Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 říjen, 2008 09:43  Předmět:  vtípky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Muž a žena, kteří se nikdy předtím neviděli, se setkají v jednom lůžkového vozu. Po prvotních rozpacích se dohodnou, že žena bude spát na horním lůžku, muž na tom spodním. Uprostřed noci se žena vzbudí a vzbudí i muže: "Prosím Vás, promiňte, že otravuji. Mohl byste jít požádat průvodčího, jestli by neměl nějakou deku navíc? Je mi zima." Muž povídá: "Mám lepší nápad. Co si zahrát na to, že jsme manželé..." Žena se usměje: "No, vlastně proč ne." A muž: "Dobře, ...tak neotravuj a jdi se zeptat sama..."

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 říjen, 2008 18:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Okolo cikana se postavi 5 skinu a jeden pu povida : hej more, tady mas hraci kostku od clovece nezlob se a kdyz hodis 1,2,3,4,5, tak te tady vsichni umlatime bejzbolkama.A cikan se zamysli a povida : co kdyz hodim 6tku.Skin se zasmeje a rika tak muzes hazet ZNOVA Very Happy


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 17 říjen, 2008 08:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlap je na rybách, ale vůbec nejdou.
Kolem skáče žába a on ji chce ze vzteku zašlápnout; žába však najednou promluví:
"Hej rybáři,když mě nezabiješ, pěkně ti ho vykouřím!"
Rybář, že tedy jo. Bylo to moc prima, nešlo by to ještě jednou?" povídá pak.
Žába na to "Proč ne? a vykouří mu ho šikovně ještě jednou, dokonce se tváří spokojeně.
Rybář se najednou zamyslí, nechá prut u vody a spěchá s žábou domů. Přijde do kuchyně, položí žábu na stůl a povídá manželce: Nauč ji svíčkovou a pak vypadni!"


  
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 říjen, 2008 11:24  Předmět:  ježíš Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přijde Ježíš do hospody a posadí se.
>> # # # # # # # # # Číšník ho upozorní:
>> # # # # # # # # # Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti. Vyhodí Vás.
>> # # # # # # # # # Ježíš nereaguje.
>> # # # # # # # # # Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán.
>> # # # # # # # # # Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou.
>> # # # # # # # # # Ježíš: "Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!"
>> # # # # # # # # # Dotkne se slepého, slepý vyskočí... "Já vidím!"
>> # # # # # # # # # Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí... "Já slyším!"
>> # # # # # # # # # Otočí se k cikánovi a ten na něho:
>> # # # # # # # # # "Na mě nesahej, ty pičo, já mám invalidní důchod!"

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 21 říjen, 2008 11:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sněhurka, Paleček a Quasimodo přijeli ke Guinnessům nechat se zapsat doknihy rekordů.

První jde do kanceláře Sněhurka, za chvíli vyjde,celá září a říká :

"Zrcadlo nelhalo, jsem nejkrásněší na celém světě, zapsali mě!"

Další na řadě je Paleček, vejde do kanceláře, za chvíli je venku a směje se na celé kolo :

"Jo! Jo! Jo! ... Zapsali mě, jsem nejmenší na světě!

Poslední jde Quasimodo. Za okamžik je venku, pěkně nasranej!.....................

"Kdo je ku rva Cikrt???!!!"


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 24 říjen, 2008 10:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pan Novák se celý život dobře choval, nepil nekouřil, jedl střídmě,
nikomu
neublížil, druhým pomáhal.
Po smrti přišel do nebe.
Těšil se, že si po celoživotním odříkání konečně trochu užije.
První den dostal k obědu jogurt a dva rohlíky.
Mlčel, neboť byl zvyklý si odříkat.
Druhý den k obědu opět jogurt a dva rohlíky.
Znovu mlčel.
Ale nedalo mu to a nahlédl přes nebeskou klenbu dolů do pekla.
Tam všude plno lidí obrovská žranice.
Třetí den zase jogurt a dva rohlíky.
Tak se zeptal Pána Boha, jak je toto možné. Proč to tak je?
Pán odpověděl:
"Pochop to, pro dva nemá cenu vařit...


  
Lexani

Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 říjen, 2008 19:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Víte, jak se startuje ženský maraton ?? .. tři ... dva.... jedna ...kšáááá


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 říjen, 2008 19:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jde pěkná ženská parkem a proti ní jde chlap s roztaženýma rukama. Ona si říká : "Panebože, vždyť mám nové šaty , on mě chce znásilnit!" Tak ty šaty honem rychle sundá a takhle to pokračuje dál,až na sobě nemá vůbec nic. Chlapík už je pěkně blízko a povídá: "Uhni, ty lehká ženo. Nevidíš ,že nesu sklo!"


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 říjen, 2008 09:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jede v noci řidič kamionu přes les a najednou z křoví vyskočí
trpaslík a mává rukama.
Řidič kamionu zastaví a trpaslík křičí:
"Já jsem malý,červený,zkurvený,teplý trpaslík a chci jíst."
Kamioňák mu hodí bagetu a jede dál.
Najednou z křoví vyběhne malý modrý trpaslík křičí:
"Já jsem malý, modrý, zkurvený, teplý trpaslík a chci pít."
Řidič mu hodí plechovku a jede dál.
Najednou vidí mávat rukama malého zeleného trpaslíka.
Řidič se ho ptá:
"Co chceš ty malý, zelený, zkurvený, teplý trpaslíku?"
"Vaše doklady...!!!"

Laughing Laughing Laughing


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 říjen, 2008 13:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dvě spořádaně žijící ženy si vyrazí na dámskou jízdu a nějak nechtě se ožerou jak dogy. Vrací se domů, a když prochází okolo hřbitova, přepadne je naléhavá potřeba. Zapadnou tedy mezi hroby, ale ani jedna nemá nic na utření...
První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je.
Druhá má drahé luxusní prádlo, které nechce obětovat. Všimne si ale věnce na hrobu, u něhož dřepí. Použije tedy stuhu na něm...
Ráno si jejich manželé volají a stěžují si, jak jejich jindy spořádané a slušné ženušky chrápou v posteli.
Jeden z nich pak ještě podotkne: "Ty, ale začínám tušit to nejhorší.
Moje došla bez kalhotek.. "
A ten druhý na to: "Hmmm, to nic není. Ta moje měla v
zadku zastrčenou
cedulku, na které stálo :
OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU. NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME...."

Laughing Laughing Laughing


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 říjen, 2008 14:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Karlík vrazí do ložnice a rodiče jsou v nejlepším. Táta ho vyhodí a zamkne. Za chvíli je slyšet rachot z dětského pokoje. Otec vyskočí a běží se podívat. Karlík dovádí s babičkou. Co to děláš? Křikne otec. " Abys viděl, jaký to je, když ti někdo šuká mámu.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 říjen, 2008 15:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sedí chlap na záchodě a před ním visí plakát fotomodelky.
Koukne se jí na ňadra a čte: "To je nejkrásnější na světě."
Koukne se jí na bříško a čte: To je nejkrásnější pod sluncem".
Koukne se jí níž a nemůže nic přečíst, a proto se nakloní a čte: "Sereš na prkýnko, vole!"


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 říjen, 2008 15:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Manželka peče štrůdl, a před tím než ho vloží na pekáč do trouby, tak odřízne oba konce.
Manžel se na to dívá a ptá se, proč je odřezává.
"Takhle jsem se to naučila od maminky," odpoví mu manželka. Za měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče, a tam manžel vidí, jak tchýně odřezává konce štrůdlu. Zeptá se tedy proč. Tchýně mu odpoví:
"Protože mám malej plech!"


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 říjen, 2008 16:55  Předmět: Poznámka ... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jako každý den po práci přijde chlapík v saku do svojí oblíbené hospůdky, za výčepem stojí nový výčepní - robot. Trochu překvapený si objedná jedno pivo.
Robot mu podá perfektně načepované pivo a ptá se:
"Pane, jaké máte IQ?" "Přibližně 150, proč?" Robot si s ním začne povídat o kvantové mechanice, teorii relativity a globálním oteplování.
Záživný rozhovor chlapíkovi nedá spát a rozhodne se robota vyzkoušet.
Obleče si jeansy, čisté triko a po práci vystartuje na pivo.
Opět dostane perfektně načepované pivo a otázku: "Pane,jaké máte IQ?" "Asi 100." Barman nasadí téma fotbal, auta, ženské...
Chlapík usíná s úžasem a říká si, že robota vyzkouší ještě jednou. Obleče si montérky a po práci zamíří na jedno. Následuje perfektní načepované pivo a
otázka: "Pane, jaké máte IQ?" "Eeee, 50?" Robot se nakloní k chlapíkovi a velmi pomalým hlasem říká:
"T a k   c o? Z a s e   b u d e m e   v o l i t   T o p o l á n k a ?"


Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 30 říjen, 2008 11:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tři hodiny ráno, v zámku zarachotí klíč a notně podroušený muž se šine do chodby.
Do běla rozpálená manželka v noční košili se na něj rozkřikne: "Teď se chodí domů?"
Muž :" Hráblo ti, si du pro kytaru"


  
HondaMCH

Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 říjen, 2008 16:29  Předmět:  ,,, Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Enjoy

Laughing


Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 říjen, 2008 21:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

# Přijde muž k doktorce, ukazuje kartičku zdravotní pojišťovny
# a ptá se: Berete tyto kartičky?
# Doktorka: Samozřejmě, co Vás trápí?
# Pacient: Ale, mám problémy s erekcí prostě se nepostaví a nepostaví.
# Doktorka mu ho vezme do ruky a najednou mu stojí, jak kláda
# a doktorka povídá:
# Vždyť Vám stojí pěkně.
# Pacient: No, já jsem se asi špatně vyjádřil, já mám vlastně jiný problém,
# já se prostě neudělám.
# Doktorka tedy začne, předvede úplně úžasnou práci rukama a muž je najednou
# hotový až zafláká celou ordinaci.
# Doktorka: Vždyť vy jste úplně zdravý, vy byste mohl obskočit všechny šlapky
# v Perlovce!
# Pacient: No jo, ale tam neberou tyhle kartičky.
#


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 říjen, 2008 01:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To se zase někomu něco povedlo. Hned holka vypadá líp. Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 31 říjen, 2008 08:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po dlouhém nočním milování si on všimne fotografie dalšího muže na jejím nočním
stolku při posteli a znejistí.
"Je to tvůj manžel?" nervózně se zeptá.
"ne ty hloupý" ona odpoví a přitulí se nad ním.
"Tvůj přítel tedy?".
"Ne, vůbec ne, " ona odpoví.
"Je to tvůj tatínek nebo tvůj bratr?", on vyšetřuje, a snaží se být klidný.
"Ne, ne, ne " ona odpoví.
"Dobře, kdo to tedy do prdele je?"
"To jsem já před operací."


  
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 říjen, 2008 19:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sedí dívka v parku na lavičce a strašně nadává:
# # # # "ku*** fix, do prdele práce!"
# # # # Jde kolem chlapík, slyší to a povídá jí:
# # # # "Poslouchej, děvče,to se vůbec nehodí,abys nadávala jako dlaždič!"
# # # # Ona na to:
# # # # "Tak si sedněte ke mně a já vám povím, proč nadávám".
# # # # Chlap si přisedl a dívka mu něco zašeptala do ucha. Chlap začal
# # # # nadávat:
# # # # "To je v píči! Zasranej svět!"
# # # # Slyšela to babka, která šla okolo, a napomenula chlapíka, aby tak
# # # # neklel, že je to nekulturní a nesluší se to. A chlapík na to:
# # # # "Pojďte si sednout, babi, já vám řeknu, proč tak nadávám!"
# # # # Babka si sedla, chlap jí něco pošeptal do ouška a babka hned:
# # # # "A do psích prdelí, kunda pes, já se na to vyseru!"
# # # # Uslyšel to kolem jdoucí dědek a povídá babce:
# # # # "No, že se nestydíte, paní,nadávat takhle tady před malou holčičkou!"
# # # # Babka na to, ať se posadí, že mu řekne, proč tak nadává.
# # # # Dědek si sedl a babka mu povídá:
# # # # "Ta lavička je čerstvě natřená":
# # # # "Kurvaaaaaaa, do píči!"
#
#
#


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr