Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
sanria



Věk: 54
Založen: 12. 02. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Banská Bystrica

Motorka: VT 600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 18 únor, 2009 14:04  Předmět: Otázka Palivový ventil Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte.
Minulú sezónu mi začal máličko presiakávať palivový ventil (tzv. "slzil"). Pri demontáži nádrže sme dielo zrejme "dokončili" Embarassed a benzín tečie prúdom. Chcem sa spýtať na vaše skúsenosti s repasom ventilu popr. či nie je vhodnejšie objednať nový originál v Honde (150 eur). Taktiež ma zaujíma, či pri každom zastavení tento ventil zatvárate + vaše za a proti s odôvodnením. Vďaka.


Lev Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie uživatele sanriaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 únor, 2009 15:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Klepnu (VT600) mám koupenou novou r. 2002. Kromě přepínání na rezervu a čištění/leštění (celé motorky) na ventil nesahám. Ze začátku jsem s ním točil, jako s čudlíkem u rádia, ale pak někdo/někde řekl, že se "ochodí???" a že netěsní, a že pak protéká, a že je to zbytečné, a že když motor neběží, tak palivo neteče (řízeno podtlakem)........
Tak si ho tedy nevšímám, vesele žijeme vedle sebe a jsme oba spokojení. Wink

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne st 18 únor, 2009 18:20, celkově upraveno 2 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 únor, 2009 17:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co se týče repase ventilu, nedokážu poradit nemaje s ním praktickou zkušenost, ale asi bych se o to pokusil, když už teče. Jinak, jak říká Mako, je tam membrána, která benzín zavře, když nejde motor. Vzhledem k tomu, že zpočátku, když jsem ventil zavíral, jsem párkrát trapně zapomněl benzín pustit, už ho nechávám. Zavírám na podzim, otvírám na jaře. Doufám, že už to letos brzy bude... Very Happy

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 18 únor, 2009 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kup novej ,namontuj a nešahej na něj, já to dělám jako Mako a Taťka, na jaře otevřít na podzim zavřít a jinak když to musí bejt tak rezerva. Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 únor, 2009 21:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já to taky nezavírám. Vždy to pak zapomenu pustit a hrozně se divím, že to nejede Very Happy .


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
sanria



Věk: 54
Založen: 12. 02. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Banská Bystrica

Motorka: VT 600
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 únor, 2009 10:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vďaka za vaše odpovede. Rozhodla som sa, že si kúpim nový originál a už ho nebudem zvŕtať ako Fero Anču pri polke. Aj tak za to môže môj starký, ten ma stále okrikuje: a zavrela si si benzín? Keby som si robila po svojom, tak by bol v poriadku. Takto mám dôvod mu dať preplatiť účet za nový. Very Happy


Lev Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie uživatele sanriaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

digit
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 19 únor, 2009 12:18  Předmět:  ventil Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau sanria Very Happy Nemam sice 600fku, ale....

....v uzivatelskej prirucke na VT750 sa pise: ....uzatvorena poloha ventilu je pre dlhsie parkovanie,dlhodobe odstavenie, alebo vykonavanie servisu palivoveho systemu....s uzaverom v polohe ON alebo RES prudi palivo ku karburatoru len ak je motor v chode, alebo startovany - membrana uzatvori privod paliva ak je motor vypnuty.

Teda asi tak Smile

Ja na ten gombik moc nesaham a teraz, ked si tu napisala cenu za novy ventil, tak to bude tak dva krat za rok - na jesen a na jar Very Happy


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 únor, 2009 14:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V naší příručce jsem nenašel pouze toto. Hoj

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 únor, 2009 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím jastli je to u VT1100 podobné ale kohout jsem zavřel akorát když jsem měl dole nádrž Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Qvido



Věk: 55
Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Brandýs nad Labem

Motorka: 1100 velká červená ;-)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 únor, 2009 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za pro mě velice přínosnou informaci, zvyklej na to že do karbeců teče benzín samospádem otvíral a zavíral jsem jako blázen mad


Býk Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele QvidoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
golfkiller



Věk: 44
Založen: 05. 04. 2009
Příspěvky: 4



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 listopad, 2009 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám takový menší větší problém.Neporadil by mi někdo jak sundat nádrž na VT600 ? Kvuli palivovému ventilu nejde sundat. Je nějakej fígl jak odmontovat kohoutek ventilu nebo jak na to ? díkes Martin


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele golfkillerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 listopad, 2009 19:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Musíš z toho vetilu dostat tu hadičku, s tím nic nenaděláš. Musíš se snažit.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 18 listopad, 2009 07:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,cinkni mi, poradím...., taky jsem se s tím napoprvé dost mořil.... číslo najdeš v profilu...R

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
golfkiller



Věk: 44
Založen: 05. 04. 2009
Příspěvky: 4



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 listopad, 2009 12:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj ozvu se zhruba o víkendu. Jinak hadičku jsem sundal to my problém nedělalo.


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele golfkillerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Miloš.Šumperk



Věk: 67
Založen: 05. 08. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Šumperk

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 listopad, 2009 18:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau, musíš křížovým šroubovákem odšroubit chromovaný uzávěr paliva na přepínání otevřeno, zavřeno, rezerva. Poprvé to šlo velmi těžko vyšroubovat, protože byl závit zajištěn barvou.


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Miloš.ŠumperkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 listopad, 2009 19:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Miloš.Šumperk napsal:
Čau, musíš křížovým šroubovákem odšroubit chromovaný uzávěr paliva na přepínání otevřeno, zavřeno, rezerva. Poprvé to šlo velmi těžko vyšroubovat, protože byl závit zajištěn barvou.


Přesně tak Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
barat



Věk: 59
Založen: 15. 02. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Bratislava

Motorka: VT 600 C Shadow
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 21 listopad, 2009 00:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sanria,možno tvoj starký lúbi točiť... bleee ,ale v tomto prípade je to jak píšu chalani, zima-jar-max.rezerva a späť Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele baratZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 21 listopad, 2009 15:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nevím jak tady, ale na 1100 teče samospádem- jednoduše je otevřeno a nebo ne Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

golfkiller



Věk: 44
Založen: 05. 04. 2009
Příspěvky: 4



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 21 listopad, 2009 21:58  Předmět: Hehehe ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jak je tam velká hlavička ? jsem se ji pokoušel najít a chytit do ní šroubovák a ani boha. No je pravda že jsem to zkoušel asi 20vteřin


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele golfkillerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
golfkiller



Věk: 44
Založen: 05. 04. 2009
Příspěvky: 4



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 listopad, 2009 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky za rady . nádrž už je dole song


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele golfkillerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr