  74.2 kB
 Zobrazeno:  11725 krát

Motocykl 20xx.jpg



Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 únor, 2009 08:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

předpokládám, že přípravný výbor zůstal stejný jako vloni, měl jsem dostat fakturu, tu už ale odešlete pokladníkovi klubu

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radovan



Věk: 60
Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 83
Bydliště: Středočeský kraj

Motorka: VT1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 únor, 2009 13:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mohl bych nechat něco vytisknout a možná i tisk zafinancovat jako sponzorský dar (nějaká tisícovka by se našla) - kontakty by byly. Pro návrh je ale třeba alespoň logo ve křivkách. Na definitivní podobě propagačního materiálu se dá dohodnout. Vlastně se taky musí dohodnout Enjoy


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele RadovanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 únor, 2009 13:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vystavovatel OSBE je nejistý,mluvil jsem s Tomanovou a ta říkala že letos to budou asi bojkotovat a vloni dokonce o jednu přilbu přišli.
Tak budeme asi moct zabrat více místa na tu jejich stranu.

Kdo je přípravný výbor?


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 únor, 2009 16:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přípravný výbor není jmenován.
Loni to administrativně zařizoval Mako a vlastní přípravu vykonal kolektivně střed. Na letošek se to asi automaticky předpokládá také protože výstava je v Praze. Co z toho vyplívá? Nechci být samozvancem, ale asi to padá na mne.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 únor, 2009 17:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak že Jerry pokud potřebuješ s něčím píchnout jsem tady. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 únor, 2009 20:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ano Jerry, máš pravdu, jsi nejbližší kapitán a jako takovému to přísluší, počítáme s rozsahem asi jako vloni Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 únor, 2009 17:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nechci prudit, ale pořád se nikdo nenabídl na výrobu letáčků, potřebujem alespoň dva stolky a nějaké židle. také by se hodilo vyrobit nějakou výzdobu na sousedící sloup. Bohužel o zdroje, které se o toto postarali loni jsme přišli.

Je zapotřebí návrh a výroba letáků (asi 400? malých A5 (20x14 cm) a 20? velkých A3 (33 x 45 cm)
Stojanů na letáčky máme dostatek. Máme z loňska od Grizliho a máme případně slíbíno od MCH.
Stolek 2x, pokud někdo má stačí zahradní skládací.
Židle přinejhorší mám plastové bílé.
Výzdoba na sloup - co třeba velkoformátová fotografie?
Loni jsme měli nad stánkem zavěšenu Taťkovu houpací VT600. K tomu bych se nevracel, aby jsme nebyli stejní, ale pokud by měl někdo jiný nápad na oživení sem s ním

Děkuji za případnou spolupráci VT zdar!

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 únor, 2009 18:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Jerry: navrhnout a vytisknout leták A5 v požadovaném počtu 400ks mohu.
Potřebuji text, obsah resp zadání.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Radovan



Věk: 60
Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 83
Bydliště: Středočeský kraj

Motorka: VT1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 únor, 2009 20:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám vyfocenou svoji mášu a zarámovanou, obraz cca 75 x 50 cm. Mohu poskytnout. Tisk můžu zajistit, jak jsem psal, ale na návrh nemám grafického ducha. Takže pokud bude návrh není problém. Také mohu poskytnout stůl kulatý, ale je to plasťák. Jinak se podívám dnes až budu doma na skládací campingové křesílka, jestli je nesežraly myši. Pokud jsou celý, tak taky mohu dát.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele RadovanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 únor, 2009 23:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Něco takového? Vyrobil jsem to rychle na koleně. Myslím že text je dostačující a to okolo se dá taky případně změnit.


letáček.jpg
 Komentář:
 Velikost:  154.66 kB
 Zobrazeno:  11590 krát

letáček.jpg


_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 únor, 2009 08:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bohužel celoplošně vybarvené fotky nemůžu, žere to hrozně toner a někdy barvy "vynechávají"


co něco obdobného jako bylo minule, trochu bych to dozdobil

ZDE leták 2008

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 únor, 2009 09:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě se to docela líbí, klidně vám to nechám vytisknout Smile jen nevim jak to dopravit do prahy Smile Pokud to máte jako plakát tak je cena A3 kolem 20,-


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 únor, 2009 10:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S tou fotkou je to hezký, ale na normální tiskárnu asi náročný- to už by asi chtělo regulerní tiskárnu- nemáte někdo známé třeba v Kartografii??
zadat to jako normální objednávku by nejspíš kvůli malému počtu vyšlo příliš draho

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 únor, 2009 10:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kolik jich je potřeba?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Radovan



Věk: 60
Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 83
Bydliště: Středočeský kraj

Motorka: VT1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 únor, 2009 13:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerryho návrh mohu nechat vytisknout v nákladu 400 ks na formát A5. Cena pro SHOC 0,-- Kč. Tisk od profíků, tak by to mělo i trochu dobře vypadat. Bylo by to na papíru 120 - 150 g. S větším formátem mám problém, zejména s cenou Very Happy


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele RadovanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Radovan



Věk: 60
Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 83
Bydliště: Středočeský kraj

Motorka: VT1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 únor, 2009 13:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Martin_s: Jezdím pravidelně do Chrudimi, tak s dopravou do Prahy by nebyl problém.


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele RadovanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 únor, 2009 13:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to mám nechat jednou vytisknout ve formátu A3 na ten sloup?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr