Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Rosta
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 květen, 2009 19:25  Předmět:  Honda Shadow Spirit r.v. 2008 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda někdo nemá zkušenosti s montáží laděných
výfuků na Hondu Shadow Spirit r.v. 2008, když to má katalyzátor a lamda
sondy. Díky. Rosťa


  
Blek
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 31 květen, 2009 20:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau Rosťo,taky jsem řešil ten slušňácký zvuk na tak ďábelském stroji jakým je Shadow.Měl jsem představu něco jako Cobra,Vance-Hines ale samé problémy.Dodací lhůty?-nekonečné,neurčité.Lambda sondy?-ty Amíci neřeší.Ale ani jsem nechtěl být tak brutalní,jako na fotkách od Petra.Nakonec mě v mém domovském servisu sehnali od makaronů Leo Vince silver tail K02 přímo pro Spirit rv.08 mají otvory pro lambda sondy,jsou homologované a když vyjmeš vložky nikdy je tam nevrátíš.Dodací lhůta byla asi deset dní,montáž hoďku a stáli 14500kč.Kdyby si je chtěl vidět mám fotky jak vypadají už namontované,můžu ti je poslat na email a zvuk klidně po telefonu.


  
Rosta
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 02 červen, 2009 20:23  Předmět:  Laděný výfuk na Hondu Shadow Spirit r.v. 2008 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Bleku. Dík za odpověď. Moc mě to zajímá jak si to vyřešil s laďákáma na Hondu Shadow Spirit r.v.2008. Budu rád když mi zašleš všechny informace. Můj email je rowil@seznam.cz, tel. mám 774700007. Díky Rosťa


  
Lexani

Blek
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 02 červen, 2009 21:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rosťo ahoj,nemáš zač.Většinu info.jsem už popsal,hned ti pošlu fotky,sem to neumím dát.Jestli se ti budou líbit,zavoláme si a poslechneš si i zvuk,jen bych to nechal na sobotu.Bydlím toťiž na dědině a máme tu větší delegaci s EU a nerad bych je stresoval,to víš dotace jsou dotace.čau Blek.


  
Peťo
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 listopad, 2009 10:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Akurát riešim aj ja tento problém s ladenými výfukmi pošli prosím ťa aj mne na mail foto + zvuk príp. nejaký popis. Išla ti spotreba rapídne vyžšie? oas@centrum.sk Díky Bleky.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr