Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin S
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 29 leden, 2009 18:07  Předmět: Hehehe ! Koupě Honda VT 750 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Předně zdravím všechny příznivce dvoustopých projížděk krajinou.
Letos jsem se rozhodl splnit si letitý sen a pořídit si chopper-style motoku. Po delší době se mi vykrystalizovala moje představa práve do Hondy Shadow. Nicméně jako prakticky nezkušený laik (na střední jsem jezdil Hondou NSR50) bych se potřeboval sem tam zeptat zkušených na otázky, které na internetu tak snadno nenaleznu. Tedy našlel-li by se někdo, kdo by mi (občas asi pro vás hloupé) dotazy zodpověděl, byl bych velice rád.

Má představa je taková, že bych chtěl motorku co nejméně náročnou na údržbu, jsem víkendový válečník a pohodlnou vzadu pro přítelkyni

tedy:
1) Má cenu kupovat Shadowku úplně novou - tím mám na mysli r.v. 2008 nebo je lepší koukat po starších modelech
2) Jaký je rozdíl mezi VT 750 Shadow a VT 750 C Shadow ?
3) Je VT 750 Spirit pohodlná i pro spolujezdce? Připadá mi totiž spíše dělaná pro osamělého cruisera
4) Jaké oblečení je na takovouto motorku vhodné? (to zajímá hlavně mojí přítelkyni, která mi zdůrazňuje že není žádná motorkářka ale princezna Wink
5) Je s koupí vhodnější počkat do jara, nebo čím dřív tím lépe?

Děkuji předem za odpovědi i postřehy


  
kody



Věk: 49
Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Olomouc

Motorka: Honda Shadow Spirit 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 leden, 2009 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau chlape ten rozdil tam bude pravdepodobne jen v designu jeden model ma vetsi a hlubsi blatniky jine predni kolo a riditka ja kupoval noveho shadowa loni v rijnu protoze tam byla proste super cena a je to krasavec jinak si vsak myslim ze pokud jde o novou motorku tak tam behem roku velky rozdil v cene nebyva ale zalezi samozrejme vzdy na prodejci jinak pokud hodlas jezdit hodne ve dvou tak urcite nekupuj shadow spirit s temi kratsimi blatniky a prednim kolem 21 toho mam totiz ja a muzu ti potvrdit ze u tohoto modelu je sedacka pro spolujezdce opravdu uboha a spise na okrasu no a pokud na to mas tak je urcite lepsi koupit novou nez jetou masinu chopper Enjoy


Štír Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele kodyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 leden, 2009 20:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau Martine, jestli jsi to ty ( Pardubice - Dubina) Smile ),už jsme spolu jednou mluvili. Kdyby jsi se chtel cokoli zeptat ,posadit se, nebo tak, tak se stav Very Happy .Tel. bys měl mít. čus Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Hanny
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 31 leden, 2009 02:07  Předmět: Hehehe ! Re: Koupě Honda VT 750 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

[quote="Martin S"]
Letos jsem se rozhodl splnit si letitý sen a pořídit si chopper-style motoku. Po delší době se mi vykrystalizovala moje představa práve do Hondy Shadow.

Good Nechceš tu mojí je na prodej, po garančce a cena myslím přijatelná... mrkni na: http://www.motorkari.cz/profil/Hanny/ , je tam vyfocená v aktuální podobě.

H.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr