Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 květen, 2009 00:05  Předmět:  Koupím VT 750 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po všech úvahách hledám ke koupi Hondu VT 750


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 květen, 2009 00:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Možná se někdo ozve nebo zkus www.tipmoto.com Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 květen, 2009 00:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já už hledám dlouho...mám zásadní problém...Hondy 750 před rokem 2005 jsou s řetězem a po roce 2004 s kardanem...z řetězu mám strach a nevím proč...myslíte, že je to zbytečné?


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 květen, 2009 07:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Již jsem to tu někde psal. Záleží co chceš.

Ůdržba kardanu je v podstatě nulová. jednou za x000 km vyměníš 2dc oleje. Řetěz musíš mazat (cca každých 1000km), napínat, a zhruba po 30 000km vyměnit řetězovku. (Pokud si to děláš sám, investice cca 3000,-Kč a kamarádi jistě pomůžou.) Je s tím více práce, ale nic tragického. Jo a ještě máš zadní partii motocyklu upatlanou od maziva řetězu. V tomhle vyhrává jednoznačně kardan.

Jenže. VT750C a C2 vyráběné do roku 2003 jsou s řetězem a jsou ve stylu classic. VT750C4 a víše vyráběné od roku 2004 jsou s kardanem a jsou ve stylu retro. Což jsou styly jenž tyto motorky prezentují.
Clasic je kulatější a boubelatější. Retro je moderní variace na classic a již se tam objevují ostré hranky a modernější prvky. porovnej si tvary blatníků, světlometu, bočních kastlíků. Na VT750C4< je oproti VT750C a C2 daleko více plastů a to i tam, kde bys to nečekal. Například kartery.

Co se mého osobního vkusu týče, mám radší classic než retro a i ta péče o řetěz mi za to stojí. To že motorka vzhledem k mazání řetězu je vzadu neustále špinavá mi nevadí. Není to žádný showbike amusí být na ní vidět že jezdí. Je spousta lidí, kteří nedají na kardan dopustit a dokonce si vybírají motorku podle toho, jestli mají nebo nemají kardan.

Záleží jen na tobě jak se rozhodneš. Na mě se musí podívat, ono to mne dýchne a já vím že je to ona. Původně jsem si šel koupit do bazaru uplně něco jiného a za polovic. Pak jsem zahlédl tu moji a bylo to v pr.... . Věděl jse že je to ona a ani přítomná manželka, když viděla jak mi jiskří v očích neprotestovala.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 30 květen, 2009 10:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry,moc pěkně řečeno Good

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 květen, 2009 00:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry, ty jsi to napsal jak diplomku, no já bych se spíše přiklonil k verzi s kardanem a to jak z praktického hlediska i jeho téměř nesmrtelnosti Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 květen, 2009 08:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Jerry výborně napsáno. Jen bych doplnil, že verze clasic může mít místo řetězu řemen. Smile a je pokoj od špíny na zadním kole.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 květen, 2009 11:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

IMHO když už je možnost vybírat tak kardan, nebo předělat na řemen je to praktické


ale jinak jak psal Jerry

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 31 květen, 2009 16:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Řetěz je hlučnější, ale zase má menší ztráty při přenosu výkonu. A jízda s nim je taková měkčí. Oproti tomu kardan je "na tvrdo".

Kardan je pro mě velký plus, ale určitě bych si podle něj nevybíral mašinu. Do řemenu bych se asi nenechal ani donutit. Navíc konkrétně ta přestavba se mi nelíbí. Zadní řemenice musí být prostě masiv.
Toť můj názor


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Anonymní








PříspěvekZaslal: po 01 červen, 2009 21:46  Předmět:  Re: Koupím VT 750 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám na prodej hondu shadow 750C2 rok 2001..pokud budete mít zájem zavolejte na 728 650 320


  
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 červen, 2009 23:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za všechny odpovědi....rád bych se zeptal na jednu vjec...konkurence mě odrazuje že VT 750 neuveze dva lidi...se ženou máme tak 170 Kg...je to problém? Jaké máte zkušenosti? Mě se tento stroj moc líbí a mám o zajímavou nabídku...

Díky Svatopluk




Naposledy upravil Svatopluk dne út 02 červen, 2009 23:36, celkově upraveno 1 krát
Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 červen, 2009 23:35  Předmět:  Re: Koupím VT 750 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Anonymous napsal:
mám na prodej hondu shadow 750C2 rok 2001..pokud budete mít zájem zavolejte na 728 650 320


Zavolám....


Díky Svatopluk


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 03 červen, 2009 08:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Svatopluk napsal:
Díky za všechny odpovědi....rád bych se zeptal na jednu vjec...konkurence mě odrazuje že VT 750 neuveze dva lidi...se ženou máme tak 170 Kg...je to problém? Jaké máte zkušenosti? Mě se tento stroj moc líbí a mám o zajímavou nabídku...

Díky Svatopluk



Jsi-li závodník, pak ti to 150 ve dvou opravdu nepojede.... Jinak tuhle váhu uveze v pohodě i šestistovka Very Happy Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 03 červen, 2009 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

VT 750 má maximálku 426 kg.. takže ty, žena a doklady.. zavazadla pošleš poštou Very Happy

monkey


  
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 červenec, 2009 20:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak a je to tu... kupuji VT 750 C4 z roku 2004, najeto 12000....v úterý mi ji přivezou...teď už tu budu pečený a vařený....Chtěl jsem se zeptat, jak je na tom SHOC ve Zlínském kraji? Pod kterého kapitána budu patřit a tak...rád bych se stal plnohodnotným členem Smile


130340_4.jpg
 Komentář:
 Velikost:  77.63 kB
 Zobrazeno:  13316 krát

130340_4.jpg



Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červenec, 2009 08:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Samozřejmě se můžeš obrátit o radu na kteréhokoli kapitána, budeš ale patřit do SHOC - východ a tvůj kapitán bude Grizzly, tak se obrať na něj. Kontaktoj ho a on ti určitě poradí. Najdeš ho přes horní lištu » kraje » kraj kde nejsi člen » východ » Grizzly a jsi tam.
Jestli se chceš stát členem, tak ti určitě poradí co a jak. Jinak vlevo na hoře na úvodní straně Fórum » Pro neregistrované » Informace pro nečleny » členství v klubu (ZDE) je vše potřebné pro získání členství v SHOC Bohemia.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červenec, 2009 08:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá fakt pěkně. Přeju ti aby sis jí užil, vítr v zádech a kolečkama vždy dolů.
chopper


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
cufi
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 19 červenec, 2009 18:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to krasavice. Už skoro rok se dívám po něčem podobném. Bohužel jsem se lehce vycinkal z peněz (oprava domu a děti nice ) a k tomu jsem 1,5 měsíce po plastice zkříženého vazu. Tak to bych tam nekopnul ani rychlost. Snad příští rok.
Jinak kde jsi kupoval a za kolik ? (pokud to není tajné).
Našel jsem docela zajímavou motku tady http://motorky.bazos.cz/inzerat/3801222/Honda-VT-750-C-A6-Shadow.php , ale je to nějaké divné. Hlápek je z Itálie a motorka je podezřele levná.


  
Lexani

Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červenec, 2009 23:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to od jednoho z dovozců u Chrudimě (je jich tam víc, tento se jmenuje Motobikes, s.r.o.) a cena se vším všudy 130 tis. Asi by se dala sehnat levnějc ale je to kompromis mezi cenou, výbavou a stářím....Původně jsem chtěl Triumpha America, ale ten je s řetězem a já chtěl kardan....následovala Honda 750 C4 Shadow...měl jsem jednu vyhlídlou ale nemoh jsem se nějak smířit s barvou...pak mi padla do oka Volusie od Suzuki...krásná motorka...nakonec jsem se vrátil k Hondě a hodně pomohlo to že jsem našel přesně, co jsem hledal...tak uvidím...dám vědět...


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 červenec, 2009 11:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Cufi: Ta za těch 80.000,-Kč je úžasná a je zadarmo. Skoč do ní.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr