Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 červenec, 2009 22:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dynojet kit určitě na zvuk nedude mít vliv a vůbec o smyslu této úpravy v laických podmínkách dost pochybuji. Když už tak nechat motor nastavit na brzdě ale to když se má udělat pořádně tak je to minimálně půl dne a není to levná záležitost. Otázkou je zda to má při běžné cestovní rychlosti 90 - 120 Km/hod vůbec nějaký význam, ale to už musí každý zvážit sám. To že budu mít za 6 až 10 tisíc možná o koníka víc mě osobně je úplně jedno. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 07:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za odpověď, nedělám to sám,ani to neumím.Provádí to celkem zkušený servisman,no na brzdu to asi nedá.Nejde mi nějaké zvyšování výkonu,jen o trochu lepší zvuk mašiny.No dá tam dynojet a uvidíme,když tak to bude na brzdu v Hondě.zdarec goldi Confused

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 10:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi napsal:
Nechal jsem namontovat laďáky V&H,ale nějak se mi to nelíbí,dělá to hrozný bengál.Zatím jsem tam nedával Dynojet kit.hraje to nějakou roli na zvuk? Cool


Ahoj,V&H by měly být na konci rozebírací, stačí tam dát víc tlumící vaty a bude.... Ale já osobně bych to neřešil,alespoň budeš pořádně slyšet to mad je úžasný Very Happy Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 16:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Týšo,co já mě to neva,ale moje drahá včera málem ohluchla mad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 19:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi, já to měl doma to samý, dědku co blázníš otáčejí se za náma lidi, tak došlo ke kompromisu - pootevřený originály. Někde tady je i fotka. Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 20:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No,když nebude zbytí!?Ale ty prachy,co jsem za to dal,to jí raději koupím zátky do uší. Sad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 červenec, 2009 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já je zase raději prodal. Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 20:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes namontován dynojet kit,úplně o něčém jiném....Spokojen... Cool

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No já namontoval dynojet kit a nezdá se mi to nijak lepší. Možná naopak. A to jsem dal nové laďáky a KN filtr.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 červenec, 2009 23:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Výkon benzínového motoru je dán hlavně samotnou konstrukcí a opravdové zvýšení výkonu znamená ve stručnosti jiný filtr, větší karburátory, větší kompresní poměr, tedy hlavy motoru včetně větších ventilů tvrdších pružin ostrých vaček, kovaných pístů a jestli to vydrží klika, výfuku atd. Myslím že u seriového motoru je zvýšení výkonu přestavěním karburátoru pouze úměrné se spotřebou Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: so 01 srpen, 2009 16:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím,já se v tom prd vyznám,jen dnes jsem jel 270km,nijak to nešetřil,výkon,stejný jako před montáží dynojetu a ´výfukového systému tzn.dobrý,cestovní rychlost od 90-160 km/h spotřeba předtím 5,0l nyní to samé.Tož kde je chyba? Cool Neřku -li že zvuk se ustálil,ani drahá neřve,že je hluchá Razz


Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 02 srpen, 2009 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No hlavně že mášena vyšlapuje a je spokojenost a na otevřený výfuky si ucho zvykne. Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 srpen, 2009 16:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi, jestli ti už mamka z toho kraválu neohluchla Laughing

Nicméně jsem konečně minulý víkend nasadil tlumiče ke svejm laufům a musím uznat, že oproti originálu jsou tyhle V&H super věc song

Jen bych se chtěl vrátit k tématu, jak poznám že jsou laufy homologovaný abych na technický neměl problémy?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 26 srpen, 2009 17:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_S: zatím ne,je spokojená.Zvuk je sice trochu jiný,než originál,ale není to až takový kravál.Homologace je atest a ten je u origo samozřejmostí,jinak je k tomu potvrzení hlukové normy.Já mám nehomolog.,ale STK budu řešit po známosti,takže no problem.Hlídky Ti hluk změří těžko.V zahraničí,pokuď neděláš kraviny a zbytečně neturuješ,tak bys měl mít klid... Smile

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 26 srpen, 2009 17:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a když navrtáš origo,tak homologace jde stějně k šípku....

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 srpen, 2009 17:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Originály putovali k Mílovi Smile

Jo tak papír jsem k nim žádnej nedostal... ale co by to bylo za laufy, kdyby splňovaly hlukový normy Laughing To bych si tam mohl nechat ty originaly...

Jinak to teď jezdí úplně jinak, jen mě asi vzrostla spotřeba... uvidíme teď na Péťově svatbě, kolik si to veme... ale naposled jsem s plnou najel 170 a musel jsem přepínat na rezervu...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 26 srpen, 2009 18:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já to sleduji od instalace cca 2000km a spotřeba (5l většinou s baťůžkem)stejná i výkon.Ale dal jsem tam dynojet.Po sezone to jěště hodím na brzdu Cool

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
l.prikryl87



Věk: 36
Založen: 25. 04. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Krásensko

Motorka: VT 1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 19:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak je to teda s tím dynojetem? já bych chtěl letos koupit nějaký laděný výfuky na VT 1100 C3. nějaký širší roury, který mimochodem nemůžu nikde objevit. KN filtr mám a myslel sem že namontuju výfuky, poladím směs a je vše OK. Byli sme teď v Plzni strejdovi pro Intrudera 1500 a tam mi borec řek že mi výfuky seženou,ale že k tomu potřebuju aji ten dynojet kit a plus že tam maj brzdu a že mě to poladí. cca 20 tis. kč komplet. ale já chci hlavně zvuk nic víc nepotřebuju. a on mi tvrdil že když to udělám tak jak chci já, že po 20 tisících km podpálím ventily. co je na tom pravdy???????


Lev  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele l.prikryl87Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 19:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Každej většinou jen zkouší jak vytáhnout z lidí peníze a myslím že to bude i tento případ. Spousta z nás jezdí s otevřenejma výfukama a nikdo ještě nepsal že by měl podpálený ventily. A na tvý motorce jsou hydroštely Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 březen, 2011 19:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a to jsou z Marsu?20 000 za dynojet a brzdu?Za 15 000 máš komplet výfukový systém V+H plus dynojet kit,brzda stojí tak 500.-Kč
http://www.redmoto.cz/user/dokumenty/dynojet/dynojet_typy_karburatorovych_kitu.pdf
http://www.ladaky.cz/category.php?id_category=225

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr