Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 březen, 2009 20:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chtělo by to udělat jako vanu, aby z boku nebyl videt plast ze kteryho kryt je... Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 20 březen, 2009 14:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
chtělo by to udělat jako vanu, aby z boku nebyl videt plast ze kteryho kryt je... Enjoy


to ted asi jo,ale šikulky si poradí i tak :-)


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 08 duben, 2009 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

¨Zdravím,,jak to vypadá s kryty?Kdy bude možnost si objednat???
Díky Klárka
Ps. nejde mi přihlásit proto ta anonimita mad


  
HondaMCH

Networ
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 08 duben, 2009 16:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj mám fota ale nevím jak to jsem dát ...


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 duben, 2009 17:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pošli je mailem na petr@shoc.cz

já ti je tam přidám

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Networ



Věk: 35
Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 08 duben, 2009 20:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máš to tam ještě jednou díky


100_6377.JPG
 Komentář:
 Velikost:  651.76 kB
 Zobrazeno:  7701 krát

100_6377.JPG

100_6375.JPG
 Komentář:
 Velikost:  348.26 kB
 Zobrazeno:  7701 krát

100_6375.JPG



Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NetworZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Networ



Věk: 35
Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 09 duben, 2009 17:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tady to je .... má to své mouchy když se kouknete na těch křídlech ty linky jsou moc tenké tak to bude vypadat jinak ... ale jinak základ stejný ... je to dělaný aby se to dalo uchytit jak nahoře tak dole song


Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NetworZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
klárka
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 10 duben, 2009 09:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj to vypadá parádně Good u koho si to můžu objednat pokud je jich více a jsou na prodej????

Kdyžtak tady je na mě mejlik
seidlova.kl@centrum.cz
seidlova.kl@seznam.cz

Chtěla bych to Mírovi pořídit k narozkám a to je už 14.června....
Tak díky za info.
pa Klárka nice


  
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 10 duben, 2009 09:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

klárka napsal:
ahoj to vypadá parádně Good u koho si to můžu objednat pokud je jich více a jsou na prodej????

Kdyžtak tady je na mě mejlik
seidlova.kl@centrum.cz
seidlova.kl@seznam.cz

Chtěla bych to Mírovi pořídit k narozkám a to je už 14.června....
Tak díky za info.
pa Klárka nice


PS: Půjde to dát na původní kryt VT 600C ????


  
HondaMCH

KLÁRKA
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 10 duben, 2009 09:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Anonymous napsal:
klárka napsal:
ahoj to vypadá parádně Good u koho si to můžu objednat pokud je jich více a jsou na prodej????

Kdyžtak tady je na mě mejlik
seidlova.kl@centrum.cz
seidlova.kl@seznam.cz

Chtěla bych to Mírovi pořídit k narozkám a to je už 14.června....
Tak díky za info.
pa Klárka nice


PS: Půjde to dát na původní kryt VT 600C ????


KLÁRA


  
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 duben, 2009 09:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud to bude pasovat na VT 1100 C3, tak beru 1 ks


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Networ



Věk: 35
Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 duben, 2009 14:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj mno pasuje to na původní kryt je to na fotkách vidět ..... jinak je to dělaný přez jednoho kluka ale teď momentálně nemají plech ... což znamená , že kdyby bylo více objednávek tak se může koupit plech a je to v cajku Cool ... jinak nevím jestli to pasuje na 1100 ty mají asi jiné rozměry a ty mi nikdo nedal mad


Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NetworZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 10 duben, 2009 15:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Networ napsal:
Ahoj mno pasuje to na původní kryt je to na fotkách vidět ..... jinak je to dělaný přez jednoho kluka ale teď momentálně nemají plech ... což znamená , že kdyby bylo více objednávek tak se může koupit plech a je to v cajku Cool ... jinak nevím jestli to pasuje na 1100 ty mají asi jiné rozměry a ty mi nikdo nedal mad


tak kdyby to vyšlo bylo by to parádní,,,,,,
Good Díky Klárka


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr