Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 březen, 2007 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Simox: guma se měnit nemusí! Nevím proč by měla. Manželka na antipichem opravenou gumu jezdí již asi 3 roky

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 08:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

u antipichu není uvedena kilometráž, ale že je to oprava k nouzovému dojetí ....... ještě na tom 7dmi kilu jsem ho jednou použil a taky jsem tu gumu dojel ...... ale výrobce doporučuje dojet do servisu a nechat gumu opravit (u bezduše) ...... s duší nemám skušenosti


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 13:11  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bych tu gumu asi taky nechal opravit- pro sicher

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 13:58  Předmět: Skvělý ! tu gumu asi taky nechal opravit- pro sicher Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radeji jo. Přece jenom jistota je jistota, než si pak natlouc hubu. Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 16:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já měl na obalu napsaný, že s tim můžu ujet max. 300 km. Jasně, možná by to vydrželo celou životnost gumy, ale představa, že by mi při 150ti na dálnici prdlo přední kolo, protože ten výrobce mohl mít pravdu, se mi nelíbí.

Petr : Tři roky ?? Za tu dobu mam pryč tři nový Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 16:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Šímox: Petrovo manželka asi není takovej rabiják jako ty song


  
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 16:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Smile manželce na autě ucházela jemně pneu, asi každý týden jsme musel dofukovat, protože byl někde na ráfku svinec. foukl jsem tam antipich a jezdí třetí rok...

Já jsem měl malý hřebík. Normálně jsem ho tam nechal, antipich to pobral a fungoval jsem do zimy /asi 3 měsíce/ gumu dojel a vyhodil.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 18:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To:Petr, defekt na motorce a podcházení na patce ráfku auta, JE přece jenom trochu rozdíl.
Antipich funguje na dojetí,ale nezapomeň, že musíš gumu taky dohustit (i VT 600 má vzadu pěknou bábovku, objemově shodnou s průměrnou plechovkou) vozím maličkou dvousměrnou pumpičku,napumpovat duši je o vypuštění duše vlastní ale funguje to. Very Happy
To:Robert - neřeš to, noční můře se dá odpomoci jenom přes kámoše s dodávkou (pořádným vlekem) a bez signálu tak to už je osud, a mobily tady nejsou odjakživa.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 18:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2 Grizzly: antipich ti pneu i částečně dofoukne.

Je v něm docela tlak, neboť se obsah protlačil i do pneu ještěrky a ta byla ušlá tak na 6-7 atmosfér . bohožel nemám vyzkoušen max objem na tlak 2 atmosfér. Někdy to prubnu. Zatím vím že dost podhuštěnou plechovku to nafoukne do stavu, že se dá ject

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 18:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře - dofoukne, jistě,ale jistota je kulomet, jak,by mě potvrdil Navy. Enjoy Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 březen, 2007 18:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem se dival, co mam napsano na plasti a meli jste pravdu, opravdu mam pneu s dusi. Takze pro jistotu jeste jednou: Antipich sprej je mozne pouzit i u mne, tedy na pneumatiky s dusi?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2007 23:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Roberte, na antipichu co jsem četl návod bylo o duši pouze to, že na roztrhanou duši se to používat nemá. Roztrhanou asi jako na cucky rozdrbanou... co já vím. Je to logické

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 08:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK, ja to koupim a az dojde na defekt, tak sem napisu, jak to dopadlo Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 08:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jasně kup to a vyraž na hřebíky Smile

samosebou ti žádný ani náhodou nepřeju

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 13:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Robe ,udělej ,jak říká Petr, když nenajdeš hřebíky, stav se u mě v práci, tady jsou, vajgly od svařovacích elektrod, budeš jezdit po dvoře a pro všeobecné obveselení zaměstnanců použiješ antipich Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song no klidne, hlavne kdyz mi pak nafoukne kolo a ja dojedu v pohode domu Very Happy


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 14:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

když v pohodě nedojedeš, alespoň v pohodě dotlačíš Very Happy song Very Happy


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 14:36  Předmět: Skvělý ! dojedu v pohode domu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ho kluci nestrašte, když nebude jezdit na sjetých gumách tak má teoretickou šanci bez defektu. Já zatím za ty roky nepíchl (gumu) ani jednou. Cool Enjoy Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 14:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dekuji ti nacelniku, ze ses me zastal :-)


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 březen, 2007 15:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bych Roberta moc neutěšoval, za rok mám min. 2 defekty .... Sad ..na autě


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr