Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 13 únor, 2009 22:59  Předmět: Skvělý ! rezání laserem!!! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj mam tu nabídku na individuální výrobu :



ŘEZÁNÍ LASEREM
-černý plech do tl=15mm (pozink)
-nerez do tl=12mm
-hliníkové slitiny do tl=8mm

-Laser umí vyříznout jakýkoliv matematicky definovatelný tvar.
-Tento laser není gravírovací centrum.Gravírovat umí jen obrysy

OBRÁBĚNÍ
Klasické vybavení (ne CNC), Fréza,soustruh,Hoblovačka (jen menší věci) materiál : černý,nerez,hliník,silon

OHÝBÁNÍ
-Všechny druhy plechů (černý,nerez,hliník) max šíře ohybu 3 000mm
-Specifikace ohybů dle nástrojového vybavení (na domluvě)

- fotky už hotových výrobku co jsi nechal udělat například Týša a Petr jsem zkusím přez Týšu dát ... song


  
Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 únor, 2009 23:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím a mám dotazy k řezání laserem
- jaké jsou třeba podklady?
- orientační cena řezání?
- kde je pracoviště?
- co to znamená gravírovat obrysy?
Foto by bylo vynikající.
Díky
Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 00:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj hele podklady dobry je to nakreslit napriklad v Auto Cadu neno nejaky nacrt aby se to mohlo prekreslit ... cena je idividualni podle toho co to je ...


  
Lexani

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 00:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no a obrysy znamena ze to graviruje jenom cary a ne plochu


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 01:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

AutoCad, stejně jako každý jiný Cad program stojí přes 100 tisíc, tak asi jen tak někdo ho nemá. Další je, že né každý to zvládne. Kolik by stálo grafické zpracování?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 09:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

do budoucna jsem uvažovat udělat kryt chladiče se znakem SHOC, nebo taky ozdobu na plexy štít

Tyto kryty se běžně prodávají v různých designech a cena není zas tak vysoká. Viz například ebay.com Mám ve svém okolí dílnu kde podobné věci dělají. Bohužel zatím nebyl čas to poptat . Oslovil jsem několik členů klubu a předběžný zájem by byl.

nechej prosím tě zkalkulovat cenu na leštěný nerez, rozměry odvodíš dle chladiče. Já udělám poptávku jak v Čechách tak v USA kde to běžně vyrábějí viz příloha a uvidíme jak by to vycházelo.


Myslím že by o to mohl být zájem a klub by to mohl zadat udělat


3 kryt.JPG
 Komentář:
 Velikost:  40.72 kB
 Zobrazeno:  12425 krát

3 kryt.JPG

2 kryt.JPG
 Komentář:
 Velikost:  15.44 kB
 Zobrazeno:  12426 krát

2 kryt.JPG

1 kryt.JPG
 Komentář:
 Velikost:  21.01 kB
 Zobrazeno:  12426 krát

1 kryt.JPG


_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 10:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zapomněl jsem logo v křivkách je TADY ikdyž by byl výraznější asi pouze text SHADOW OWNERS CLUB BOHEMIA. Chce to vidět v celku

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 10:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petrccc: zpracován můžu udělat například já ....

Petr: Hele leštěný nerez myslím že není jenom klasickej ale tak vše se dá doleštit jinde taky jsem to tak udělal a zeptám se hele ..... pak to zkusím sem hodit nějakou tu cenu .. a to logo mi nešlo na kompu jestli to nemáš v jiném formátu?? song


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 10:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to logo je zobrazitelný v Adobe ilustrátor nebo v jiném programu co dělá v křivkách Corel atd.

Musí to být předem vyleštěný a potom vyříznutý. Následné leštění není možné resp moooc pracné. Já tak leštil podobný hliníkový kryt chladiče Sad nakonec letěl do kouta.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 10:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak všechno jde taky jsem dělal .... no hele optám se možná v také tlouštce bude leštěný uvidíme


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 11:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě se líbí ten návrh na první fotce. Kolik by to asi tak stálo z nerezu? Klidně si to vyleštím.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 12:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dodatečné leštění není opravdu snadné.
leštil jsem to přišroubované na prkně, ale ty ostré a tenké části se zvedají ničí leštící papír resp hadrák. Rozhodně stojí za to udělat to rovnou z leštěného materiálu.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 13:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je pravda. To pak lítají nejdřív hadry a pak i celej kotouč po garáži.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
bluma
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 14 únor, 2009 15:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

petr.ccc napsal:
AutoCad, stejně jako každý jiný Cad program stojí přes 100 tisíc


ty jsi dobry nouma


EDIT Mauser: AutoCad 2009LT CZ cena cca 42000 Kč vč. DPH
to bluma: neměla to být narážka na použití warez??


  
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 únor, 2009 00:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čus Autocad neni problém horší je, kdo by to v něm udělal a o podobném krytu chladiče sem už taky uvažoval.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 únor, 2009 00:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vše co já nechávám řezat , namaluju v poměru 1Dobrý.a vždy to stačilo. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 15 únor, 2009 08:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to záleží na zařízení... něktré lasery mají OKO a řežou podle předlohy 1 : 1, jiné se krmí daty....


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 únor, 2009 10:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nedá se v ruce nakreslenej obrázek převíst do CADu? Smile Já myslim, že to není problém, vyhladit už to pak jde taky, případně ozrcadlit levou a pravou stranu, aby to bylo soumerny, ale zajem bych mel taky o takovejhle kryt Smile moc pekny Smile

To petr: Co to je za priponu *.ai?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 únor, 2009 12:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapy lestenej 1mm nerez by stacil ten je .... ale musíte dodat vykres treba rucne nakresleny ale nak jak to chcete z rozmerama a ja to zkusim prekreslit ... a podle toho az to bude nakreslene tak se urci cena


  
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 únor, 2009 19:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar chlapci.

Ja som dával rezať nosič na mašinu /viď. album/ a stačil im normálny výkres s kótami. Je to firma v Brne a mal som to za dva dni. Potom som to doleštil a namontoval.

hell Wiki


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr