Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 listopad, 2006 21:13  Předmět: Jo jasně ! Motorkářské oblečení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Lemmy pozdravuj tvou pani a koukni na web http://www.mbshop.wz.cz/kontakt.html
Maji tam solidní ceny za oblečení
Čauky Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 04 listopad, 2006 19:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dík to je tu kousek .... Helča si tam zavolá /nemaj na stránkách sílu kůže ze které šijou .... Very Happy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 listopad, 2006 20:16  Předmět:  Co honíš Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lemmy co honíš z kůže?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 04 listopad, 2006 20:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pro Helču kalhoty .... já mám sílu cca 2 mm a dneska už se takhle silný nedělaj .... tal honíme co můžem aby to do jara měla....... myslim že jsme narazili na pár obchodů kde nabízej sílu 1,4-1,6mm což by jí stačilo ...... jinak běžnej standard je 1,1-1,4mm


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 14:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Lemmy tak jsem nechal u nás v Mostě v MODESPORTU synovi ušít motorkářské kalhoty z kůže 1,4 mm jsou dělaný na zakázku, protože on není konfekčí postava má dva metry a je hubenej. Udělali je suprově asi za tři neděle s jednou zkouškou. no a dal jsem za ně 4800 peněz. Jo a mají i výstuhy na kolenou a bocích. Čauky Láďa


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 17:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dík za správu .... Hela koupila kalhoty v tom pasově kůže 1,6mm cena 79,90 EUR ... takže super......


  
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 únor, 2007 14:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja si rikam, ze bych si taky mel neco na sebe poridit, zacnu asi kalhotama. Ted ale resim, jestli poridit obleceni z kuze nebo z nejakeho dobreho textilu. Jde mi o to, jak moc se v tom budu potit, ktere je praktictejsi a tak nejak podobne. V cem jezdite vy?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 únor, 2007 15:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jezdím kůži dole i nahoře, když to počasí dovolí. Okolo komína si risknu občas i džíny.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 26 únor, 2007 16:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já jezdim komplet v kůži a batůžek taky...taky si očas lajznu džíny, ale to fakt minimálně.


  
Lexani

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 26 únor, 2007 17:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mam nahoře kůži a dole textilní kalhoty(cordura) střih jeans, ale džíny v létě si občas vemu

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 únor, 2007 21:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já jezdím taky kůži, jen když je velký parno tak beru džíny a výjmečně tílko - ale to už když jedu třeba jen do banky nebo tak :-)


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 únor, 2007 23:15  Předmět: Skvělý ! celí v kůži Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jezdím celí v kůži i v parnu kalhoty, vesta, křivák a když tak přidám rychlost aby mě vítr ochladil. Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 08:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jo, tak to bude kuze. A mate v ni nejake protektory nebo neco? Nejake chranice?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 09:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám měkej protektor v zádech a plastové loketní (ramení mám vyndané), kalhoty klasický šněrováky bez protektorů, ale síla kuže 1,8-2mm. Batůžek má kalhoty šněrováky a v bundě má záda, ramena i lokty)


  
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 09:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja si rikal, jestli by v tech kalhotech nebyly dobre aspon chranice kolen.... Akorat nevim, jestli jsou lepsi vsite napevno nebo vyndavaci.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 09:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

samozřejmně kalhoty s protektory bezpečnější jsou, ale já volil šněrováky kvůli stylu, ale kdybych měl koupit s protektorama tak volim vyndavací.


  
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 11:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Parada, tak ja se zajdu podivat do nejake prodejny tady u nas, co tam najdu. Diky moc vsem za rady.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 18:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj já bych se nejdříve podíval na inzeráty, já jsem koupil skoro nové kožené kalhoty za 1500 kč a kož.bundu v interšpáru ve slevě za litr. Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 únor, 2007 18:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já vydražil kalhoty na ebay a nové vyšly i s dopravou asi na 1500

koukni na číslo 140089040523 berou paypal a doprava je pod 20éček, když ti nevyjdou tyhle tak ty samé tam budou další týden znovu, velikost si určuješ sám

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 08 únor, 2011 13:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nemáte někdo zkušenost?

dle obrázku se mi zamlouvaj...

http://www.yshop.cz/kalhoty-held-douglas-vel52-cerne-kuze+dp146726/

dík


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr