Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
milman
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 05 únor, 2009 16:27  Předmět:  Válce,rolky,brašny Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nešel jsem na netu kuži na choppery.Možná že ten odkaz není nic nového,ale přesto. Pišu o tom proto,protože se mi ty ceny zdají být docela nízké.Mám to asi 150Km takže se tam chci zajet podívat a uvidím.Čau Milan.Tady je ten odkaz. Jo a kurz je momentálně 1zloty X 6,50 Kč http://www.sakwy.pl/pl/katalog.php


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 únor, 2009 17:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je možné že je to TENTO na aukru resp allegro

dodává i do ČR

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
risose



Věk: 43
Založen: 12. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Senica

Motorka: honda shadow vt600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 únor, 2009 23:09  Předmět:  brasne Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Milan.Ja som sa na to tiez informoval.Monkeyr mi napisala adresu na pana co to objedna za teba a do 10 dni to mas vsetko doma.Oni od neho kupili valec su vraj spokojny.Valec tam vide na 3000sk ale je to len 2mm koza ale s vystuhou.Mne jedna znama od nas chce usit valec 26x26x50 taku tuhlicu a pyta za nu 7500sk.Aj ked je to zo 4mm koze s vystuhou sa mi to zda moc lebo za taku istu cenu mi spravila aj brasne s otvaranim do predu na panty.Ked nezozeniem lacnu kozu tak si asi tiez objednam tie polske.Adresa na toho pana co to objednava z toho polska je:biuro@sakwy.pl Ja som im pisal ze by som chcel nity od seba 3cm a odpisali ze neni problem...


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele risoseZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

milman
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 06 únor, 2009 07:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super chlapi dík,tak jsem zas o něco chytřejší.


  
jakub.janos
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 12 březen, 2009 17:53  Předmět:  Brašny a rolky Bikers crown Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, nevíte někdo, kdo šije brašny a rolky pro Biker crown - vypadaj kvalitně (udajně je to firma někde od Brandýsa...)


  
kody



Věk: 49
Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Olomouc

Motorka: Honda Shadow Spirit 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 březen, 2009 22:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No hlavne je nekupuj maji to vsechno silene predrazene hodi si tam sve logo a mysli si ze se kazdy potento me prisli ted nadherne brasny na spirita z USA trvalo jen necele 2 tydny a vyslo me to na 3400 kc vcetne posty a ochote GOLDIHO song


Štír Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele kodyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 březen, 2009 11:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jakub.janos : Nevim jestli šili pro Bikers Crown, ale v Brandýse jedna firma je. Kámoš tam brigádničil. Mám sehnat nějakej kontakt ??


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Qvido



Věk: 55
Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Brandýs nad Labem

Motorka: 1100 velká červená ;-)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 březen, 2009 16:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Simox napsal:
jakub.janos : Nevim jestli šili pro Bikers Crown, ale v Brandýse jedna firma je. Kámoš tam brigádničil. Mám sehnat nějakej kontakt ??


Ahoj, kontakt by byl super, jsem z Brandýsa a zrovna schánim nějakou rolku.


Býk Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele QvidoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 březen, 2009 22:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

máš SZ


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr