Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 leden, 2009 01:19  Předmět:  Nová Honda FURY Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je mazel,to se v Hondě vytáhli,na to že to má být sériovka. Nevím jak vy,ale já jí žeru. nice
Kdo chce více fotek a info tak zde
http://powersports.honda.com/furyreveal/default.aspx#/home


Změnit velikost z HondaFury.jpg
 Komentář:
 Velikost:  82.45 kB
 Zobrazeno:  16537 krát

Změnit velikost z HondaFury.jpg



Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 leden, 2009 02:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prostě krása. A krásna je i cena: 20.000USD.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 leden, 2009 10:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tenhle styl mně za srdce nebere ne nééé

_________________
čau FOXXX

Image Peugeot 307 Break 1.6HDI 80kW

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 leden, 2009 09:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo jo, taky jsem na to narazil. Myslim, že je zas něco novýho, což je vždycky dobře Good


HondaFury2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  49.47 kB
 Zobrazeno:  16468 krát

HondaFury2.jpg





Naposledy upravil Johny dne ne 18 leden, 2009 22:20, celkově upraveno 1 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 leden, 2009 12:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Začínám šetřit. song

Link


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 leden, 2009 17:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je žrádlo.
Konečně bude na trhu něco co se dá nazvat chopper !!!!!


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 leden, 2009 21:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak již sem ji taky viděl v ČMN, akorát škoda že to bude jen s 1300 motorem

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 19 leden, 2009 14:19  Předmět: Strašný ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je ,ale hnus -velebnosti!! Sad Sad


  
kody



Věk: 49
Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Olomouc

Motorka: Honda Shadow Spirit 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 leden, 2009 21:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No primo muj styl to take neni ale hnusem bych to rozhodne nenazval ! skoro kazda masina je hezka jen si musi najit sveho kupce nikomu se nelibi vsechno ale od hondy je to minimalne dalsi zajimavy pocin budme radi ze se snazi Good Enjoy


Štír Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele kodyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 leden, 2009 22:32  Předmět: Strašný ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bimbo napsal:
To je ,ale hnus -velebnosti!! Sad Sad


Hele-hele Kelišová, nerouhej se! Náhodou, je to něco jiné a už šetřím. Tudle mi kartářka řekla, že mě motorka bude držet do 50 - 60 let.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 leden, 2009 13:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

S prominutím, co je to za motorkáře, co se vyjadřuje o jakékoli mašině jako o hnusu???? bití
Já jsem sice na trochu širší máši, ale tohle je na sériovku velmi slušnej kousek... A myslím, že na ty předkoplý vidle je motor 1300 bohatě...
Takže shrnuto... Good Good Good chopper


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 leden, 2009 16:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hnusem bych to taky nenazval. Někomu se líbí a někomu zase ne. Já se řadím k té druhé skupině. Zlaté, krásné, ladné křivky Shadow. To je prostě můj názor.

Jak vidím tak si své příznivce našla.
Jak již někdo napsal: U Hondy začíná a končí pořádna motorka chopper


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
HondaMCH

Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 leden, 2009 18:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to bimbo: Beru to jako citát a ne urážku motocyklu.Hold mi "starší" jsme moc konzervativní. Já mám zafiksováno: Shadow=cruiser. Tohle je napůl choper, a napůl stavba. Jako stavba je to zajimavý. Mně to připadá, jako kdyby jste do Yuki 400 dali Véčkový motor. Hold:""Proti gustu, žádnej diskutát"". och chopper


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 leden, 2009 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Yuki Darker 400? To je klon Viraga, řekl bych. Nic méňě, je to chopper - stavba. Ale když se někdo ptá na motorku, řeknu čopr a né cruiser. Ale stejně, nevypadá to špatně, co? V době kdy Marilyn Monroe byla sexi-symbol 50. let, byla by Pamela Anderson taky divná. Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 20 leden, 2009 22:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě že nejsem na cruseiry - mě, na ní nejvíc vadí, necitlivě zakomponovanej chladič. Ale jinak beru. Jó abych si rejpl, hnusná není ŽÁDNÁ mašina. zejména, ta co má moje jméno v TP (rozuměj tech. průkaz) Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 20 leden, 2009 22:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to-Stenly,uplně přesně a do puntíku,sto vystihl-BINGO. Very Happy Smile Ahoj Bimbo Confused


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 21 leden, 2009 10:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Gryzzli.
s tím jménem v TP máš naprostou pravdu o tom není diskuse, ale čím dýl se na ni koukám tak se mi tím víc zdá taková jakoby nedomrlá. Think


  
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 leden, 2009 12:57  Předmět:  re Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak pánové konečně něco stylového a mom moc krásného... už aby to bylo. krása, bral bych hned. novinka


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 leden, 2009 10:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co člověk to názor, mě tohle nic neříká a pokud se to někomu líbí nic proti.
To petr.ccc: co jsem viděl Yuki Darker 400 na motocyklu 2008, je to až na ten obsah do posleddního šroubku Virago 535. Manželka jedno starší měla a pár věcí jsem na něm i dělal. Jediný rozdíl byla chromovaná víčka na karburátoru a i u těch si nejsem jist zda u pozdějších modelů nebyla. Každopádně šla dokoupit.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Eddie



Věk: 45
Založen: 23. 09. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Libochovany

Motorka: Shadow VT 600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 leden, 2009 00:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Mat: Plně souhlasím, já jsem v rozpacích z té mezery mezi nádrží a hlavou... jakoby tam něco chybí... třeba termoska na kafe Cool
Ale je to Honda, takže Enjoy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele EddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr