Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 duben, 2009 12:36  Předmět:  KN filtr a Vt750 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl bych dat do své motorky KN vzduchový filtr a chci se zeptat jestli je nutné dělat ještě jiné ůpravy typu měnit trysky nebo dokoupit sadu dynojet nebo stačí jen nechat seštelovat karbec? Ma stím někdo zvás skušenosti? Díky moc.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 duben, 2009 13:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

někde se to tu řešilo

já musel VT 1100 přetryskovat jiní zase ne

prodává se speciální sada pro každou motorku jiná ale i ta nemusí být 100% protože máš např. jiný výfuk

TADY je vlákno o nastavení jiných motorek

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 duben, 2009 16:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vydrž. Já mám teď motorku v servisu a mimojiné tam dávám i KN filtr. Dávám i Dynojet. Pokud bude znát rozdíl, tak to sem napíšu.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 duben, 2009 19:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já měl KN filtr bez ostatních úprav a rozdíl ve výkonu nebyl znát. Po výměně mi ovšem začlo střílet do výfuků, ale to mi osobně nevadí. Pak jsem pootevřel výfuky a také na stejno. Jediný rozdíl je že neměním, ale peru.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 duben, 2009 09:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Já měl KN filtr bez ostatních úprav a rozdíl ve výkonu nebyl znát. Po výměně mi ovšem začlo střílet do výfuků, ale to mi osobně nevadí. Pak jsem pootevřel výfuky a také na stejno. Jediný rozdíl je že neměním, ale peru.

Todle přesně chci vyprat a nekupovat pořád nové, ale jeden borec mi říkal že ktomu musím dokoupit sadu dynojet a powercommander a další serepetičky.
Mi jde jen oto abych nemusel furt kupovat nový. Mám otevřené výfuky a stříli to i stím filtrem co tam je ale mi to nevadí.Ještě jeden dotaz jak poznám obyčejný filtr a KNkovy je to tam napsane? Nebylo třeba foto? Díky.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 duben, 2009 09:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

obyčejný filtr je papírový KN je drátěný

KNko se stříká speciálním olejem na který se pak prach chytá a pere ve speciálním roztoku, který rozpustí ten olej

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 duben, 2009 09:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
obyčejný filtr je papírový KN je drátěný

KNko se stříká speciálním olejem na který se pak prach chytá a pere ve speciálním roztoku, který rozpustí ten olej


Aha tak to budu mít asi obyčejný protože je papírový s takovou drátěnou síťkou. nevíte kde ho mají SKLADEM za dobrou cenu?


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 duben, 2009 19:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pozor, já mám originál KN a je červený se síťkou na vrchu.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 duben, 2009 19:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

červený je od toho oleje, jinak vypraný je takový trochu hnědší a světlejší


na obrázku je nastříkaný olejem
Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 duben, 2009 20:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo to je ono. Jinak po posledním stříkání mi zmodral. Ale to nebyla originál KN chemie.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 duben, 2009 20:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

modrá ... nebyla to ta do WC Smile

co používáš, já budu za chvilku dokupovat

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 duben, 2009 20:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na výstavě jsem koupil něco chemie od Panolinu.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

pepista
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 29 duben, 2009 15:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj....prosimte KN mam na vt 600 a psal jsem primo do dkmoto kde se zabejvam zvysovanim vykonu a tohle pouzivaj...me napsali ze pokud to davam na seriovku tak se stim nemusi nic delat.....ale jestli tam mas ladaky nebo neco uz delano s karbecem tak pretryskovani je nutny jinak se ti i budou prej prehrivat pisty a nebude to optimalni a tak


  
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 květen, 2009 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pepista napsal:
ahoj....prosimte KN mam na vt 600 a psal jsem primo do dkmoto kde se zabejvam zvysovanim vykonu a tohle pouzivaj...me napsali ze pokud to davam na seriovku tak se stim nemusi nic delat.....ale jestli tam mas ladaky nebo neco uz delano s karbecem tak pretryskovani je nutny jinak se ti i budou prej prehrivat pisty a nebude to optimalni a tak


Ahoj mám právě laďáky nepotřebuju zvýšit výkon jen sem chtěl filtr na furt ,ale asi se na to vykašlu protože je nikde nemají a když mají tak za brutální peníze takže tam dám obyčejny a kašlu na to. jinak díky všem za rady.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 květen, 2009 14:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.rdmoto.cz/eshop/vzduchove-filtry-do-air-boxu/695-9

Třeba tady. Je to hlavní dovozce a filtr KN by měl být na celý život, tak cena není vysoká.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 květen, 2009 08:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Náhodou jsem KN filtr objevil tady, za podstatně nižší cenu.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 květen, 2009 08:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Náhodou jsem KN filtr objevil tady, za podstatně nižší cenu.

Jo taky mě zlákala super cena ale po obědnáni mi napsali todle: není skladem, skladem až cca konec května,
chcete ti nechat v objednávce, nebo máme objednávku zrušt ? takže jsem obednávku zrušil.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr