Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Hrobník
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 18 duben, 2009 21:20  Předmět:  Řezání laserem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pracuji s programem Corel Draw, není problém připravit podle předlohy cokoli,nebo vytvořím po domluvě co je libo.
Zajímalo by mne,kdo mi vytvoří anticoro kryt na chladič VT 1100 A ZA KOLIK? Potřeboval bych info, kdo tím laserem řeže.


  
Networ



Věk: 35
Založen: 08. 04. 2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 duben, 2009 21:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady něco je ....... http://www.shoc.cz/viewtopic.php?t=1989


Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NetworZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 duben, 2009 21:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

rozjednával jsem u nás www.sekyrka.cz cca 400-500Kč dle množství leštěný nerez

jestli by jsi potřeboval tak ti pomůžu

mám i nákres v Corelu ale potřebuje dotáhnout

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 duben, 2009 09:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj toto je nové vlákno nebo se to pořád vztahuje i na toto vlákno???

http://www.shoc.cz/viewtopic.php?t=1989&postdays=0&postorder=asc&start=60

já sem měla taky zájem o kryt,ale nějak to zatim nevyšlo viz odkaz vlákana....
Tak pokud by byl ještě jeden k mání tak bych měla zájem,,Je to pro Míru k narozkám,takže mi prosím dejte vědět zda bude na prodej na Vt 600C
Díky Klárka
ps: jedná se o tento???


Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 duben, 2009 09:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nebo tento???
Ale myslím,že tento nabízel Networ,který mi psal,že to byla kusovka a že pokud by se někdo ještě přidal dal by se dokoupit plech a udělat další .
viz mejlík:
Dobrý den napsal jsem to na shoc.cz ... je tam menší problém ale zkusím se optat jestli mu tam náhodou nezbyl jeden plech , že by to udělal... Leoš Kobylák ...

tak já nevím,,,kdyžtak mi dejte vědět díky
seidlova.kl@seznam.cz


Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
slahy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2013 22:28  Předmět:  řezání laserem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nabízím řezání laserem. alu, ocel, nerez - broušený, obyc i lestený. materiálu dostatek. email. slahy84@gmail.com


  
HondaMCH

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 únor, 2013 00:15  Předmět:  Re: řezání laserem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

slahy napsal:
nabízím řezání laserem. alu, ocel, nerez - broušený, obyc i lestený. materiálu dostatek. email. slahy84@gmail.com
aspoň orientační ceny by nebyly?

_________________
Je lepší být pár minut zbabělý, než celý život mrtvý.

Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr