Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
rouge
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 17 březen, 2009 12:02  Předmět:  oblečení na shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny hrdé majitele h.shadow, mezi které se ode dneška řadím i ja song

Potřeboval bych poradit ohledně oblečení na choppery obecně - tedy mate-li nějaké zkušenosti (dobré i špatné) ušetřili byste mi mnoho starostí a hlavně peněž. Jde mi o přilbu (integrální), bundu, rukavice a kalhoty. Děkuji


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 březen, 2009 13:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

rouge, s oblečením to máš těžké, každému se líbí něco jiného a také vyhovuje něco jiného. Doporučuji ti koukat se kolem kdo co má a co bi ti sedělo. Kůže je líbivá ale v létě je v ní horko a v zimě i někdy zima, ale je to oblečení na čopra, látové oblečení je prodyšné neprofoukne, i když je zima nebo chladno dá se jezdit pod nim v tryčku, Je lehčí. Možná by bylo dobré si to vyskoušet co by ti vyhovovalo.
Měj se Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 březen, 2009 14:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Co se týče přilby tak já si zrovna koupil Nolan N43 mrkni na ni. Můžeš z ní sestavit několik variant přileb. link


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Lexani

Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 březen, 2009 15:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...sám za sebe,bundu koženou, jinou si nějak na shadow představit neumim, samozrejmě kvalitní a jelikož ji seženeš v plno barvách klidně se dá sladit s motorkou, co se týký kalhot, řešil jsem jestli jezdit v džínách nebo kožených, v jedněch je v létě vedro, v druhých při trochu ochlazení dost zima, takže jsem zvolil džíny a přes ně odjímatelné a rozeonutelné kožené chapsy, http://www.bikerscrown.cz/produkt2139.html ,buď je mám na sobě nebo je hodím i s mikinou pod bundu do brašen a mám vystaráno, teplo nebo zima, rukavice mám dvoje, kožené celé a bezprsťáky, ale všechno je individuální, takže helmu mám jen malou skořápku a špunty v uších, protože ten vítr v xichtu miluju, a sem tam nenávidím Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 17 březen, 2009 15:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj!To je fakt dilema,zda kůži nebo textil.Kůže je klasika,vypadá hezky,ale je nepraktická/viz výše.Textilní oblečení se dá sehnat,třeba Nazran,kde je kombinace s kůží,protektory, dost kapes a vypadá dobře,ale hlavně je praktická.Já volil textil(kalhoty,bunda),oba díly se dají spojit zipem + oteplená vložka,takže i v chladu pohoda.Taky údržba u kůže je náročnější,textil stačí postříkat nano sprejem a je hotovo.Takže pro mě 1.textil.Co se týče přilby,záleží na tom,zda chceš bezpečí,nebo jen ozdobu na hlavu.Můžeš třeba koupit kakáč,který nemá homologaci,ale bezpečí v nedozírnu.Dnes můžeš i na choppera integrálku,hodně kluků v tom jezdí.Dobrý kompromis je otevřená přilba se štítkem,ale kvalitní.Takže ode mne tolik a výběr už je zcela na Tobě.Jo a co jsi koupil za moto?goldi chopper
Jen pro ilustraci obrázek s oblečením Nazran...

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 17 březen, 2009 16:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Omyl,špatný obrázek.Posílám ten správný.goldi

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 březen, 2009 11:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vše bylo řečeno. Záleží jen na Tobě, co se Ti bude líbit. Dnes je takový výběr, že až oči přecházejí. Hledej kvalitu.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
rouge
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 18 březen, 2009 17:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupil jsem si HS 750 C, r.v. 09 takže funglovku. Časem bych se i rád přidal k vám do klubu, páč to vypadá, že je tu dobrá společnost.
Jinak u přilby dávám přednost bezpečí (zdraví máme jen jedno a navíc mám strach o kebuli)- docela se mi líbí ta skládačka NOLAN co tu hodil na ni link hummer - jak jsi s ní spokojený?
Kalhoty asi budu volit jeansovinu s vycpávkami, bundu nejspíš koženou.
Díky za podněty a poučení - každou další radu či odkaz na něco s čím jste byli spokojeni dál vítám
PS: už aby bylo konečně pěkně, na viděnou na silnici


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 březen, 2009 21:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jezdím celí v kůži, ale jak už řekl Boža záleží jenom na tobě samém, co ti víc sedí nebo líbí hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 19 březen, 2009 19:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, záleží co od oblečení očekáváš,kůže je klasika, chrání při pádu od odřenin, jen tak neprofoukne, ale je v ní v zimě chladno ( přeci jen profoukne), v dešti ti po delší cestě promokne (myslím 100 km a více), je těžká, Enjoy
kvalitní textilní bunda (Goretex, Klimatex a pod.) je lehká, neprofoukne, nepromokne, chrání i od odřenin, má kapsy na protektory na dokoupení, ( nebo je už i má v ceně), ale je objemnější, není tak stylová a hlavně je o dost dražší než kožená.
Já to řeším tak, že na kratší trasy jezdím většinou v kůži, a na moto -dovču si beru textil, neb s sebou nechci tahat nepromoky Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 21 březen, 2009 16:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...nebo využij počasí a projdi se v areálu motocentra www.vrbovka.cz a v některém krámě už něco na sebe seženeš podle svého gusta, vždyť jen bikers crown tu má dvě patra


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 08:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co se týče Vrbovky a kůže, raději bych volil Y-Shop. V Bikers Crownu jsem chvilku pracoval a kůži od Heldu nosím k plné spokojenosti několik let.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Radovan



Věk: 60
Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 83
Bydliště: Středočeský kraj

Motorka: VT1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem zastánce kůže. Mohu doporučit Predatora


Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele RadovanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 březen, 2009 18:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Záleží na tobě a na penězích, ale tady se investice vyplatí.
Já jezdím v kůži od Brixtona (křivák a kalhoty), jeans His - modré, šněrovací boty z army shopu -nebo-koně od Geneze, trička dle chuti. chopper Delší dobu uvažuji o textilu asi Ixon.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 březen, 2009 19:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...hmm,tak botičkám dávám styovou přednost koženým botám New Rock na www.nosferatu.cz hezčí botky neznám a k tomu mají ze strany zip a nemusím je při té výšce šněrovat


Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
HondaMCH

rouge
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 březen, 2009 20:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky za všechny tipy
U přileb zatím váhám mezi nolanem n43 air anebo integálkou s vnitřní sluneční clonou
u kalhot koukám na jeansy s kevlarem
http://www.sensormet.cz/?Title=Draggin+Jeans&
máte s tím nějaké zkušenosti?


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 23 březen, 2009 21:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mne inspiroval Hammer s Nolanem N43 ,v pátek jsem po dlouhém váhání objednal přilbu v Bikers ,dnes už ji mám doma.Je to model 43 air 10,sedí super,myslím,že jsem neprohloupil.I když cena taky není zanedbatelná.Měl jsem AIROH,ale připadal jsem si v ní jako slon.Takže N43 air můžu vřele doporučit Good
Co se týký kalhot,myslím,že kevlarové jeans jsou super-alespoň si myslím,že lepší než kůže...ale na kvalitní textil nemají...

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 březen, 2009 22:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to bude asi Noélan N43 Air, přilba pro Shadow. Já ji mám od výstyvy a manželka si ji tam objednala taky.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr