Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 únor, 2007 10:27  Předmět:  Povinna vybava Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vzhledem k tomu, ze jsem zacatecnik a doted jsem jezdil jenom na kole, potreboval bych poradit, jakou si mam nakoupit povinnou vybavu, aby me zbytecne nebuzerovali policajti a aby mi to taky treba k necemu bylo. Vim, ze bych mel mit motolekarnicku, tu sezenu asi za 160,- ale pak bych mel mit jeste asi nejake zarovky, pojistky a nahradni svicku, jenze to vubec nevim, co mam kupovat. Najde se nekdo ochotny poradit, nejlip se stejnym typem motorky?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 únor, 2007 15:34  Předmět:  Povinná výbava motocyklu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Povinná výbava motocyklu
- náhradní pojistka
- jedna náhradní žárovka od každého druhu vnějšího osvětlení a signalizace a nářadí k výměně
- lékárnička


Kup si sadu dle žárovky v předním světle + malou lékarničku a máš klid. Typ žárovky je to napsaný na skle světlometu.

Svíčku až tak nutně nemusíš, páč máš vždy jednu navíc Smile ale já jí vozím.
Lekárničku jsem koupil tu nejmenší v tenkém obalu, aby se to vše vešlo do rolky. Ještě vozím antipich a gumy z "pavouka". Koukni co máš za nářadí a popřípadě dokup. Jo, například kousek vázacího drátu nemusí byt k zahození.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 únor, 2007 15:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takze zarovku mam napsanou na svetle a co blinkry? Lekarnicku nejakou vyberu, spis nevim typ te nahradni svicky, to budu asi muset nejakou vyndat, coz jsem, priznam se, jeste nikdy nedelal Smile
Vubec nevim, co je to antipich, jenom tusim, ze nejaky sprej pri defektu, ale nevim, jak se to pouziva. No a naradi, to je kapitola sama o sobe, kdyz jsem to kupoval, tak mi zrejme dali jenom neco, aby to vypadalo jako naradi, takze to budu muset asi nejake zakladni koupit. A pojistka? Jezis ja ani nevim, kde to ma pojistky Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 únor, 2007 16:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Smile pojistky jsou na levé straně na úrovni baterky pod černým krytem Smile

pojistky a žárovky do ostatních světel jsou již v těch sadách. Kup sadu dle hlavní žárovky. Tím nic nezkazíš. Když ti bude žárovka chybět, tak ji koupíš až ti praskne.

antipich je spray který spolehlivě zalepí menší díru a zároveň i kolo dofoukne. Jen při píchnutí hlavně nedopustit, aby kolo úplně splasklo a vahou motky se bezdušová pneu již nedala nafouknout. Pak je nutné motku vyheverovat a kolo odlehčit.

Nářadí na motce je některé i speciální a dost důležité, například klíč na štělování tlumičů. Je škoda, že nemáš origoš. Dokupovaný nářadí se sotva vejde na svoje místo.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 únor, 2007 16:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo tak, ona existuje cela sada zarovky+ pojistky podle te hlavni zarovky, to je dobre. Ten antipich koupim... no a to naradi, to nevim, kde mam shanet, zkusim zajit do Hondy tady u nas, konkretne ty tlumice bych postelovat chtel Smile Kazdopadne dik, aspon trochu vim, co mam shanet.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 únor, 2007 16:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Image


Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 únor, 2007 16:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pekne Smile no a ktomu naradi na vymenu a hned mam povinnou vybavu Smile Jeste tu svicku...


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 únor, 2007 18:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Robo, Já vozím jen lekárničku, antipich a nářadí co jsem dostal k motorce v prodejně. Na dlouhé trasy seberu žárovkovou UNI sadu z auta.
Časem zjistíš, že vázací drátek není k zahození, že prkénko ....., že....., pak máš brašny plné těch všech "že..." a začneš je vše omezovat a vyndavat.
Věř tomu, že co vyndáš jako zbytečné, budeš hned potřebovat ! mad
Stačí teda jen základ a pár maličkostí co nezaberou místo.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 únor, 2007 21:44  Předmět:  Já vozím jen lekárničku, antipich a nářadí co jsem dostal k Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Roberte, kluci mají pravdu. Cool Nakonec nato přijdeš sám co delší cesty potřebuješ, myslím kromě povinné výbavy Enjoy


PS: osobně jsem s povinnou výbavou na tom stejně jako Mako.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 21 únor, 2007 10:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

k tý svíčce ... va kyvce máš samolepku s nejdůležitějšími údaji (včetně typu svíčky) jinak já používám NGK DPR7EA9 a jestli budeš jezdit do zahraničí tak není špatná výstražná vesta(v některých státech poviná) ... já mám vyčleněnou jednu brašnu na výbavu, jednu rolku na nářadí a druhou rolku na leštěnky.


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 21 únor, 2007 11:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Roberte všechny ty krámy co vozej ostatní, sebou tahám taky. Mě se osvědčila kromě šikovnýho vázacího drátu i izolační páska asi tak 1 cm široká ale ne ta hnusná černá, v elekro potřebách jsem koupil šedou je trochu silnější lepí a drží. Když máš izolačku nic ti nemůže upadnout, jednou jsem s tím přímotal i utřepanej karburátor na Nortonu ES2 a vydrželo to z Hořic (Česká TT)až do Brna.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 21 únor, 2007 12:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Lemmy: Aha, mrknu na to.
Jinak diky vsem, hned zajdu vsechno koupit, akorat s tim naradim asi budu mit problem, budu ho muset kupovat nejak postupne, vzdycky az mi nejake zacne chybet :-)


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 08:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mate nekdo zkusenosti s timhle? Ultra Seal


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 09:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vedli se okolo toho velké diskuse
já se bojím že bych stejně tahal antipich, ten mám prověřenej

používal jsem ho 2x na pneu u auta a mockrát na kopací míče. Řekl bych že antipich je pouze na bezdušovky, protože "řízlá" duše se sice slepí ale po nafouknutí nevydrží a trhne se. Viz moje zkušenost s míči.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 09:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

konkrétně s tímto výrobkem zkušenost nemám, vozim antipich jak v autě tak na motce.


  
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 09:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A co z tech diskuzi vyplynulo? Je to k necemu?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 09:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

můj názor je, že když to použiješ, nic nezkazíš, pak počkej na defekt, a dej nám vědět jak to funguje. Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 10:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nám to ukazovali kdysi dávno na autě - projel se po prkně plné hřebíků a pneu bylo OK. Nevím , jestli to byl konkrétně tento přípravek, ale byl taktéž z USA.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zajimave :-) zacinam vazne uvazovat, ze do toho pujdu, jenom nevim jestli to tady u nas nekdo dela.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 březen, 2007 10:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo , v Kroměříži ve Vážanech servis Yamaha


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr