Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 11 květen, 2009 21:45  Předmět:  V&H výfukový systém a STK Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,poraďte Help .Chci si nechat namontovat výfukový systém : http://www.redmoto.cz/vance-hines/vance-and-hines-classic-2-v19463-19463-honda-vt-1100-shadow-spirit ,nemá ale hlukovou normu.Projdu na STK?Díky Help

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 květen, 2009 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky to ted resim... Máte někdo zkušenost?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 11 květen, 2009 21:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkusím jěště poslat dotaz na obchodníka,uvidím.Když tak dám vědět Shocked

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 00:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na STK to nemají čím změřit takže to většinou projde, záleží na koho narazíš. Já byl v dubnu mám seriový ale s úpravou a nikdo se na nic neptal. Nebo na STK namontovat originály Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 09:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mě prudili, že nemám tlumiče, teď s protekcí projdu i bez nich, když to dopadne... Ale pokud je na podzim konečně nasadim a pak mi řeknou, že nemaj homologaci, jako že nemaj, tak to je pak v Surprised


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 10:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar přátelé, mám jenom otevřené roury a nikdy jsem na STK neměl problém.
Většinou přijedeš, zaparkuješ, někdo přijde a kontroluje čísla motoru a rámu a jestli Ti to svítí a brzdí.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 11:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

njn, mě se ptali kde mám tlumiče... asi pech mad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 12:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám Cobry- je fakt, že jsem si do nich tlumítka udělal, ale nasazuji je do zahraničí- na STK ne- tam je to nezajímá, jak psal Boža, kontrolují hlavně VINka, světla, blinkry a brzdy ( u nás tím způsobem, že objedeš asi dvacítkou kruh na dvoře a podaří se ti zabrzdit)

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 12 květen, 2009 18:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Odpověď z www.redmoto.cz - u STK je to individuální,neměl by jste mít problém.A tak si vyber!!!Asi to namontuji a musím se domluvit s kamošem co má známé u STK ať se na mne vyprdnou a dají štempel.Všem pohodovou jízdu a málo starostí Very Happy

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 květen, 2009 12:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Martin- měl jsi říci- na předních i zadních vidlích Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 13 květen, 2009 13:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jsem mohl, stejne mě vyhodili Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
munty



Věk: 38
Založen: 11. 07. 2009
Příspěvky: 25
Bydliště: Klůček

Motorka: VTX1800c
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 červenec, 2009 18:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
já mám jen VT 600 a mam tam VH / http://www.redmoto.cz/vance-hines/vance-and-hines-cruzers-v31403-31403-honda-vt-600-cd-shadow-vlx / a STK je v poho. Cool


Ryby Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele muntyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 červenec, 2009 23:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mě vyhodili včera s autem(Voyager Grand 3.8 US verze)Mám ho 5let ,schválenej do provozu u nás 2001 na individuál dovoz.Ale podle nového nařízení z řijna 2008 musím dělat upravy-ručně vyrazit VIN na kastli,zažádat o vyjimku na Minist.dopr.na okna-světla (přední -zadní).
Minule jsem prošel bez poznámek a teď mě rovnou vyhodili.
Schválení je nezajímá-zajímá je nové nařízení.odvolávají se na online kontrolu.
A vše nafotili do detailu.
A řekli mi že je to sice blbost ,ale pokud si někdo za půl roku vymyslí knipl místo volantu -budou muset všichni předělávat a vůbec je nezajímá co na to výrobce. mad mad

Tak že je to asi individuální-hodně štěstí při STK


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 červenec, 2009 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi záleží na koho narazíš, napodruhé jsem měl smluvenou protekci a vše ok... Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
milman
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 22 červenec, 2009 21:39  Předmět:  Dotaz na BEECHE Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli můžu mít dotaz jak jsi ty tlumítka udělal a kam jsi je umístil?Já mám v koncovkách nějaké antirezonanční vložky a ty jsou natvrdo přivařené.Ale kravál to dělá stejně.


  
Lexani

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červenec, 2009 10:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stroj musí mít zvuk, ideální je to v tunelech


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červenec, 2009 12:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jojo... A když je jich sto pohromadě, to je teprv zvuk.... Very Happy Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červenec, 2009 12:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
jojo... A když je jich sto pohromadě, to je teprv zvuk.... Very Happy Very Happy

Jen aby to nebylo sto policajtů a zvuk šustících tisícovek Shocked

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červenec, 2009 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nene. To musíš přijet příště v noci do Prahy a uvidíš..teda uslyšíš. song Polišové, ti nám mávali bez plácačet....


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 29 červenec, 2009 20:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nechal jsem namontovat laďáky V&H,ale nějak se mi to nelíbí,dělá to hrozný bengál.Zatím jsem tam nedával Dynojet kit.hraje to nějakou roli na zvuk? Cool

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr